مالیدن آب آلوئه ورا نیز در از در میان رفتن چین و چروک مفید میباشد

مالیدن آب آلوئه ورا نیز در از در میان رفتن چین و چروک مفید میباشد.

 بهترین کرم دور چشم


مالیدن آب لیمو با پنبه روی چین و چروک های پایین دیده نیز بسیار موثر میباشد. این عمل را روزی ۲ توشه انجام دهید ترجیحاً یک نوبت صبح بعداز بیدار شدن از خواب و یک نوبت پیشین از خواب.

 


گلاب علاوه بر از دربین بردن چین و چروک منجر برنا سازی پوست تحت دیده هم میگردد. دستکم روزی یک توشه کمی گلاب روی پوست بمالید.

 


مالیدن یخ،روش دیگری برای کاهش دادن چین و چروک پایین دیده میباشد. هنگام مالیدن یخ روی چین و چروک آن را بچرخانید.

 


روغن هسته انگور دارنده خواص مغذی، قابل انعطاف کننده و مرطوب کننده میباشد و برای از در بین بردن چین و چروک نیز اثرگذار میباشد.

 


مالیدن سفیده تخم مرغ سبب محکم شدن پوست پایین دیده میگردد و چین و چروک ها را معدود می‌کند. برای تهیه کردن فیض مثبت، این عمل را آراسته انجام دهید.

 


روغن کرچک، یکی‌از شایسته ترین مواد مرطوب کننده برای ذیل دیده محسوب میشود. در آغاز دست و چهره خویش را با آب بشویید و کم آب فرمایید. انگشتان خویش را آغشته به روغن فرمائید و تحت دیده بمالید. برای کسب شایسته ترین فیض، این فعالیت را پیشین از خواب انجام دهید. تکرار این عمل خیر صرفا چین و چروک را از میان می‌برد بلکه پوست را برنا و قابل انعطاف می‌نماید.

 


در مصر قدیم، برای از میان بردن چین و چروک کنار دهن و دیده، از روغن بادام شیرین و روغن طبیعی و صمغ کندر استعمال می کردند. این روغن را به آرامی، روزی ۲ توشه حریم دیده و دهن ماساژ دهید تا پوست قابل انعطاف شود.

 


به کارگیری از روغن نارگیل، سود سریع تری میدهد که طی کمتر از یک هفته آشکار می‌گردد. این روغن علاوه بر این که چین و چروک پایین دیده را از در میان میبرد، منجر نرمی پوست هم میگردد.

 


انگور برش زده را روی چین و چروک بمالید تا اسیدهای مو جود در آن پوست پایین دیده را محکم نماید.

 


برای خریداری نمودن فیض بهتر، بگذارید آب انگور به بازه ۱۵دقیقه روی پوست بماند.

 


به اندازه کافی آب بنوشید و زیاد در معرض فروغ و روشنایی خورشید قرار نگیرید. از‌آنجا‌که دیده نصیب حساس تن میباشد، سفارش میشود، در آغاز مقدار پاره ای از مواد را روی پوست دست آزمون نمایید تا از برخورد نشان ندادن آن مطمئن گردید.

 


مصرف غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان مانند میوه های جدید و سبزی های سرشار از ویتامین C،E، فیتوفنولز و فلاوانوئید اثر گذار میباشد.

 


خواب کافی و غربت از استرس، علایمی از پاراگراف سیاهی بدور دیده، چین و چروک وپف ذیل دیده را کاهش می‌دهد.

 


ویتامین E نیز تاثیر چشمگیری در از میان بردن چین و چروک دارااست. کافی میباشد از روغن ویتامین E به کارگیری فرمایید یا این که قرص دربردارنده روغن ویتامین E را پاره ای شکاف نمائید و حریم دیده بمالید.

 


آب خیار، دربردارنده ماده طبیعی میباشد که علاوه بر محکم کردن، پوست ذیل دیده را صاف و قابل انعطاف نیز میکند.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

[ ]