4 ماسک به دور دیده طبیعی با تاثیر معجره آسا


یک کدام از نگرانی های اشخاص امروزه رفع چروک و گودال پایین دیده است چون وجود این دست اندرکاران در حوالی دیده شما سبب می‌شود مسن خیس از سن حقیقی و واقعی خویش و خسته به حیث برسید. در‌این مقاله به معرفی و یادگرفتن روش تهیه و تنظیم 4 ماسک بدور دیده خوا‌هیم پرداخت.

 بهترین کرم دور چشم

4 ماسک به دور دیده طبیعی با تاثیر معجره آسا

یکی بخش های حساس فیس دیده ها و پوست به دور دیده هست که حفظ و مراقبت تندرست آن از اهمیت متعددی برخوردار‌است. در‌این مقاله به معرفی ۴ ماسک بدور دیده طبیعی برای رفع چروک و سیاهی بدور دیده می‌پردازیم. امید‌وار‌یم با به کار گیری از این ماسک های طبیعی به دور چشمی شاداب و پر‌نور داشته باشید.

 

پوست تحت دیده شما بسیار حساس و دقیق است این بخش از تن به نگهداری متعددی نیاز دارااست شما برای رفع سیاهی تحت دیده، پف و یا این که چین و چروک های حریم دیده با به کار گیری از مواد جانور در خانه ماسک های طبیعی و کارآمد تهیه و تنظیم کرده و از آنان استعمال نمائید.

 اردمی

وجود چین و چروک و یا این که گودال ذیل دیده منجر میشود که شما خسته به لحاظ برسید و همینطور سبب ساز می‌گردد سن شما بیش تر به حیث رسد از این رو وجود این ایرادات در پوست حریم دیده شما سبب ساز تولید نگرانی میشود. به کارگیری از ماسک بدور دیده طبیعی سبب ساز میشود پوست به دور دیده شما صاف گردیده و چاله و یا این که سیاهی تحت دیده شما پاک بشود. شما میتوانید همینطور با داشتن خواب کافی سیاهی تحت دیده خویش را از در بین ببرید. تا انتها با معرفی چهار ماسک عالی برای به دور دیده یاور ما باشید.

 

ماسک به دور دیده نعناع و عسل

برگ های نعناع دارنده خصوصیت خنک کنندگی میباشند که خستگی دیده های شمارا رفع می‌کنند. علاوه بر این نعناع دارنده خصوصیت های ضد تورمی و آنتی اکسیدانی میباشد که می‌تواند سیاهی و یا این که چاله پایین دیده شمارا به دستکم برساند.

 

مواد لازم برای تهیه و تنظیم ماسک بدور دیده نعناع و عسل

یک مشت برگ نعناع کم آب گردیده

یک قاشق غذاخوری عسل

 

طریق تنظیم ماسک به دور دیده نعنان و عسل

برگ های نعناع را خورد فرمایید و یک قاشق غذاخوری عسل به آن بیشتر فرمایید.

این ادغام را بطور بدون نقص در نزدیکی دیده های خویش بکار ببرید.

برای ۱۵ دقیقه شکیبایی فرمائید و بعد رخ خویش را با آب سرد بشویید.

میتوانید هرشب پیشین از خواب از این ماسک به دور دیده به کار گیری فرمایید تا سیاهی تحت دیده شما به ندرت پاک بشود.

 

ماسک به دور دیده گوجه خارجی و لیمو برای چاله تحت دیده

گوجه خارجی ها دارنده خصوصیت های مرطوب کننده است و می‌توانند برای رفع گودال ذیل دیده آیتم به کار گیری قرار گیرند. گوجه خارجی ها دارنده ویتامینA ,B, و مواد معدنی است و به همین برهان می‌توانند سلول ها را نوسازی کرده و سوخت و ساز سلولی را فعال سازد. لیمو یک ضد عفونی کننده طبیعی می‌باشد و از اختلالات و آلرژی های پوستی پیشگیری می نماید. لیموها همینطور می‌توانند برای منافذ گشوده پوستی گزینه استعمال قرار گیرند. این میوه همینطور میتواند برای رفع لکوپیس آیتم به کار گیری قرار گیرد.

 

مورد ها لازم برای تنظیم ماسک به دور دیده گوجه خارجی و لیمو

1 عدد گوجه خارجی

1 عدد لیمو

 

طریق تنظیم ماسک به دور دیده گوجه خارجی و لیمو

آب گوجه خارجی و لیمو را در پیاله ای بریزید.

آنان را با به کارگیری از یک قاشق کملا هم بزنید.

این مخلوط را با اعتنا برای حریم دیده خویش به کارگیری فرمایید.

یک ساعت حوصله فرمایید و آن گاه رخ خویش را با آب بشویید.

