رفع چروک به دور دیده

بهترین کرم دور چشم
رفع چروک به دور دیده و محو شدن اثرات نا مطلوب پیری و استرس از روی پوست فیس را با نحوه مخلوط مواد طبیعی می اقتدار یکی‌از ورژن های ارزان بها زیبایی پوست معرفی کرد.
شایسته ترین ترکیبات و ورژن های خانگی ضد چروک به دور دیده
چنانچه پوست بی آبی داشته باشیم ، خیلی زود در نزدیکی دیده هایمان چین و چروک ساخت می ‎شود و این چین و چروک ها در هوای سرد و کم آب فصل‌زمستان پر رنگ خیس به لحاظ می‎ رسند.

به همین عامل برای پیشگیری از ساخت این چین و چروک ها لازم میباشد که از سن 25 یا این که 30 سالگی به بعد از آن، از ماسک های دربردارنده مواد مرطوب کننده مانند آووکادو ، آلوئه ورا و روغن زیتون برای حریم دیده هایمان به کارگیری کنیم.

همینطور قابل ذکر میباشد که با ارتقا سن، چروک های پنجه کلاغی در کناره های فرنگی دیده ساخت می‎شوند و ماسک های بدور دیده سبب از دربین رفتن این چروک های پنجه کلاغی نمی ‎شوند ولی به بهبود ظواهر آنان امداد فراوانی می‎ نمایند. درین سیرتکامل ماسک ها از موادی طبیعی مانند روغن های طبیعی، عسل و جینسینگ امداد می ‎گیریم.

به کار گیری از این ماسک ها همینطور منجر پیشگیری از تولید لک بر روی پوست فیس و خودداری از تولید سایه های تیره در پوست حریم دیده می‎ شود.


از در میان بردن سیاهی و تیرگی بدور دیده با گلاب
گلاب خاصیت فوق‌ العاده‌ای برای پوست دارااست. پوست را برنا کرده و دیده‌های خسته را آهسته می کند. گلاب بخاطر خاصیت قابضی که داراست برای محکم کردن پوست هم اثرگذار میباشد.برای این خواسته، یک تکه پنبه را چندین دقیقه در گلاب تر نمائید، بعد از آن آن را روی پلک‌هایتان که بسته‌اید قرار دهید. بگذارید ۱۵۵ دقیقه بماند، آن‌گاه شستشو دهید. اینکار را دو توشه در روز به مقطع یک‌سری هفته تکرار فرمائید.

 

درمانی برای پف دیده‌ها با روغن زیتون
معمولی‌ترین کار برای از بین بردن پف دیده‌ها به کار گیری از کرم گشنیز و روغن زیتون میباشد. برای تهیه این ماسک کافی میباشد یک قاشق غذاخوری گشنیز را خوب کوبیده و له کرده آن را با یک قاشق غذاخوری عسل ترکیب کنید و نصف قاشق غذاخوری روغن زیتون به آن بیفزایید تا کرمی یک‌دست تهیه شود. این ترکیب را روی حرارت اندک بگذارید و آن را خوب هم بزنید تا یکنواخت شود. بعداز سرد شدن این روغن آن را زیر دیده‌های تان بمالید و اذن دهید به بازه زمانی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زیر دیده‌های‌تان باقی بماند.

 

نکات مهم برای از فی مابین بردن سیاهی و تیرگی به دور دیده
– به اندازه کافی بخوابید و استراحت نمائید.
– از مالیدن دیده‌هایتان دوری کنید چون سبب میشود رگ‌های خونی گشادتر شوند و درنتیجه رینگ‌های تحت دیده تیره‌خیس به حیث برسند.
– قبلی از خواب آرایش و پیرایش را از روی صورتتان منزه فرمایید چون ممکن میباشد به دیده‌هایتان جراحت بزند.
– کمتر در معرض آفتاب قرار گیرید.
– در زمان روز به مقدار زیاد آب بنوشید تا از اختلال احتباس آب در امان بمانید.
– برای پرهیز از پف کردن پایین دیده بخاطر انباشته شدن مایعات پایین دیده، موقع خواب دو بالش طولانی تر ذیل سرتان قرار دهید.
– به رژیم‌غذایی‌تان اعتنا فرمایید و از موادغذایی سرشار از ویتامین A، C و E استعمال نمائید.
– سیگار نکشید و مصرف الکل و کافئین خویش را محدود فرمایید. سیگار سلول‌های پوستی را تخریب می‌گنجه و الکل و کافئین موجب نادر‌آب شدن تن میشوند که‌این هم پوست حساس و دقیق ذیل دیده‌ها را ضعیف مینماید.

 

 

 

 

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

برگ نعنا جداگانه از بها‌های دارویی و رایحه و مزه تندی

بهترین کرم دور چشم


۲۷. برگ نعنا + خیار + عسل + آب لیمو
برگ نعنا جداگانه از بها‌های دارویی و رایحه و مزه تندی که دارااست، برای پوست نیز مطلوب میباشد. این گیاه دارنده خاصیت ضد التهابی طبیعی برای معالجه خطاها پوستی مانند نیش پشه، چین و چروک، خارش و سوزش پوست و بقیه عفونت‌ها میباشد. از سوی دیگر، خیار پوست شمارا خنک می نماید، عسل آن را به صورت عمقی تغذیه می نماید و آبلیمو لکه‌های تیره‌ی پایین دیده را منزه مینماید. از این رو، یک ماسک از تمامی‌ی این‌ها می تواند به شما یاری دهد خیلی از شر چین و چروک خلاص گردید. خیلی بی آلایش فرایند تحت را دنبال نمایید:

– یکسری برگ نو‌ی نعناع فراهم فرمایید.

