چه گونه رادیوفرکانس، سبب ساز جوانسازی پوست می شود؟

چه گونه رادیوفرکانس، سبب ساز جوانسازی پوست می شود؟

بهترین کرم دور چشم

مانند هر صورت از انرژی، RF بضاعت ایجاد گرما را داراست و با گرم کردن لایه‌های عمیق‌خیس، پوست را به ساخت کلاژن و الاستین نو ترغیب مینماید و این گردش سلولی، به پوست امداد می‌نماید تا شاداب‌خیس و برنا‌خیس به‌لحاظ رسد. مزیتی که RF نسبت به لیزر داراست، این میباشد که مغایر لیزر (که از امواجی با فرکانس بالا به کارگیری می‌نماید) RF میتواند با فرکانس ذیل به سطح عمیق‌تری از پوست نفوذ کرده و به بهبود پوست یاری دهد. علاوه‌بر این، RF می تواند بیماران بیشتری را با رنگ پوست‌های متعدد معالجه نماید. ولی، بدین نکته دقت داشته باشید که، ایمنی و کارآیی RF غیرجراحی یا این که هر گونه درمانی بستگی به تجربه و مهارت فرد ارائه‌دهندۀ این معالجه دارااست.

 


جوانسازی با آر اف

 


آیا معالجه‌های رادیوفرکانس حقیقتا بی‌خطر می‌باشند؟

این شیوه درمانی بسیار سریع، ریلکس، سوای ساخت جراحت و فارغ از نیاز به جراحی، سبب ساز جوانسازی پوست فیس، ظاهری قشنگ و اعتماد به‌نفس می شود. رادیو فرکانس، از سال 2001 به‌تیتر طرز غیر جراحی جوانسازی پوست شناخته شده‌است. شاید این سوال برای هرکسی پیش بیاید، که‌این طریق درمانی حقیقتا خطری برای سالمی ندارد؟ در پاسخ این سوال می توانیم بگوییم بـــــله، حقیقتا خطری ندارد! البته در حالتی که که برای انجام این فعالیت به پزشک معالج کارشناس پوست رجوع نمایید! تحقیقاتی که دربارۀ موج رادیویی انجام یافته، نشان می دهد که تأثیر منفی بر سالم بشر ندارد. همۀ ما هر روز از شیوه های مختلفی در معرض سطح ها زیر رادیوفرکانس هستیم، مانند تلفن‌های همپا، تلویزیون، Wifi و…امواج رادیویی آیتم به کار گیری در معالجه‌های غیرجراحی با آنچه در مایکروویو یا این که گوشی شما یا این که امکانات رادار ساطع میگردد، مختلف میباشد. ترازو موج رادیویی در معالجه‌های پوستی بسیار در دست گرفتن شده‌است. سازمان طعام و دارو (FDA) تجهیزاتی را تأیید مینماید که پزشک معالج بتواند در زمان معالجه، دستگاه را در اختیار گرفتن نماید و هنگامی که به بافت‌های متبوع میرسد، دمای مطلوبی برای القاء ساخت کلاژن نو و مرمت سلول‌ها داشته باشد.

 


مزایای معالجه موج رادیویی چه است؟

علاوه بر جوانسازی پوست و از میان بردن سیاهی به دور دیده، یکی‌از وسیع‌ترین مزایای معالجه‌های RF، در فیس انجام درست، این میباشد که بهبودی پس از کار بسیار سریع و سهل میباشد. دلایل جانبی بسته به دسته معالجه، معمولا کوتاه دوران میباشد و محدود به تورم خفیف و موقتا، قرمزی و شم سوزش میباشد. معالجه‌های RF همینطور می توانند با اطمینان از روش تزریق، میکرونیدلینگ یا این که بقیه شیوه‌ها، به‌طور ایمن انجام شوند.

 


برای انجام RF مسلما به پزشک معالج کارشناس پوست در تهران بنا شده در کلینیک ونک رجوع نمایید. RF به به عبارتی اندازه که نادر‌خطر، ریلکس و مؤثر میباشد، در صورتیکه به‌فیس خطا صورت بپذیرد می تواند خطرناک باشد. یک دکتر کارشناس پوست یا این که جراح زیبایی دارنده جواز، به احتمال زیاد مهارت و تجربۀ لازم برای انجام معالجه‌های RF را دارااست، دکتر کارشناس، از فناوری‌هایی استعمال میکند که دارنده جواز از سازمان خوراک و دارو می باشند و به‌طور بی نقص برای استفادۀ ایمن از موج رادیویی تست گردیده‌اند. در کلینیک ونک اشکال سرویس ها زیبایی از پاراگراف لیزر موهای زائد ارائه میگردد.

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

[ ]