اشخاص متعددی می باشند که از تیرگی بدور چشمان‌شان ناراحتند.

بهترین کرم دور چشم

اشخاص متعددی می باشند که از تیرگی بدور چشمان‌شان ناراحتند. ممکن میباشد این تیرگی یاور پف یا این که انبان‌های زیرچشم هم باشد. تیرگی پلک زیرین دیده رتبه‌های مختلفی دارااست و سبب ساز می شود حتی اشخاص برنا و شاداب خسته‌خیس و پیر‌خیس از آنچه حقیقتا میباشند به حیث برسند. به گفته متخصصین، تشخیص علت این تیرگی طاقت فرسا میباشد و این، یک کدام از دلایلی میباشد که معالجه آن را ایراد می کند.
دکتر معالج مارمر میگوید: «آنچه تحت عنوان رینگ‌های تیره دورچشم، میشناسیم خیلی شایع نیستند. البته چیزی که اضافه چشم میگردد (و اکثر زمان ها با رینگ‌های تیره غلط گرفته می‌گردد) سایه‌های تیره میباشد، ساخت این سایه‌ها معمولا بخشی از به عبارتی پروسه ارتقا سن میباشد که در غایت سبب تولید پف دیده‌ها می‌گردد. سازه به گفته وی ماهیچه ها و رباط‌های نزدیک دیده در 2 طرف بینی- یعنی به عبارتی قسمتی که پزشکان به آن مجرای اشک میگویند- به مرور عصر ضعیف می گردند.


با ضعیف شدن این ماهیچه ها که نقش حافظ دارا هستند، پوست به ندرت در گیر افتادگی گردیده و در آن حیطه نوعی ناهمواری و چاله ساخت می گردد. هنگامی نواحی همسایه این نصیب پف می نماید، روی پوست زیرچشم سایه انداخته و سبب می شود این نصیب مثل یک دایره تیره رنگ به‌حیث رسد. پزشک معالج مارمر میگوید:‌ «این تست را انجام دهید. در شرایطی که پوست پلک ذیل دیده‌تان را کشیدید و این تیرگی ازبین رفت، بدانید که‌این رینگ تیره وجود ندارد بلکه تنها تیره به لحاظ می رسد. در این‌حالت، معالجه پف زیرچشم به‌خصوص با تزریق ماده پرکننده، موجب از در بین رفتن این سایه‌ها می‌گردد. ولی در حالتی که با کشیدن پوست زیرچشم، همچنان این تیرگی وجود داشت، حقیقتا بدور چشمان‌تان رینگ تیره دارید. اکثر زمان ها، ادله ساخت این رینگ‌ها، نازک شدن پوست میباشد که به‌طور طبیعی با ارتقاء سن حادثه میفتد. در‌این‌صورت کانال رگ‌های خونی آبی‌رنگ و قرمز رنگ پایین پوست دیده آشکار میشود که به طور رینگ‌‌ای تیره رنگ چشم می گردند.
متداول‌ترین راه‌حل، معالجه با به کار گیری از اشکال خاصی از لیزر یا این که IPL- پالس توانا فروغ و روشنایی- میباشد. درین دسته معالجه از گرما برای از دربین بردن رگ‌های مازاد به کار گیری می شود که بدین ترتیب رنگ تیره زیرپوست کمتر دیده می شود. از طرف دیگر، درصورتی که تیرگی زیرچشم‌تان ناشی از ایرادات رنگدانه‌ای باشد- که در سیاه پوستان و آسیایی‌ها بسیار شایع میباشد- معالجه‌های مورداستفاده برای پر‌نور‌سازی پوست، اثرگذار خواهد بود. معالجه‌ با داروهای دربردارنده «هیدروکینون» (hydroquinone) یا این که «کوجیک اسید» (kojicacid)، به یکپارچه کردن رنگ پوست امداد می نماید و بنابراین نصیب‌های تیره رنگ کمتر چشم میشوند.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

[ ]