 


استعمال از ماسک بدور دیده طبیعی سبب ساز می‌شود گودال پایین دیده زدوده شود

 

ماسک به دور دیده روغن بادام و آبلیمو برای گودال پایین دیده

چاله تحت دیده به عوارض مختلفی ممکن میباشد تولید گردد. علاوه بر استرس و خواب ناکافی که ممکن میباشد رنگ پوست پایین دیده های شما‌را تغییر تحول دهند کارداران تازه دیگری نیز وجود دارا هستند که می‌توانند منجر تولید گودال تحت دیده شما شوند. سیگار کشیدن، الکل و قهوه و خشکی تن می‌تواند منجر ساخت چاله پایین دیده شوند.

 

اکثر زمان ها چاله ذیل دیده به جهت خواب ناکافی و استرس است به همین استدلال داشتن خواب آهسته و کافی به صورت شگفت آور منجر رفع تیرگی ذیل دیده می‌گردد. البته بعضی اوقات گودال پایین دیده برای زمان متعددی باقی می‌ماند حتی با وجود خواب کافی! در‌این نصیب یک ماسک طبیعی به دور دیده که برای معالجه چاله پایین دیده مفید هست را برای شما آورده ایم.

 

لیموها دارنده مقادیر متعددی ویتامین های B,C, ریبوفلاوین، فسفر، منیزیم، پروتئین و کربوهیدرات میباشند. ویتامین C جانور در میوه های رنگ زرد سبب تقویت سیستم ایمنی تن می‌شوند. روغن بادام نیز دربردارنده ویتامینE،D مواد معدنی مثل منیزیم، کلسیم و سطح های بالای چربی است.

 

مواد لازم برای تنظیم ماسک به دور دیده روغن بادام و آبلیمو

قاشق غذاخوری روغن بادام

1قاشق چایخوری آبلیمو

 

نحوه تنظیم ماسک بدور دیده روغن بادام و آبلیمو

برای روستا دقیقه از کمپرس گرم و سرد برای پوست تحت دیده خویش به کارگیری نمایید.

بعد یک قاشق غذاخوری روغن بادام و یک قاشق چایخوری آبلیمو را با هم ادغام کرده و هر شب گذشته از خواب از آن به کار گیری نمائید. این ماسک به دور دیده تاثیر قابل قبولی در رفع گودال پایین دیده داراست.

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

عامل سیاهی بدور دیده

12. شیر سرد

بهترین کرم دور چشم
به کارگیری منظم از شیر سرد نیز تیرگی تحت دیده را کاهش میدهد و همینطور دیده ها و پوست شمارا آهسته می نماید. یک گلوله پنبه را مدتی در یک پیاله ی شیر سرد یا این که آب یخ قرار دهید و بعد از آن با استعمال از آن کل نواحی تیره به دور دیده را پوشش دهید. برای مدتی آن را نگه دارید و بعد از آن با آب عادی بشویید.

13- یوگا / مدیتیشن
یک کدام از عوارض اصلی ساخت سیاهی بدور دیده، استرس، افسردگی و سبک معاش اشتباه میباشد. در صورتیکه ذهنیت شما آهسته نباشد، معالجه های خانگی پاسخ نمی دهند. تمرین منظم یوگا و مدیتیسن، خیر صرفا موجب کاهش تیرگی پایین دیده میگردد بلکه ساعت تن را با آهسته کردن ذهن، روح و بدنتان منظم میکند.

نکته ای که درباره ی این ماسک های پوست و موادی که به آنان اشاره شد موجود است اینکه بعضی از این مواد حقیقتا منجر معالجه سیاهی دو دیده و لکه های موضعی پوست می‌شوند و صرفا بایستی از آنان به صورت منظم به کار گیری نمایید.

14. رفع سیاهی بدور دیده با روغن کرچک
به آرامی پوست به دور دیده خویش را با روغن کرچک ماساژ دهید تا گردش خون را ارتقا دهد و سیاهی به دور دیده شما معالجه شود.

عامل سیاهی بدور دیده
سیاه شدن ذیل و به دور دیده می‌تواند یکی عارضه ها تحت باشد.

عامل ها موروثی؛نادر خوابی؛استرس؛سبک معاش غلط؛تغذیه نامناسب؛کمبود برخی ویتامین ها؛نادر خونی؛آلودگی هوا؛
همینطور ممکن میباشد به جهت پاره گی مویرگ ها، به دور دیده ها سیاه شوند.