– ۱ قاشق غذاخوری آبلیمو و ۲ قاشق غذاخوری آب خیار به آن طولانی تر نمایید.

– یک سری قطره عسل هم به مواد طولانی تر نمائید و آن‌ها را در یک میکسر ترکیب فرمایید تا یک خمیر قابل انعطاف مهیا شود.

– نزدیک به ۱۰ دقیقه آن را در یخچال فریزر بگذارید.

– مخلوط را روی فیس و گردن پخش نمائید ولی تمرکزتان بیش‌خیس روی چین و چروک‌ها باشد.

– اذن بدهید مدتی بماند.

– در غایت آن را با آب گرم شستشو دهید.

۲۶. روغن نارگیل
روغن نارگیل خالص پوست شمارا عمیقا تغذیه می نماید. این روغن دارنده خصوصیت‌های طبیعی ضد قارچ و ضد باکتری میباشد. روغن نارگیل همینطور تحت عنوان یک مرطوب‌کننده‌ی عالی کار می نماید. از این رو، یکی شایسته ترین داروهای خانگی برای معالجه چین و چروک ذیل دیده میباشد. برای معالجه پوست خویش با این ماده، فرایند پایین را دنبال نمایید:

– یک سری قطره روغن نارگیل ارگانیک مهیا نمائید.

– به آرامی دیده‌تان را گذشته از رفتن به رختخواب ماساژ دهید.

– اذن بدهید یک شب تا صبح بماند.

– صبح روز بعد از آن آن را بشورید.

به چه شکل می بایست از چین و چروک ذیل دیده پرهیز کنیم؟
برای معالجه چین و چروک‌های خویش، اشکال نحوه‌های خانگی را پیدا خواهید کرد. البته چرا ابدا اذن بدهیم که‌این چین و چروک‌ها ساخت شوند؟ به خاطر داشته باشید که پیشگیری بهتر از معالجه میباشد. مدام بهتر میباشد که از خطاها پرهیز کنیم تا این‌که به‌دنبال راهی برای رفع آن باشیم. برای پرهیز از پدبدار شدن چین و چروک، نکاتی را در معاش روزانه‌تان همواره به فعالیت ببندید:

– خواب کافی (به مقطع ۸ ساعت).

– یک رژیم غذایی سلامت داشته باشید

– مدام گذشته از خروج از خانه از کرم ضد آفتاب با باکیفیت (با SPF بالای ۳۰) به کارگیری فرمایید.

– از مصرف تولیدات شیمیایی وحشتناک روی چهره‌تان، به ویژه آن‌هایی که دربردارنده الکل می باشند، دوری کنید.

– بعداز خزینه از یک لوسیون ملایم استعمال فرمایید.

– از استرس خودداری کنید.

– مقدار متعددی آب و نوشیدنی‌های طبیعی بنوشید.

– حتی در صورتی‌که پوست خیر و خوبی داشته باشید، محافظت سالم آن مهم میباشد. از این رو، از چندین گزینه از معالجه‌های قید گردیده در صدر، یک توشه در هفته به کارگیری نمائید.

– هر روز ورزش نمائید یا این که یوگا عمل فرمایید.

– الکل و سیگار را سوراخ نمایید.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

ماساژ دیده یک شیوه خوب برای تخلیه مایع طولانی تر انباشته شده پایین دیده میباشد.

بهترین کرم دور چشم
برای محافظت از پوست حریم دیده نیاز به خرید کرم های لوکس ندارید با این که نمی توانیم انگار فرمائید که بخش اعظمی از این کرم ها حقیقتا مفید می باشند اما فقط خط مش محافظت از پوست دقیق حریم دیده نیستند

5 شیوه نگهداری پوست بدور دیده
پوست حریم دیده شما نازک خیس از پوست فیس میباشد و غدد سبابه برای ایجاد چربی ندارد به این ترتیب نگهداری از آن در قبال اشعه خورشید، سموم و بقیه دست اندرکاران پیری ضروری خیس میباشد.

برای نگهداری از پوست حریم دیده نیاز به خرید کرم های لاکچری ندارید با این که نمی توانیم انگار نمایید که اکثری از این کرم ها حقیقتا اثر گذار می باشند البته فقط منش حفظ از پوست دقیق حریم دیده نیستند.

متاسفانه در بخش اعظمی از مورد ها پوست حریم دیده علایم زودرس پیری را نشان میدهند. ایراد اینجاست که بخش اعظمی از اشخاص پوست بدور دیده خویش را در مقابل اشعه ماورا بنفش و بقیه آلودگی ها مراقبت نمیکنند.

در‌این نوشته‌علمی ما به شما شیوه های اساسی برای نگهداری از پوست حریم دیده را می‌آموزیم

معمول ترین ایرادات حریم دیده مثل رینگ های تیره، خطوط دقیق و عده شدن آب و تورم ذیل دیده میباشد که خوشبختانه را شیوه هایی بی آلایش و مقرون به صرفه میتوانید از آنان پیشگیری نمائید.

بیش تر بدانید : سیاهی پایین دیده چرا تولید می‌گردد ؟

بیش تر بدانید : رفع تیرگی و پف تحت دیده با طریق های طب سنتی

 

 

ماساژ دیده یک شیوه خوب برای تخلیه مایع طولانی تر انباشته شده پایین دیده میباشد.

