جوانسازی به دور دیده با معالجه تیرگی و گودال ذیل دیده، پف ذیل دیده، افتادگی پلک

بهترین کرم دور چشم
جوانسازی به دور دیده با معالجه تیرگی و گودال ذیل دیده، پف ذیل دیده، افتادگی پلک
تیرگی‌های پایین دیده
تیرگی‌های به دور دیده و چروک پایین دیده اکثر اوقات مرتبط با بالا رفتن سن، اضطراب و نادر‌خوابی می باشند و یا این که ممکن میباشد دست اندرکاران موروثی در به‌وجود داخل شدن آن نقش داشته باشد. دیده‌های گود و تورفته به صورت طبیعی، تیره‌خیس به لحاظ میرسد. یا این که چنانچه رگ‌های خونی تحت دیده به سطح پوست نزدیک باشند، به جهت عبور خون از آنها، ته‌رنگی مایل به آبی‌رنگ در پایین دیده به وجود می آورند. روشن بودن پوست هم خصوصیت ارثی دیگری میباشد که می تواند سبب بیش تر به دیده داخل شدن تیرگی‌های ذیل دیده شود.

معالجه
برای معالجه تیرگی‌های ذیل دیده می‌قدرت از راه حل‌های سوای ورژن تا معالجه‌های غیرتهاجمی استفاده کرد. برای مثالً نوعی کرم به اسم اسنوکسین (Snoxin) موجود است که می تواند پوست را کلفت و ایجاد کلاژن را در آن ارتقا ‌دهد و تیرگی‌های دیده را بپوشاند. از محصولاتی مانند رتیتن با جایگاه‌ی دارویی A نیز می‌قدرت برای رفع چروک به دور دیده یاری گرفت تا سبب بهبود کلاژن و قطور شدن پوست پایین دیده ‌شوند. میکرودرم نیز یک معالجه غیر جراحی، ایمن و سهل برای معالجه تیرگی ذیل دیده میباشد. همینطور می اقتدار از معالجه‌های تعرضآمیز‌خیس، مانند تزریق ژل نیز برای رفع چاله و تیرگی تحت دیده استفاده نمود.

بهبود. افرادی که از طریق تزریق ژل استعمال می‌‌نمایند ممکن میباشد مقداری تورم به مدتی کمتر از ۲۴ ساعت داشته باشند و کمتر از ۱۰ درصد آنان، پس از معالجه کبودی ذیل دیده خواهند داشت.

 

پف تحت دیده
اگرچه پف پایین دیده اکثر زمان ها مرتبط با نادر‌خوابی میباشد البته ادله آن قادر است پیری و افتادگی پوست نیز باشد. چون پلک بالایی و پایینی، از پوست، عضله و چربی ساخته شده‌اند و با بالا رفتن سن ماهیچه‌ها ضعیف گردیده و نمی‌توانند پوست را سفت نگه دارا هستند ولی از کارافتادگی طبیعی ساخت کلاژن نیز یک کدام از دیگر از عارضه ها شل و ول شدن و چین و چروک دیده میباشد و فیض‌ی کلیه‌ی این‌ها‌، عدم محافظت سفت ماهیچه‌ و چربی تحت پوست میباشد که در غایت سبب ساز ساخت پف در تحت دیده میگردند.

همان طور که سن‌مان بالا می‌رود، چربی به داخل انبان‌های پایین پلک پایینی ریخته میگردد. علاوه بر این، تغییر‌و تحول در خواص کشسانی پوست و ذیل افتادگی بند عضلانی حریم دیده، تمامی بر واحد سنجش پف ذیل دیده تأثیر می گذارند.

معالجه
ژل‌های تزریقی مانند “رستلین” و “ژوویدرم” می توانند در یک دست کردن پف‌ ذیل چشمان با ساختارها و استخوان‌بندی‌های حریم سیرتکامل موثر باشند. این تکنیک روشی برای نهفته‌سازی و استتار پف پایین دیده میباشد و میتواند به ترمیم شیوه‌ی پوست ازجمله معالجه چروک به دور لب و رخ نیز یاری دهد اما نمی‌قدرت آن را جایگزینی برای جراحی دانست. این شیوه قادر است پوست را محکم نماید و نمای کلی پلک پایینی افرادی را که پوست مازاد یا این که زائد در تحت چشمان‌شان دارا‌هستند، بهبود دهد.

بلفاروپلاستی. جراحی بلفاروپلاستی هم مورد‌ی دیگری برای معالجه میباشد. بیماران جوانی که صرفا نقص‌‌شان برآمدگی چربی‌های پلکی میباشد، با برداشتن این چربی‌ها از درون پلک‌شان، پف کردگی ذیل دیده‌شان به صورت چشمگیری بهبود می یابد. برای بیماران پیر‌ یا این که بیمارانی که پوست مازاد یا این که شلی عضله موجب پف تحت دیده‌شان شده‌است، برای برنا‌سازی این حیطه می بایست از بلفاروپلاستی(روشی پیچیده‌خیس که نیازمند برشی در ذیل پلک‌ها میباشد) به کار گرفت. در بعضی از بیماران، شایسته ترین نتیجه ها زمانی به دست میاید که جراحی با طریق لیزر مخلوط شود.

بهبود. هنگام تزریق ژل‌ پاره ای قرمزی یا این که پستان به وجود میاید که پس از سپری شد ۲۴ ساعت بهبود مییابد، البته پس از معالجه به یک تا دو هفته استراحت نیاز میباشد.

 

چین و چروک‌های پنجه کلاغی
به جهت حرکات مکرر فیس، مثل خندیدن و اخم کردن و فیس در هم کشیدن، ممکن میباشد یکسری خط شعاعی در کناره‌ی بیرونی دیده ساخت شود، که‌این خطوط به عنوان خطوط پنجه کلاغی شناخته میشوند.علت چین و چروک به دور دیده به ادله های مختلفی بستگی داراست. همینطور روشهای مختلفی برای معالجه خطوط پاکلاغی موجود است که درپی به آن‌ها اشاره میکنیم. طرز دیگر برای رفع چروک به دور دیده و رخ، به کار گیری از طریق مزوتراپی میباشد. مزوتراپی چهره با افتادگی و پیری پوست رویارویی کرده، چین و چروک‌ها را بهبود داده و نیز به طور شما شفافیت و درخشندگی می بخشد.

معالجه
کرم‌هایی مثل اسنوکسین و رتین به سفتی پوست یاری می‌نمایند و سبب میشوند این خطوط کمتر به دیده بیایند. هرچند، برای تأثیر بیش تر، بوتاکس چاره مطلوب‌تری برای معالجه چین ‌و چروک به دور دیده میباشد، چون استعمال از بوتاکس علاوه بر بهتر کردن ظواهر این منطقه، به جهت از دربین بردن انقباض عضله، اقدامی پیشگیرانه نیز محسوب می‌شود.

لیزر درمانی. با لیزر می‌قدرت ظواهر پوست را قابل انعطاف و صاف جلوه بخشید. این فعالیت مثل سمباده زدن میز چوبی میباشد. هنگام معالجه چین و چروک تحت دیده با این طرز، پوست فیس صاف و قابل انعطاف خواهد شد.

بهبود. کرم زدن برای رفع چروک ذیل دیده نیازی به استراحت و دوره بهبودی ندارد؛ در تزریق بوتاکس احتمال تولید مقداری کبودی بر روی پوست می‌باشد؛ اما در لیزر درمانی، که مانند زمان بهبود بعداز آفتاب سوختگی میباشد به دو هفته استراحت نیاز میباشد.

 

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

[ ]