در‌پی بخوانید: 5 ماسک رخ برای از در میان بردن سیاهی به دور دیده و پایین دیده
کلام نهایی

برای معالجه سیاهی به دور دیده ممکن میباشد این نحوه ها برای کلیه مطلوب نباشد و در صورتی‌که کم آبی مفرط یا این که اگزما پوستی دارید بعضی این مواد التهاب آنان را اضافه مینمایند درین موردها صد رد صد می بایست با کارشناس پوست مشورت کردن نمائید.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

استعمال از کرم های نگهداری از بدور دیده

بهترین کرم دور چشم

در چه سنی استعمال از کرم های نگهداری از بدور دیده توصیه میشودزیبایی و داشتن پوستی بدون نقص یک کدام از مهم ترین مواقعی میباشد که میتواند در صدر بردن اعتماد به‌نفس تاثیر متعددی داشته باشد. از این رو مشاهده می‌گردد که امروزه اکثری از اشخاص به خصوص خانم ها در پی طریق هایی می باشند تا بتوانند تازگی پوست شان را در همگی سنین نگهداری نمایند که در اینجا یکی‌از مهمترین اثاثیه آرایشی بهداشتی که می‌تواند به زیبایی شما یاری دهد کرم های حفظ از بدور دیده میباشد چون این کرم ها به طوری بوده که به شما امداد می‌کند تا پوست به دور دیده را در مدام مرطوب نگاه دارااست. با وجود این که پوست به دور دیده نازک میباشد و نسبتاً ۱۰ برابر نازکتر از همگی قسمتهای دیگر تن می باشد و غدد چربی مقداری در آن موجود هست، پس به راحتی کم آب گردیده، این کم آب شدن پوست میتواند خیلی زود سبب به چروک شدن پوست حریم دیده شود. به این ترتیب استعمال از کرم‌های منحصر به دور دیده می‌تواند یاری دهد تا حریم دیده برای مدام مرطوب نگه داشته شود.
با وجود آلرژی بیشتراز حد حریم دیده طبیعتاً حفظ از این حوزه‌ از سایر بخشهای پوست آلرژی بیشتری داراست. علاوه بر اینکه نگهداری نکردن از پوست به دور دیده باعث به چین و چروک می گردد، گهگاه نیز مشاهده می‌گردد که مایع میان بافتی پایین پوست انباشته شده و باعث به پف دار شدن نواحی حریم دیده میشود. همینطور تیرگی در حوالی دیده نیز امری میباشد که بسیار به چشم می‌خورد. بایستی دقت داشته باشید یک کدام از مهم‌ترین مزایای به کارگیری از کرم های محافظت از بدور دیده پر‌نور کردن این نواحی بوده که می‌تواند در زیبایی چهره شما تاثیر متعددی داشته باشد و همینطور با وجود اینکه این کرم ها مواد مفید را بدور دیده می‌رساند سبب ساز به از در بین رفتن چروک بدور دیده خواهد شد. کرم محافظت از به دور دیده با دیگر کرم های مرطوب کننده تفاوت ‌های متعددی داشته چون به جهت حساس بودن پوست در‌این حیطه از مواد پرخاصیت با دوز ضعیف خیس مصرف شده میباشد. همینطور این کرم ها جذب بهتری داشته و به طور منحصربه‌فرد تحت عنوان رطوبت رسان پوست فرموله گردیده اند. یکی شایسته ترین این کرم ها، کرم های سوای عطر و ضد آلرژی می باشند چون کرم هایی که بو متعددی دارا هستند میتوانند مشکلاتی برای پوست حریم دیده شما به وجود آورند.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

خطوط و چین و چروک های پوستی

بهترین کرم دور چشم

خطوط و چین و چروک های پوستی، هم بر اثر آفتاب و هم کاهش ساخت کلاژن پوست شما با ارتقا سن تولید میگردند. کلاژن به مراقبت خواص ارتجاعی پوست امداد مینماید. مطالعات پوستی نشان میدهد که ویتامین C ، پپتیدها و رتینول ساخت کلاژن را ارتقا میدهند و سرامید و اسید هیالورونیک که مرطوب کننده هایی میباشند که از هدررفتن آب در پوست دوری می نمایند و خواص ارتجاعی پوست را بهبود میبخشند به مراحل ساخت کلاژن نیز امداد می نمایند
ممکن میباشد تصور کنید که همگی روند محافظت پوستی را می‌دانید ، بعضا از تولید ها را پیدا نموده اید که برای مدام گزینه عشق شما می باشند و پوست شما بسیار خوب به لحاظ میرسد. البته یک گام موجود است که اکثر ما در آن ناکام هستیم این میباشد که شما یک کرم دورچشم مطلوب ندارید و یا این که به راحتی فراموش می‌کنید که از آن به کارگیری فرمایید ، بطور کلی واقعیت این
میباشد که حیطه حریم دیده نیاز به اعتنا بیشتری نسبت به بقیه بخش ها رخ داراست.پوست حریم دیده شما سریع خیس کهن سال می‌شود!متاسفانه ، پوست حریم دیده شما سریعتر از سایر فیس شما کهن سال میشود. بدین ترتیب حتی در شرایطی‌که به پاک کردن مضاعف و ماسک زدن چندگانه اشراف داشته باشید ، می بایست حق تقدم را استعمال از کرم دیده در شب بگذارید. همینطور چشمان شما دربین ۲۰ تا ۵۰ سالگی بیشترین اشتباهات پیری و چین و چروک را تجربه می نماید.
پوست حریم دیده ۴۰ درصد نازک خیس میباشد و همینطور کمترین الاستیسیته رخ را دارااست و رطوبت خویش را نزدیک به ۵۰٪ سریعتر از سایر چهره از دست میدهد ، به این ترتیب در واقع کم آب ترین ناحیه رخ شماست. با این وجود ، پوست آن چنان لطیف میباشد ، مانند بقیه بخش های رخ ، کم آبی روی سطح را نشان نمی دهد.آیا می‌دانید چشمان شما قادر است ۲۰ سال پیرتر از سایر چهره شما به لحاظ رسد؟ این به جهت مشکلاتی مانند رینگ های تیره و پف حریم دیده میباشد. رینگ های تیره به جهت نازک بودن پوست پایین دیده ساخت می‌گردد ، در واقع نشان میدهد که پمپاژ خون در نزدیکی چشمان شما تعادل ندارد و اضافه این قضیه را تشدید مینماید. شما می‌توانید با آبرسانی (از درون و بیرون) این نقص‌ را برطرف نمائید و هم چنین به محصولی نیاز دارید تا به پر‌نور خیس شدن حوزه‌ حریم دیده یاری دهد مانند کرم ها و ژل های پر‌نور کننده ی حریم دیده.
رینگ های تیره هم چنین می توانند به عوارض ژنتیکی و جراحت های اشعه ی خورشید و بالا رفتن سن باشد.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