نخست انگشتتان را با روغن یا این که کرم مرطوب کننده آغشته نمایید و آنگاه به آارمی پوست حریم دیده را ماساژ دهید. حدود 2 تا 3 دقیقه ماساژ را با فشار معدود اعمال فرمائید در صورتی ماساژ را از سمت خارج به درون و انجام دهید موءثر خیس خواهد بود.

در صورتیکه پایین چشمتان گونی های پف کرده دارید ماساژ دیده را از خارج به باطن انجام دهید در غیر اینصورت برای کاهش و پیشگیری از چین و چروک تحت دیده می بایست ماساژ را از باطن به خارج انجام روءیت کرد.

 

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

چاله ذیل دیده را چه گونه از در میان ببریم؟

بهترین کرم دور چشم
چاله ذیل دیده را چه گونه از در میان ببریم؟
چاله پایین دیده یک کدام از مسائلی میباشد که‌این روز‌ها اکثر خانم‌ها از آن گلایه دارا‌هستند و مدام در پی این مساله میباشند که بدانند علل چاله پایین دیده چه می‌باشد.
خانواده تندرست
۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
گودال تحت دیده یکی‌از مسائلی میباشد که‌این روز‌ها اکثر خانم‌ها از آن گلایه دارا‌هستند و مدام در‌پی این مساله میباشند که بدانند علل چاله تحت دیده چه می‌باشد.
خانواده » سالم
۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵ ۰
کد خبر: ۵۳۸۲۰۱
لینک و پیوند کوتاه : parsine.com/002G0f

چاله ذیل دیده یک کدام از مسائلی میباشد که‌این روز‌ها اکثر خانم‌ها از آن گلایه دارا هستند و مدام پیرو این مساله می باشند که بدانند علل گودال ذیل دیده چه میباشد. چاله پایین دیده علل مختلفی داراست که از گزاره مهمترین آنها می‌قدرت به گونه های حساسیت‌ها اشاره نمود. درین مقاله علل گوناگون گودال پایین دیده و نحوه‌های معالجه آن را بخوانید.

این ایام اشخاص بخش اعظمی به ویژه بانوان از گودال ذیل دیده خویش گلایه می‌نمایند و دنبال این مساله می‌باشند که بدانند علل گودال ذیل دیده چه می باشد تا بتوانند در کاهش چاله و سیاهی به دور دیده خویش همت کنند، پی بردن علل گودال پایین دیده به اشخاص امداد می‌نماید تا از عواملی که سبب بروز این مساله میگردند پیشگیری نمایند.

فشار خون بالا، مستقل شدگی پرده شبکیه، دیابت، بیماری آب سیاه و ایرادات تیروئید مثل بیماری گرویو و پرکاری غده تیروئیدهمگی از علت گودال ذیل دیده هستند. درصورتی که که هریک از ایرادات و بیماری های فوق را داشته باشید، آنان بصیرت شمارا ذیل تاثیر قرار می‌دهند، به این ترتیب قبلی از هر سیرتکامل معالجه زیبایی به دیده پزشک معالج رجوع‌نمایید.
از سایر علل چاله ذیل دیده می شود به موردها ذیل اشاره نمود:

*آلرژی غذایی مخصوصا به تولیدها لبنی

*اختلالات کلیوی

*مالش بیش تر از حد چشمها

*کاهش چربی حفظ کننده در ذیل دیده با ارتقاء سن

*اشتباهات قلبی عروقی

*خستگی مزمن

*جراحت دیدگی ناشی از خورشید به پوست

*مصرف الکل و مواد مخدر

*نادر خوابی

از همه گیرترین علل شایان توجه گودال ذیل دیده ها می شود به گونه های حساسیت ها اشاره نمود. حساسیت اشکال گوناگونی دارااست و از یک آلرژی بی آلایش به بوی گل گوجه خارجی و یا این که مدال شروع میشود و حساسیت به پنی سیلین، دود سیگار و هوای آلوده و کثیف و یا این که حتی به صورت مدیر اداره ختم میگردد. واضح میباشد معالجه آن به کار گیری از یک آنتی هیستامین وجود ندارد و صرفا می بایست از ماده آلرژی زا غربت جست.

دومی علت شایع چاله تحت دیده اختلالات خواب میباشد. خیلی ها عقیده دارا هستند که یک خواب۳ تا ۴ساعته طی شبانه روز جوابگوی نیاز آن ها به خواب میباشد البته در واقع این طور وجود ندارد و این اشخاص به خیال و خاطر داشتن نیروی جوانی از ذخیره انرژی خویش برای سر کیف بودن به کارگیری مینمایند غافل از اینکه این ذخیره انرژی تمام شدنی وجود ندارد. کبودی تحت دیده ها میتواند او‌لین نماد تمام شدن این ذخیره محدود باشد. پس چنانچه رختخواب گرم و نرمی دارید حتما۷ تا ۹ساعت در شبانه روز را به خوابیدن روی آن اختصاص دهید.


برخی دیگر از عارضه ها سیاهی و تیرگی به دور دیده عبارتند از:

عامل ها موروثی

حساسیت‌ها

بی خوابی

زیاد خوابیدن

اگزما

استرس

کمبود آهن

ضربه یا این که جراحت‌هایی که منجر کبودی ذیل دیده می شوند

زاری کردن

سبک معاش: کشیدن سیگار و مصرف بیش تر از حد الکل قادر است موجب تیرگی و چاله دیده شود . همینطور اشخاصی که بیش تر از حد قهوه مصرف مینمایند و اشخاصی که کوکائین یا این که آمفتامین مصرف می‌نمایند ممکن میباشد نتوانند خواب کافی داشته باشند.

