کرم‌های بوتاکس بهره‌ای ندارند

کرم‌های بوتاکس بهره‌ای ندارند

بهترین کرم دور چشم

کرم‌های شبه بوتاکس از حدود 2 تا 3 سال پیش وارد بازار گردیده‌اند و سازندگان آن داعیه دارا هستند که به جای تزریق بوتاکس به خصوص در بدور دیده از این کرم‌ها به کار گیری نمایید. ادله آن‌ها این میباشد که‌این کرم‌ها در عضله نفوذ و آن را فلج می کند ولی بایستی بیان کنم که تمام مستندات علمی این کرم‌ها را رد مینمایند و هیچ مدرکی مبنی براینکه بتوان کرم موثری از بوتاکس داشت، نیست و ابدا نمی‌اقتدار چنین کرمی تولید البته زیرا به دوران خیلی مقداری در حین مصرف عضله را منقبض و بی‌احساس مینماید شخص گمان می برد که تاثیر دارااست و یه خرده چروک‌هایش تحلیل رفته در‌صورتی‌که که پس از 2 ساعت همگی چیز مثل اولیه می‌شود و چروک‌ها برمی‌گردند. کرم‌های شبه بوتاکس اصلا علمی نیستند و تنها تبلیغاتی‌اند.

 

سیاهی ذیل دیده هیچ ربطی به بی‌خوابی ندارد

بخش اعظمی از مردم فکر می کنند علت سیاهی تحت دیده‌ میتواند تماشای زیاد تلویزیون تا دیر وقت یا این که یک سری شب نخوابیدن یا این که زیاد با کامپیوتر فعالیت کردن یا این که... باشد.در واقع خیلی از مردم فکر میکنند در حالتی که پایین دیده‌هایش سیاه میباشد به دلیل شیوه معاش آنهاست ولی بایستی بدانید این اعتقاد و باور به هیچ عنوان صحیح وجود ندارد. شما هیچ تقصیری در سیاهی ذیل دیده‌های‌تان ندارید،آنان به جهت معدود‌خوابی یا این که استرس یا این که عمل زیاد یا این که... به وجود نیامده‌اند. برهان سیاهی تحت دیده‌ها چیزی مشابه کبود شدن دست یا این که پاست و در واقع به جهت رگ‌های خونی بسیار ریزی میباشد که پایین پوست دقیق این نصیب قراردارد.

 

دورچشم سیاه‌ها اعتنا نمایند

برخی پزشکان هم اعتقاددارند سیاهی بدور دیده مشکلی میباشد که بیماری محسوب نمی شود و یک صفت موروثی برنده میباشد و در صورتیکه یک کدام از پدر و مادر به‌این ایراد مبتلا باشند معمولا نصف فرزندان آن خانواده نیز بدین اختلال در گیر می شوند. ولی در بعضی از مواقع نیز پدر و مادر در گیر سیاهی به دور دیده نیستند ولی فرزندان آن ها مبتلا این ایراد می‌باشند و به جهت موروثی بودن این اختلال درمانی دایم برای آن نیست ولی مصرف بعضی کرم‌ها برای تیرگی به دور دیده تا حدی اثرگذار میباشد البته کاملا این اختلال را برطرف نمی نماید. پیشنهاد می شود اشخاص از عینک آفتابی جهت نگهداری از دیده و پوست حریم دیده و پلک‌ها به کارگیری نمایند و به کار گیری از مرطوب‌کننده را هم فراموش نکنند.

 

معالجه دایم سیاهی بدور دیده چه می باشد؟

به دور دیده درجاتی داراست و بایستی اظهار‌کرد کسانی که دارنده پوستی تیره می‌باشند معمولا تیرگی به دور دیده آنان بیش تر میباشد و سیاهی به دور دیده کسانی که پوست روشنی دارا هستند کمتر میباشد ولی به هر چهره از آن مشکلاتی میباشد که قادر است حسابی آزاردهنده باشد. تمامی افرادی که‌این ایراد را دارا هستند مدام به‌دنبال راه حل‌هایی برای از دربین بردن این اختلال میباشند. برای از در بین بردن این ایراد از راه حل‌های مختلفی موجود است. یکی چاره‌های اساسی جراحی زیبایی این نصیب میباشد، ولی با لیزر هم می‌اقتدار این سیاهی‌ها را کمتر کرد. لیزر با تحریک و ساخت کلاژن پوست را برنا می نماید و سیاهی‌ها را از دربین میبرد، ولی این نحوه هزینه نسبتا بالایی داراست و قادر است خطرهایی هم داشته باشد.ازنویسی نمایید، برای استعمال اضافه لطفا به بخش افزایش مراجعه‌نمایید.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

[ ]