میخواهید خستگی را از دیده‌ها بگیرید

از تاثیر ابروها غافل نشوید

بهترین کرم دور چشم

داشتن ابروهای پرپشت و خوش‌شرایط را دست کم نگیرید. در‌حالتی که میخواهید جذابیت دیده‌های شما نمود بیشتری داشته باشد لازم میباشد که دقت بیشتری به ابروهای‌تان داشته باشید. به پرپشتی آن ها دقت کنید. درصورتی که ابروهای کم‌پشتی دارید بهتر میباشد از روغن نارگیل برای ماساژ آن ها استعمال کنید. یکی، دو قطره روغن نارگیل کفایت می‌کند تا هر شب آن را به آرامی روی تارهای موی و ریشه‌ مو ابرو بمالید یا این که صبح ابروها را با روغن نارگیل ماساژ قابل انعطاف دهید و ظهر آنان‌را با آب نصفه ولرم بشویید و با یک برس چوبی کوچک به خیر و خوبی برس بکشید.

 


 

 


برس کشیدن هم یکی از رویه‌هایی میباشد که به پرورش بهتر ابروهای شما کمک می‌کند. پیشنهاد درمانگران طب سنتی این میباشد که از برس چوبی هم برای کتف کردن موها و هم کتف کردن گیسو ابرو به کار گیری کنید چرا که برس‌های پلاستیکی موجب ساخت جریان الکتریسته میشوند و این خویش می تواند عاملی برای ریزش موها باشد. طریق دیگر برای پرپشتی و خوش‌حالتی ابروها به کار گیری از یک قاشق‌چای‌خوری زرده و سفیده تخم‌مرغ میباشد. این دو را خوب با هم ترکیب کنید و آن را روی ابروها بمالیدو بعداز نیم‌ساعت آن را با آب نیم ولرم بشویید و ابروها را برس بکشید.

 


میخواهید خستگی را از دیده‌ها بگیرید

 


کمپرس تی‌بگ را مطلقا تجربه کنید

در شرایطی که زیاد به تماشای تلویزیون می‌نشینید، در حالتی که به واسطه کارتان بازه زمانی دوره متعددی از روز را مقابل مانیتور کامپیوتر می گذرانید، چنانچه زیاد مطالعه می‌کنید یا این که در روزهای آخری فصل تابستان تصمیم دارید مجدد سراغ میل بافتنی بروید و یک شال یا این که پلیور برای همسرتان ببافید، می بایست مراقب دیده‌های‌تان باشید.

 


شاید برای‌تان تعجب آور باشد درصورتی که بدانید خستگی دیده‌ و رسیدگی نکردن به آن یکی از دلایلی میباشد که به مرور دوره میتواند موجب بروز چین و چروک در حوالی دیده شود و زیبایی چشمان‌تان را پایین تاثیر خویش قرار دهد. سفارش ما برای شما که در حین روز زیاد از دیده‌های‌تان کار می‌کشید این میباشد که در حین هفته دو یا این که سه توشه از کمپرس تی‌بگ یا این که چای‌کیسه‌ای به کار گیری کنید.