حبس شدن مایعات در تن

اختلالات رنگدانه‌های پوستی

بالا رفتن سن: با بالا رفتن سن، کمی از چربی و کلاژن حریم دیده‌ها از میان میروند. ای مورد یار با نازک شدن پوست، سبب ساز تیرگی و چاله پایین دیده ها میشود.

ابتلا به بیماری مونونوکلئوز: این بیماری سبب می گردد دیده‌های مریض متورم و پف کرده شوند. قسمتی از این نقص‌ به خیال و خاطر خستگی و ضعف متعددی میباشد که‌این بیماران به خیال ابتا به مونونوکلئوز حس می کنند و نصیب دیگری از آن، این میباشد که‌این بیماری منجر زرد رنگ شدن دیده‌ها و پوست حریم دیده‌ها می شود.

سلولیت پری اوربیتال: این بیماری در واقع نوعی عفونت باکتریایی پلک‌ها میباشد. در‌صورتی‌که که‌این بیماری به صحت با آنتی بیوتیک معالجه شود، جایی برای نگرانی وجود ندارد.

نمک: وجود بیش تر از حد نمک در رژیم غذایی سبب احتباس آب در تن می گردد و از پاراگراف در ذیل دیده‌ها نیز آب مازاد عده می‌گردد.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

علل گودال یا این که تیرگی بدور دیده

بهترین کرم دور چشم


چاله و یا این که سیاهی بدور دیده از عواملی میباشد که منجر کاهش زیبایی دیده گردیده و صورت را خسته و پیر خیس نشان میدهد. درین نوشته‌علمی به توضیح در خصوص علل و راههای کاهش یا این که برطرف کردن آن خوا‌هیم پرداخت.

علل گودال یا این که تیرگی بدور دیده

عامل ها متعددی می‌توانند منجر گودال یا این که سیاهی به دور دیده شوند. بین این کارداران می شود به اشکال حساسیت ، دست اندرکاران موروثی ، خشکی تن ، خستگی و معدود خوابی اشاره نمود.

چاله و سیاهی به دور دیده در برخی مورد ها تماما موروثی بوده و قابلیت و امکان از فی مابین بردن آن کاملا نیست و صرفا می قدرت آن را بهبود داده و یا این که با پیرایش پوشاند.البته در اضافه موردها این عارضه عاملی فرنگی داشته و قابل برطرف کردن میباشد. مهم‌ترین دلیل بوجود آورنده سیاهی و چاله بدور یا این که ذیل دیده نادر خوابی میباشد. در حالتی که کمتر از 8 ساعت در روز خواب شبانه دارید مطمئن باشید تن شما استراحت کافی نداشته و این خستگی به طور چاله و تیرگی پایین چشمها در رخ شما نمایان خواهد شد.
دست اندرکاران آلرژیک هم میتوانند سبب ساز سیاهی و چاله ذیل دیده شوند.
از سایر عواملی که منجر سیاهی به دور چشمها میگردد سینوزیت میباشد.سینوزیت و سوز‌و‌سرما خوردگیهای کهنه هم میتوانند سبب ساز این مورد شوند.
راههای برطرف کردن سیاهی و چاله بدور دیده

اولی موضوعی که بایستی به آن دقت داست حذف ادله اصلی هست. مثلا در صورتیکه در گیر نادر خوابی و یا این که سینوزیت میباشید مبادرت به معالجه آن فرمایید.

بعضی سفارش ها و راههای از در بین بردن سیاهی و چاله به دور دیده عبارت میباشد از :

بیش تر آب بنوشید:
نوشیدن کاقی آب نتنها منجر رفع گودال پایین دیده می‌شود بلکه منجر تازگی پوست و موی نیز میشود.

ماسک رب گوجه خارجی:
از ترکیب دو قاشق طعام خوری رب گوجه خارجی ، مقدار پاره ای رنگ زرد چوبه و آبلیمو ماسکی صحیح کرده و آن را در حوالی دیده خویش بگذارید. مراقب باشید که‌این ماسک وارد دیده شما نشود.

برش خیار:
با قرار دادن برش خیار جدید در حوالی دیده خویش میتوانید از شر چاله و سیاهی بدور دیده خلاص گردید.

به کارگیری از پد های گرم و سرد به طور پشت سرهم:
با استعمال از پد های گرم و سرد به طور متواتر می‌توانید سبب ساز ارتقا خون رسانی به بافت های به دور دیده و در فیض کاهش تیرکی و گودال به دور دیده گردید.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

گونی چای سرد برای رفع سیاهی بدور دیده

بهترین کرم دور چشم

3. گونی چای سرد برای رفع سیاهی بدور دیده
یک طرز معمولی دیگر برای خلاص شدن از تیرگی به دور دیده، به کارگیری از چای سرد میباشد. یک گونی چای را ترجیحا چای بابونه یا این که چای سبز در آب تر نمایید. آن را مدتی در یخچال فریزر و بعد از آن بر روی چشمان خویش قرار دهید. از این طریق به صورت آراسته به کار گیری نمایید تا بهبود قابل توجهی را ملاحظه کنید.

4. روغن بادام به رفع سیاهی بدور دیده امداد می‌نماید
روغن بادام دربردارنده ویتامین E میباشد و این ویتامین برای رفع تیرگی و سایه به دور دیده مفید میباشد. نحوه عمل بسیار آسوده میباشد. صرفا روغن بادام را در نواحی تیره خویش بمالید و به آرامی ماساژ دهید. اذن دهید یک شب بر روی دیده ها باقی بماند و صبح روز سپس آن را بشویید.