چای طبیعی و غیر‌صنعتی شایسته ترین گزینش میباشد. بهتر میباشد سراغ تی‌بگ چای‌های گیاهی مثل بابونه و چای سبز بروید. باطن 2 نعلبکی کمی آب ولرم بریزید. 2‌عدد چای کیسه‌ای را داخل آن قرار دهید تا آب را به خویش جذب کند. اذن دهید تی‌بگ‌ها کاملا تر بخورد و گرمای آب زدوده شود. آن‌گاه دراز بکشید و تی‌بگ‌ها را به بازه 15 تا 20 دقیقه روی دیده‌های‌تان قرار دهید و تمرکز کنید.

 


 از سرخی دیده‌های‌تان بیزارید


برچسب‌ها: ،

بازدید:

چگونگی به کار گیری از روغن نارگیل برای تقابل با چین و چروک ها:

بهترین کرم دور چشم

چگونگی به کار گیری از روغن نارگیل برای تقابل با چین و چروک ها:
1 - پوست پاک و شسته گردیده بهتر از پوست آغشته گردیده به مواد آرایش و پیرایش، روغنی و یا این که آلوده و کثیف روغن نارگیل را جذب خواهد کرد. براین اساس در آغاز پوست خویش را به صحت منزه نموده و تمام آرایش و پیرایش خویش را با یک تمیز کننده کیفیت خوب آرایشی منزه نمایید. بعد از یک تمیز کننده ملایم به مراد تطهیر استعمال فرمایید.
2 – بعد از تطهیر، پوست خویش را با پاره ای آب سرد بشویید. اکنون پوست شما فراهم میباشد تا بلافاصله رطوبت ارائه گردیده به وسیله روغن نارگیل را جذب کند.
3 - دستهایتان را تماما پاک کرده و بشویید زیرا قرار میباشد با به کار گیری از انگشتانتان روغن را برروی پوستتان بمالید.
4 - هم اکنون کمی روغن دست نخورده را برداشته (مطمئن گردید که 100٪ خالص و مشتمل بر دست کم 40٪ اسید لوریک میباشد) و در کف دستتان قرار دهید. با تمرکز بر بخش ها چین و چروک. آنرا به سرتاسر پوستتان بمالید.
5 - با نوک انگشتانتان به آرامی و با حرکات مداوم کوچک دایره ای روغن را روی پوست ماساژ دهید. ماساژ را تا‌هنگامیکه روغن تماما جذب پوست شود ادامه دهید.
6 - سفارش می شود که معالجه چین و چروک با روغن نارگیل را شب پیشین از رفتن به رختخواب انجام دهید زیرا شما میتوانید در زمان شب به پوست آغشته گردیده به روغن نارگیل خویش اذن دهید چهت نیل به حاصل بهتر به عمق سلول ها نفوذ نماید.
7 - صبح روز آن‌گاه، برای خلاص شدن از روغن نارگیل مازاد، پوست خویش را با آب ولرم بشویید. این فعالیت میزان کافی روغن به سلول های شما‌را مراقبت کرده و پوست شما‌را برای تمام روز هیدراته نگه خواهد داشت.
8 - آرام پوستتان را با یک حوله پاک کم آب و قابل انعطاف کم آب فرمائید.
9 - و عاقبت مرطوب کننده عادی و یا این که کرم روز خویش را به سراسر پوست خویش بمالید.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

چه طور کرم بدور دیده را استعمال نمایید

بهترین کرم دور چشم
چه طور کرم بدور دیده را استعمال نمایید

استعمال از کرم بدور دیده نیز تکنیک های خاصی دارااست شما بایستی اولیه از کناره داخلی دیده هایتان استارت فرمایید و آن گاه به سمت خارج جنبش نمایید یا این که اینکه از کناره بیرونی دیده ها آغاز فرمائید و به سمت درون بیایید تا به بینی برسید. البته آیا می بایست روی پلک هایتان نیز کرم بزنید؟ خیر لازم وجود ندارد، ولی چنانچه پافشاری دارید ضرری ندارد ولی بهتر میباشد صرفا شب ها بزنید زیرا زمانی روی پلک ها کرم می زنید در زمان روز کرم با مواد آرایشی ادغام میگردد و ممکن میباشد وارد دیده شود و مشکلاتی را به وجود بیاورد. اما بستگی به کرم مصرفی شما هم دارااست. برخی از کرم ها را نباید به هیچ وجه روی پلک ها زد ولی روی برخی از کرم ها درج شده که روی پلک ها نیزمی قدرت بهره مند شد.

برای پف دیده ها چه نمائید

 بهترین کرم دور چشم

پف دیده ها میتواند به جهت برخورد های حساسیتی یا این که توده شدن مواد مایع در ذیل آن باشد. گهگاه هم پف دیده ها به جهت سینوس ها یا این که سندرم های پیش از قاعدگی میباشد. قبلی از آنکه برای پف دیده های تان از کرمی به کارگیری نمائید می بایست بدانید مواد مرطوب کننده باطن این کرم ها قادر است منجر پف اضافه تحت دیده ها شود.

کدام ضد چروک

زمانی می‌خواهید استعمال از کرم های ضد چروک را ابتدا فرمایید بهتر میباشد هم از کرم به دور دیده و هم کرم ضد چروک رخ به کارگیری فرمائید. گهگاه شنیده می‌شود که می‌گویند کرم پایین دیده از تمامی مهم خیس میباشد اما این به هیچ وجه درست وجود ندارد.

 

کرم بدور دیده هم از حیث ترکیبات مثل کرم ضد چروک فیس میباشد تنها به جهت ظرافت و حساسی پوست به دور دیده غلظت آن کمتر میباشد. ولی بایستی یاداوری کنیم که معمولا نمود چروک ها ذیل دیده زودتر حادثه می افتد.

کرم های بوتاکس بهره ای ندارند

کرم های شبه بوتاکس از حدود 2 تا 3 سال پیش وارد بازار گردیده اند و سازندگان آن داعیه دارا هستند که به جای تزریق بوتاکس به خصوص در به دور دیده از این کرم ها به کار گیری فرمایید. عامل آن ها این میباشد که‌این کرم ها در عضله نفوذ و آن را فلج می‌کند ولی می بایست بیان‌کنم که تمام مستندات علمی این کرم ها را رد می‌کنند و هیچ مدرکی مبنی براینکه بتوان کرم موثری از بوتاکس داشت، نیست و به هیچ وجه نمی اقتدار چنین کرمی تولید البته زیرا به برهه زمانی خیلی پاره ای در طول مصرف عضله را منقبض و بی شم می نماید شخص گمان میبرد که تاثیر دارااست و مقداری چروک هایش تحلیل رفته در حالتی‌که که پس از 2 ساعت کلیه چیز مثل نخستین می‌گردد و چروک ها برمی گردند. کرم های شبه بوتاکس ابدا علمی نیستند و تنها تبلیغاتی اند.

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

سالم دیده

بهترین کرم دور چشم
ماشینی شدن معاش روزانه باعث اشتباهات جسمی متعددی شده‌است. به کارگیری زیاد از کامپیوتر و بقیه امکانات الکترونیک در دفتر کار و خانه تاثیرات مخربی بر کارکرد درست تن و دیده ها داراست. درین نوشته‌ی‌علمی سعی می‌کنیم که راهکارهایی را ارائه دهیم تا چشمان سلامت تری داشته باشیم.

تندرست دیده: پس از هر ۲۰ دقیقه عمل، بیست ثانیه به چشمان خویش استراحت دهید
نشستن پای کامپیوتر (یا این که هر ورقه دیجیتال دیگری) به دیده شما صدمه می‌زند البته میتواند سبب خستگی شما شود.

براین اساس کارایی فرمایید در زمان فعالیت ضابطه ۲۰/۲۰/۲۰ را دنبال نمایید: یعنی هر ۲۰ دقیقه دستکم ۲۰ فوت (حدود ۶ متر) دورتر را برای بازه زمانی دستکم ۲۰ ثانیه نگاه فرمایید.

همینطور، کاغذ اکران خویش طوری قرار دهید که ۲۵ اینچ (حدود ۶۰ سانت) دورتر از دیده و هم راستای آن باشد.

سالم دیده: عملکرد نمایید در فروغ شدید آفتاب از عینک آفتابی مطلوب استعمال فرمایید
اشعه ماوراء بنفش می‌تواند به چشمان شما هم مثل پوست شما صدمه بزند. اثرات این اشعه بر دیده قادر است سبب ساز بروز مشکلاتی از قبیل آب مروارید، خطاها قرنیه و حتی سرطان پلک را تولید نمایند.

براین اساس هر دوره که خارج میباشید – حتی‌د‌ر روزهای ابری – از عینک آفتابی مطلوب به کار گیری فرمایید.

عینک آفتابی مطلوب میباشد که ۹۹ تا ۱۰۰ درصد از اشعه های UV-A و UV-B را بگیرد.

سالم دیده: چنانچه عمل شما ممکن میباشد به چشمانتان صدمه بزند از عینک های نگهدارنده استعمال فرمایید
وقتی که یک پروژه کاری ممکن میباشد بقایای به دیده شما صدمه بزند حتمااز عینک های ایمنی استعمال فرمایید. عینک نگهدارنده معمولا میتواند ۹۰٪ از زخم های احتمالی دیده را کم کند. شیشه های این عینک ها می بایست از پلاستیک پلی کربنات ساخته شوند که ۱۰ برابر مقاومت بیشتری نسبت به بقیه مواد میباشد.

علاوه بر اطراف های کاری، در بعضی از ورزش هایی که ممکن میباشد به دیده زخم وارد نمایند مانند بیس پر و بال، ورزش راکت، لاکراس، بسکتبال و غیره نیز بهتر میباشد از عینک های مطلوب استعمال شود.