5. گوجه خارجی
گوجه خارجی یک طرز عالی برای از در بین بردن سیاهی تحت دیده میباشد، چون به صورت طبیعی سبب کاهش دایره های تیره حریم دیده می‌شود و پوست را قابل انعطاف و لطیف مینماید. کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که یک قاشق چای خوری آب گوجه خارجی را با یک قاشق چای خوری آب لیمو ادغام فرمایید و آن را تحت چشمانتان قرار دهید.

اذن دهید تا حدود ۱۰ دقیقه باقی بماند و آن‌گاه آن را با آب بشویید. دست‌کم دو توشه در روز این معالجه را تکرار نمایید. همینطور می‌توانید به صورت روزمره آب گوجه خارجی را به هم پا آب لیمو و برگ نعناع به مراد رهایی از سیاهی بدور دیده بنوشید.

6. خیار آبرسان پوست و معالجه کننده خطاها پوستی
خیار مقادیر متعددی آب داراست و به پوست آبرسانی می‌نماید و نوعی مرطوب کننده و قابل انعطاف کننده طبیعی هم به حساب آورده می شود. آبرسانی به پوست منجر می‌گردد رگ های خونی بهتر فعالیت کرده و پوست واضح به لحاظ رسد.

خیار بریده گردیده را به بازه زمانی 30 دقیقه در یخچال فریزر بگذارید و آنگاه بر روی چشمان خویش قرار دهید. بعداز 10 دقیقه با آب سرد شست و شو دهید. رینگ و تیرگی های حریم دیده بعداز مدتی کمرنگ می‌شود و رفع خستگی چشمان خویش را شم خواهید کرد.

7. ماسک موز صحیح فرمایید
موز برای معالجه لکه ها و تیرگی های پوستی بسیار اثرگذار میباشد. 100 گرم موز دربردارنده مقادیر متعددی اسید فولیک، ویتامین های A ،C ،E ،K، سدیم، پتاسیم، آهن، کلسیم، منیزیم و کاراتن میباشد. همگی این مواد برای پوست ضروری بوده و سبب ساز تازگی و جوانی و شفافیت پوست می‌شوند. به کار گیری از موز به طور ماسک روی پوست رخ و حریم دیده لکه و سیاهی تحت دیده را به واحد سنجش متعددی کمرنگ می نماید.

8. اسفناج آب ژاور حقیقی و طبیعی
اسفناج دربردارنده آب ، پروتیین، نشاسه، آهن، سدیم، پتاسیم و ویتامین های مجموعه B بوده و به خیال و خاطر وجود نشاسه و بقیه مواد جانور در آن خواص سپید کنندگی داراست. به کارگیری از اسفناج ناپخته به طور ماسک روی فیس برای یک مقطع سبب سپید شدن پوست و رفع تیرگی ها میگردد.

9. به کار گیری از لیمو ترش
ویتامین C جان دار در لیمو ترش تیرگی ها را از میان میبرد. لیمو ترش سرشار از ویتامین C بوده و علاوه بر خواص ضد باکتری و میکروب کشی آن خواص پر‌نور کنندگی هم داراست. ماساژ دادن لیمو ترش روی فیس لکه ها و تیرگی های پوست و به دور دیده را کاهش میدهد.

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

معالجه چشمان خسته

معالجه چشمان خسته

بهترین کرم دور چشم

برای معالجه خستگی و پف آلود بودن دیده ها می‌توانید از یک سری راهکار مطلوب به کارگیری فرمائید که عبارتند از:

۱- گذشته از خواب از بالش مطلوب استعمال نمایید. روی شکم نخوابید و راز خویش را در بالش فرو نبرید، چون هنگام خواب مایعات، حریم دیده ها توده و سبب پف کردن دیده ها می‌گردد. در صورتی حین خواب سرتان را طوری روی بالش بگذارید که فراتر از سطح بدنتان قرار گیرد، مایعات در نزدیکی دیده ها توده نمیشود.

۲- برای رفع پف حریم دیده ها از کمپرس آب سرد و یخ به مقطع ۱۵ دقیقه به کارگیری فرمائید. کمپرس آب سرد، پستان و پف چشمان را تا حدود متعددی برطرف می‌نماید، چون کمپرس یخ موجب انقباض و تنگ شدن رگ های خونی می گردد و تورم را کاهش می‌دهد. همینطور میتوانید پاره ای یخ را روی پارچه ای منزه بریزید و پایین چشمان خویش قرار دهید، درصورتی که چشمانتان حساس میباشد از ادغام آب و شیر به کارگیری فرمایید، چون شیر اثر مسکن و آهسته بخش داراست.

۳- یک قاشق غذاخوری منزه را پایین آب سرد بگیرید و آن را به بازه زمانی یک دقیقه روی پف چشمان قرار دهید.

۴- خیاری را رینگ فرمائید و روی دیده ها به طور کمپرس قرار دهید.

۵- از مصرف مواد غذایی پرنمک خودداری کنید.

۶- از اقتدار چای غافل نشوید.

کمپرس چای برای برطرف کردن پف چشمان بسیار موءثر میباشد، چون ترکیبات طبیعی مو جود در برگ چای سبب ساز تحریک سیستم لنفاوی حریم دیده ها می گردد و آنان‌را به جریان می اندازد.

چای انبان ای را با آب ولرم ترکیب نمائید و آن را به برهه زمانی ۱۰ دقیقه در یخچال فریزر قرار دهید تا خنک شود بعد از آن روی هرکدام از چشمانتان یک چای انبان ای قرار دهید و به دوران ۲۰ دقیقه در موقعیت درازکش استراحت نمایید. این کمپرس برای رفع خستگی دیده ها و پف پلک ها بسیار اثرگذار میباشد.

این گیاهان برای رفع چین و چروک مفیدند

گشنیز یک کدام از گیاهانی میباشد که میتواند دربرطرف کردن چین و چروک تحت دیده اثرگذار باشد.
با موادی که در تحت به آن ها اشاره شده‌است کرمی برای رفع چروک ذیل چشمان خویش تنظیم فرمائید.

مواد لازم:

عسل: ۲ قاشق غذاخوری
تخم گشنیز: ۲ قاشق غذاخوری
روغن زیتون: ۱ قاشق چای خوری
یه خرده آب

طریق تهیه و تنظیم:

تخم گشنیز را بکوبید و درون آب بریزید و روی حرارت قرار دهید. وقتی که آب جوش آمد، عسل و روغن زیتون را ادغام نمائید و روی حرارت بخار قرار دهید. کرم فراهم گردیده را در ظرفی دردار بریزید. هر روز ۲ توشه از این کرم را به تحت چشمان خویش بمالید و بعداز ۱۵ دقیقه آن را بشویید.

میتوانید برای از در بین بردن چروک تحت چشمان از ماسک روغن زیتون نیز استعمال فرمائید. برای تهیه و تنظیم این ماسک به ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون و یکی سفیده تخم مرغ نیاز دارید.

نحوه تنظیم:

سفیده تخم مرغ را خوب به هم بزنید تا کف نماید آنگاه روغن زیتون را به آن بیشتر و خوب آنان‌را با هم ترکیب نمائید. ترکیب فراهم گردیده را به ذیل دیده ها بمالید و پس از ۲۰ دقیقه آن را با شیر و پنبه به آرامی منزه فرمایید و دیده ها را با آب سرد بشویید.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

دورچشم


بهترین کرم دور چشم


علت این میباشد که پوست ‏حریم دیده ها در مقایسه با پوست بقیه بخش های چهره بسیار دقیق میباشد.عوارض تشکیل چروک در نزدیکی دیده مشتمل بر مورد ها ‏زیر میباشد: زخم های نور و روشنایی خورشید، حرکات مکرر ماهیچه ها چهره،مالش و لوچی(انحراف دیده).علاوه بر این مورد ها، به کار گیری از مواد ‏آرایشی ذیل دیده . روی پلک ها نیز موجب کشیدگی پوست حریم دیده ها می گردد. مثلا: برای یکنواخت شدن کرم پودر ‏مصرف شده در نزدیکی دیده، پوست دقیق این منطقه را به جهات متعدد می کشاند. بعد از به کار گیری از مواد آرایشی ، تزکیه آنان ‏نیز از روی پوست مشقت بار و موجب تشکیل چین و چروک در نزدیکی دیده ها میشود. به خاطر داشته باشید که برای تزکیه مواد ‏آرایشی حریم دیده ها ، از منزه کننده آرایش و پیرایش منحصر به فرد دیده استعمال نمائید که می شود به امداد آنان به سادگی باقی مانده های ‏آرایشی را منزه کرد. گذشته از هر چیز، بسیار پیشنهاد میشود که پیش از خواب آرایش و پیرایش روی فیس از پاراگراف دیده ها را تماما منزه فرمایید، ‏بعد استعمال از کرم به دور دیده را که منجر مرطوب شدن این منطقه دقیق و حساس می‌گردد، در برنامه نگهداری از پوست خویش قرار ‏دهید.‏انگیزه کلیه کرم های به دور دیده، کاهش چین و چروک، پف و تیرگی بدور دیده میباشد. ترکیبات کرم های بدور دیده سبب ارتقاء ‏آبرسانی و الاستیسیته پوست حریم دیده ها می گردد. به علاوه ممکن میباشد بعضا از آن ها دربردارنده آنتی اکسیدان های کار کشته باشند که ‏اثر این جور کرم ها را دوچندان می‌کنند.‏ترکیبات رایج مو جود در کرم های به دور دیده ممکن میباشد دربرگیرنده مخواد زیر باشد:‏ پلی فنول چای سبز، رتین-آ، اسید هیالورونیک، پپتیدها، ویتامین های ‏k،Cیا ‏E‏ و آرنیکا.‏این دست اندرکاران در گشوده تامین کلاژن والاستین پوست به دور دیده حقیقتا موءثر می‌باشند. تولیدها منحصر به فرد دیده، رکن اصلی یک برنامه ‏نگهداری از پوست و ضد پیری به شمار می‌روند. با وجود مصرف این مدل کرم ها، استعمال از عینک های ضد آفتاب و کلاه برای ‏نگهداری از آفتاب نیز ضروری میباشد.‏ یک نحوه دیگر برای مراقبت تازگی و صافی پوست بدور دیده، شکاف سیگار میباشد. کلا کشیدن سیگار بر عروق خونی تاثیر می‌گذارد و ‏منجر تشکیل چین خیر فقط در حوالی دیده ها ، بلکه در اکثر موردها در مجموع تن میشود. مصرف آبمیوه های کافئین دار نیز می ‏تواند سبب ساز کم آبی و بی آبی پوست شود. یک خواب شبانه خوب نیز قادر است بسیار اثر گذار واقع شود. یک خواب خوب شبانه خیر فقط به ‏تجدید قوای شخص امداد میکند، بلکه برای جوانی و تازگی پوست تیز موءثر میباشد. اکثر زمان ها گفته می‌گردد که کرم های به دور دیده ‏فقط به خیر ترکیباتشان می‌باشند و این گفته صحت دارد. براین اساس در تعیین کرم بدور دیده خویش غایت توجه را به کا ببرید تا ‏شایسته ترین کرم را در چنگ داشته باشید.
.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