سالم دیده: غذاهای تندستی استعمال نمایید که برای چشمان شما اثر گذار باشد
غذاهایی که به گردش خون یاری مینمایند، برای قلب، دیده ها و بصیرت شما نیز مطلوب میباشد. مواد غذایی سلامت مانند قارچ مرکبات، صیفی جات برگ سبز تیره و دانه های بدون نقص را در برنامه غذایی خویش بگنجانید.

غذاهای بی نیاز از روی مانند لوبیا، نخود خارجی، بادام زمینی، صدف، گوشت قرمز رنگ و گوشت قرمز‌رنگ و مرغ قادر است به دیده در قبال زخم نور و روشنایی خورشید یاری دهد.

هویج نیز به جهت داشتن ویتامین A برای دیده بسیار موءثر میباشد. ویتامین A برای بصیرت مهم میباشد.

بقیه مواد مفید اثر گذار برای دیده ها عبارتند از: بتا کاروتن (که در اکثری از میوه ها و صیفی جات زرد رنگ یا این که نارنجی رنگ یافت می‌شود) و لوتئین و زاکسنتین (که در صیفیجات برگ و تولیدها رنگی یافت میشود).

سالم دیده: اشتباهات چشمی را دور از شوخی بگیرید
در‌صورتی‌که چشمان شما آزرده و در گیر خارش و یا این که قرمزی گردیده باشد، آن‌ها را با کمپرس های سرد، آنتی هیستامین ها یا این که قطره های مطلوب متانت دهید.

در صورتی شم کنیدجسمی فرنگی در دیده شما موجود هست آن را نخست با آب پاک شستشو دهید. در‌صورتی‌که علائم همچنان ادامه داشته باشد، یا این که در صورتیکه درد دیده، ترشحات، تورم، آلرژی به نور و روشنایی یا این که هرگونه علائم غیر معمولی دیگری دارید، مطلقا به پزشک معالج مراجعه نمایید.

تندرست دیده: لنزها را پیشین از به کار گیری منزه نمایید
چنانچه از لنز طبابت یا این که رنگی مطلوب به کار گیری میکنید مسلما پیشین از به کار گیری آن را با مایع مطلوب منزه کرده و در جای قابل قبولی مراقبت نمایید. لنزها در شرایطی‌که از کیفیت خیر و خوبی برخوردار نباشند و یا این که حالت محافظت خیر و خوبی نداشته باشند میتوانند مبداء آلودگی برای دیده ها باشند و باعث خطاها مختلفی از پاراگراف عفونت دیده، جراحت قرنیه و غیره شوند.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

یادگرفتن شیوه تنظیم ماسک زغال خانگی + ماسک سیاه چهره

بهترین کرم دور چشم
یادگرفتن شیوه تنظیم ماسک زغال خانگی + ماسک سیاه چهره

دانه های راز سیاه روی بینی و پوست یک کدام از متداول ترین مشکلاتی میباشد که اکثر مردم با آن راز و عمل دارا‌هستند.
دانه های راز سیاه روی بینی و پوست یک کدام از شایع ترین مشکلاتی میباشد که اکثر مردم با آن راز و فعالیت دارا هستند. ماسک زغال یکی محصولاتی بود که سوله رای برای پاک سازی پوست آن را روانه ی بازار کردند. این ماسک بر طبق این که زغال فعال خواص پاک سازی و واضح کنندگی پوست را داراست، این مال را ارائه داده اند. ولی خب همان طور که می‌دانید تولیدات کارگاه ای مورخ انقضا داشته و برای به عبارتی برهه زمانی محدود انقضای از مواد حفظ کننده به کارگیری می‌نمایند.
ما در بخش سالم و زیبایی پوست نمکستان به شما فراگیری می دهیم که به چه شکل با کمترین هزینه ماسک زغال خانگی را مهیا فرمایید. در واقع شما هر موقع با اعتنا به پاره ای که نیاز دارید این ماسک را می توانید مهیا نمائید. با ما یار و همدم باشید :

برای تهیه و تنظیم ی این ماسک سیاه شما به زغال فعال (کربن اکتیو)، پودر ژلاتین و آب ولرم می باشد. ایتدا دو قاشق زغال فعال و ۴ قاشق پودر ژلاتین را با هم ادغام نمائید، اکنون نادر خشک ولرم را ریخته و هم بزنید، آنقدر بریزید تا مواد به یک غلظت معمول رسد. یک برس پهن بردارید و مواد را به ضخامت نیم سانت روی پوستتان بمالید. ۲۰ دقیقه درانتظار بمانید تا مواد بدون نقص کم آب شود. بعداز اینکه ماسک روی پوستتان بی نقص کم آب شد، ماسک را بکنید مشاهده می کنید که ماسک مجموعاَ از روی پوستتان در میاید.