رازهایی برای داشتن دیده هایی جالب و گیرا

بهترین کرم دور چشم


اهمیت دیده‌ها برای داشتن ظاهری مرتب و خوشگل بر هیچ کس پوشیده وجود ندارد.درین نوشته‌ی‌علمی به شما رازهایی برای داشتن دیده هایی قشنگ و دیدنی معرفی می‌کنیم

رازهایی برای داشتن دیده هایی جالب و گیرا
گهگاه پیش می آید که به صورت ناگهانی به یک ضیافت دعوت می شوید. کل روز راز فعالیت بودید و خستگی روحی و جسمی بر شما غلبه کرده. این قضیه علاوه بر آنکه بر پوست‌ شما اثر میگذارد و موجب تیرگی آن می‌گردد، زیبایی دیده‌های‌تان را هم زیر تاثیر قرار می دهد.
برای آنکه بتوانید در بازه وقتی کوتاه بر خستگی‌تان غلبه و تیرگی و سیاهی بدور دیده‌ها را رفع فرمائید، میتوانید از چای گونی‌ای به کارگیری نمایید. در شرایطی‌که چای انبان‌ای دردسترس ندارید یک دست نخی و منزه را بردارید و پاره ای چای کم آب باطن آن بریزید و آن را با آب نصفه ولرم تر فرمایید و اذن دهید خنک شود. آن گاه چای گونی‌ای یا این که دستمال دربردارنده چای را روی دیده‌های‌تان قرار دهید و اذن دهید به مقطع یک‌سری دقیقه روی دیده‌های‌تان باقی بماند.
این شیوه به شما امداد می‌نماید که در کمتر از نیم ساعت خستگی و تیرگی را از پوست‌ها و عضله ها دیده‌های‌تان بدور نمایید و با ظاهری مرتب در ضیافت حاضر گردید.


بیش تر بدانید : آرایش و پیرایش دیده : برای میهمانی های شب دیده های تان را اینگونه آرایش و پیرایش فرمائید


ارتقا زیبایی دیده با روغن بادام
قطعا میدانید که زیبایی و آراستگی دیده‌ها صرفا با پیرایش آن‌ها قابلیت‌‌پذیر وجود ندارد. تقویت عضله ها و ماهیچه‌های حریم دیده، خونرسانی و آب رسانی مطلوب به پوست این حوزه‌ و برطرف کردن کبودی پایین دیده نیز ازجمله مهمترین فاکتورهایی میباشد که میتواند زیبایی دیده‌ها را تضمین نماید حتی در شرایطی‌که شما از اسباب آرایشی و بهداشتی به کارگیری نکرده‌اید. برای این خواسته می توانید از لوسیون خانگی روغن بادام و آبلیمو به کارگیری نمایید. به کار گیری از این لوسیون و ماساژ ماهیچه‌ها حریم دیده موجب تقویت این عضله ها گردیده و دیده را شاداب‌خیس و برنا‌خیس نشان می دهد، ضمن آنکه ماساژ روغن بادام به بهبود جریان گردش خون و بهبود تیرگی‌های ذیل دیده امداد میکند. برای به کارگیری از این روغن کافی میباشد ۲ قاشق غذاخوری روغن بادام را با ۶ قطره آبلیمو ترکیب نمایید و ماهیچه ها به دور دیده‌تان را ماساژ دهید.


ورژن ایده‌آل برای ابروها
کسی نمی‌تواند منکر تاثیر ابروها در ارتقا زیبایی دیده‌ها شود. داشتن ابرویی پرپشت، تروتمیز و خوش‌وضعیت میتواند به راحتی جلوه یک دیده عادی را تعدادی برابر نماید، براین اساس نباید از ابروها غافل شد و از کنار آنان بی‌تفاوت سپری شد چراکه یک ابروی معدود‌پشت و بی‌شرایط به راحتی می تواند کلیه زحمات شما‌را از دربین پیروز شود. برای داشتن ابروهای پرپشت به روغن بادام تلخ احتیاج دارید. می بایست با امداد یک کتف ابرو روغن بادام را به تارها و ریشه گیسو ابرو برسانید. برای این مراد بایستی ابروها را با مقدار اندکی روغن بادام تلخ آغشته فرمایید و با امداد کتف ابرو به آرامی ابروها را به سمت بالا شرایط دهید. توجه داشته باشید که به کار گیری بیش ‌از اندازه از روغن بادام قادر است موجب ریزش ابروها شود چراکه روغن اضافی میتواند منافذ پوستی را مالامال نماید و به ریشه ابرو زخم برساند و موجب ریزش ابرو شود، به این ترتیب می بایست به مقدار معدود و تنها تا اندازه‌ای که ساقه و ریشه موی اندکی چرب شود از روغن بادام تلخ استفاده نمود.


طولانی تر بدانید : هاشور ابرو چه می‌باشد و برای مالامال کردن ابرو مطلوب میباشد؟


مدیتیشن و گلاب‌درمانی چه تاثیری بر زیبایی داراست؟
برای آنکه هر سیرتکامل چین و چروک را از حریم چهره‌تان بدور نمایید مستلزم ارتقا ادب درونی می باشید چرا‌که اضطراب، استرس، ناراحتی و حزن کلیه می توانند موجب بروز تغییراتی در رخ و ظواهر شوند. دقت فرمایید که هنگامی خبر هولناک یا این که حزن‌انگیزی را به شخصی میگوییم پیش از هر چیز با درهم فشرده شدن عضله ها چهره وی مواجهه می‌شویم. اخم‌ها در هم کشیده، دیده‌ها عده و کلاً ماهیچه‌ها چهره در گیر گرفتگی و اسپاسم‌هایی میشود که همه آنان در بروز چین و چروک بسیار موثرند. عضله ها و پوست منطقه دیده نیز ‌ از این موضوع مستثنی نیستند و چه بسا بیشترین چین و چروک را به خویش جذب می نمایند. برای پیشگیری از این مورد کافی میباشد دراز بکشید و برای یکسری لحظه تمامی چیز را فراموش فرمایید. تلاش فرمائید تمرکز کرده و عضله‌ها تن‌تان را راحت نمائید. در‌این مرحله از شخصی بخواهید که بعداز راحت کردن شما دستمال نخی تمیزی را که با اسپری کردن گلاب آن را مرطوب کرده روی فیس‌تان بیندازد. تکرار این تکنیک هر شب می تواند تاثیر چشمگیری در معالجه چین و چروک دیده‌ها داشته باشد.


بیش تر بدانید : مدیتیشن چه می‌باشد؟ چه‌گونه در منزل مدیتیشن کنیم؟

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

دور چشم

بهترین کرم دور چشم
کرم ضد چروک به دور دیده این مهم را برای شما آماده میکند که قشنگ خیس از مدام در آینه خویش را مشاهده کنید. در حالتی‌که می‌خواهید هیچ وقت گرد پیری را بر روی رخ خویش ملاحظه کنید و جوانی و شادابی را مدام با خویش به یاروهمدم داشته باشید بایستی از پوست خویش نگهداری فرمائید. شاید با خویش بگوید چه راهکارهای برای این مهم سفارش داریم. بایستی به شما بیان‌کنم هزینه کردن و خرید کرم های ضد چروک بدور دیده برای زیبایی و سالم پوست شما یک کدام از ارزان ترین راهکارهای پیشنهادی ما میباشد. در شرایطی که شما از سن معدود با استعمال از کرم های ضد چروک زیبایی چشمان خویش را نگهداری فرمائید فارغ از شک وتردید در سنین بالا نیازی به کار های مالامال هزینه و رمز سام آور نخواهید داشت. معمولی ترین کاری که شما میتوانید برای زیبایی و تندرست پوست خویش مد حیث داشته باشید فایده گیری از کرم های میباشد که برای نگهداری از پوست شما در حیث گرفته شده‌است. در نوشته‌علمی پیش رو سعی در آن داریم تا شایسته ترین برند کرم ضد چروک بدور دیده توانا را به شما ملازمان مستمر معرفی کنیم. تا با یک گزینش صحیح و ایده ال به سالمی و زیبایی خویش دست پیدا فرمائید. در شرایطی‌که می‌خواهید گوناگون خیس از هر عصر دیگری در توده محاوره ای صمیمانه خویش بدرخشید به شما سفارش میکنیم با ما یار و همدم باشید.

گونه های کرم ضد چروک به دور دیده
کرم ضد چروک بدور دیده خویش را میتوانید مبتنی بر سن، کالا و مدل پوست خویش به کار گیری فرمائید. شایسته ترین سن پیشنهادی برای آغاز کرم ضد چروک بدور دیده سن بیست و پنج به بالا میباشد. وقتی که شما برنا می‌باشید خواه ناخواه پوست شما کلاژن سازی انجام میدهد و پوست شما به همین دلیلی روشن و خوشگل به چشم می خورد؛ البته بعداز طی گذر دوره و بالا رفتن سن این پرسه با وقفه و در سنین خیلی بالا به صورت کل این دستور متوقف میشود. از همین رو با به کارگیری از کرم های ضد چروک بدور دیده شما میتوانید بدین پرسه درمانی برای بهبودی چروک های بدور دیده خویش امداد فرمایید. کرم های به دور دیده را با دو موقعیت معمولی و حاذق میتوانید تهیه و تنظیم فرمایید. کرم های معمولی را به طور روزمره از سنین معدود استارت نمایید تا نیازی به کرم های ضد چروک به دور دیده کار کشته نداشته باشید؛ ولی در حالتی‌که به هر دلیلی این مهم را به دست آلزامیر سپرده بودید ابداً نگران نباشید. با استعمال از کرم های ضد چروک به دور دیده کار کشته که برای شما در لحاظ گرفته شده‌است می‌توانید در بازه دوره بسیار کوتاهی به فیض دلخواه خویش دست پیدا نمائید. از سوی دیگر برای کسانی که پوست چربی دارا‌هستند ژل های مد لحاظ قرار داده شده‌است که شما میتوانید با در اختیار گرفتن چربی پوست خویش به استعمال از آن بپردازید. به جهت اینکه غده های چربی حریم دیده بسیار کمتر از دیگر قسمت های دیگر تن میباشد پوست حریم دیده شما حساس خیس میباشد و سریع خیس نیز چروک می‌شود.

 

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]