هم اکنون می‌توانید دانه های راز سیاه و کثیفی های پوستتان را روی ماسک برداشته گردیده مشاهده کنید. بعداز اینکه ماسک سیاه را برداشتید با به کار گیری از یک پد و یک تونر پوستتان را پاک فرمایید. چرا‌که تونر پوستتان را تسکین بخشیده و منافذ پوستتان را خواهد بست.

اعتنا نمائید که چنانچه پوست حساسی دارید که جوش زده و یا این که ملتهب می‌شود، از این ماسک زغال روی بینی و جاهایی که جوش راز سیاه دارااست استعمال کنید.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

برای دیده های سبز

بهترین کرم دور چشم
برای دیده های سبز و یا این که فندقی از سایه و خط دیده های خانواده بنفش به کارگیری فرمائید.

 

رنگ قهوه ای متداول را کنار بگذارید

در اصل چشمان پر‌نور در تبلیغات روزنامه ها، قشنگ به حیث می رسند ولی به حقیقت آن‌ها چه‌طور از رنگ ها در پیرایش دیده به کار گیری می‌کنند؟ ادغام آن ها با شرایط معمولی که اکنون دارید، گام بزرگی میباشد. از یک رنگ پر‌نور تحت عنوان مبنا اصلی روی پلک استعمال فرمائید و یک رنگ خالص در فرورفتگی بالای پلک بگذارید. برای خارج رفتن در شب به جای خط دیده قهوه ای یا این که مشکی یک خط رنگی بکشید.

 

روی چشمهای خویش تاکید نمائید

بیش از رنگ طبیعی دیده خودتان به کارگیری نمائید. برای دیده های سبز و یا این که فندقی از سایه و خط دیده های خانواده بنفش به کار گیری نمایید. سایه طبیعی دیده های سبز را پر رنگ میکند. آبی‌رنگ تیره و سایر آبی رنگ ها دیده های آبی رنگ را پر‌نور خیس مینماید. خانم هایی با دیده های قهوه ای میتوانند از رنگ های خاکستری و خنثی مثل قرمز رنگ و قهوه ای به کار گیری نمایند که حقیقتا دیده های قهوه ای را جلا میبخشد.

 

بایستی از کرم دیده جدا استعمال فرمائید

کرم های دیده صرفا برای پوست نازک و حساس به دور دیده درست شده اند. آن‌ها به احتمال زیاد کمتر از کرم‌های دست و فیس برای دیده آزار دهنده می‌باشند. از کرم های به دور دیده فارغ از عطر به کار گیری فرمایید چون عطر و اسانس می‌تواند دیده را اذیت نماید و سبب ساز پستان و یا این که حتی عکس العمل های آلرژیک شود.

 

نکته :

کرم بدور دیده خویش را در یخچال فریزر نگه دارید. خنکی آن میتواند پف کردگی بدور دیده را کم کند.

 

یبگشسنبکسیبمک، دیده های براق!

دیده های براق به معنای تن درستی و زیبایی میباشد. ولی گه گاه ما به امداد کوچکی نیاز داریم. قطره های ضد قرمزی دیده تاثیر متعددی بر این قضیه دارا هستند ولی اضافه از سه روز از آن‌ها به کارگیری نکنید زیرا میتوانند قرمزی دیده را اضافه نمایند. درون دیده خویش را خودکار سپید بکشید تا آنها‌را براق خیس جلوه بدهد. در شب میتوانید از خودکار سیاه برای تاثیر شبیه به کارگیری نمایید. کرم پودرهایی که اساس زرد رنگ دارا هستند و یا این که پوشاننده های بدور دیده برای پوشاندن قرمزی پوست به دور دیده مطلوب میباشند.

 

متخصص پوشش!

هیچ کس نمی گوید که سیاهی بدور دیده را دوست داراست. برای محو کردن کبودی بدور دیده اولیه از تمامی بایستی آن را مرطوب کرد. آن گاه می بایست یک کرم نخستین پیشین از آنکه پوشاننده بدور دیده ( کانسلر) را به کارگیری فرمائید بزنید. مراقب باشید که زیاده روی نکنید. استعمال بیشتراز حد از کانسلر اعتنا را اضافه به آن حیطه جلب می‌کند. درصورتی که سیاهی به دور دیده بیش تر از حد میباشد بایستی از سایه دودی استعمال فرمائید تا اعتنا را از حیطه ذیل دیده گم راه نماید.

 

روی دایره تیره، روشنایی بتابانید

چاله تحت دیده علت های مختلفی مثل لکوپیس، پستان و یا این که تلف کردن چربی و اما معدود خوابی دارااست. استراحت فرمائید. رتینول، مواد پر‌نور کننده، قرص های شیمیایی و لیزر هم میتوانند یاری نمایند.

 

پستان را از دربین ببرید

دیده های شما پف دارا‌هستند؟ همگی ما با این ایراد روبه رو بوده ایم. برای خلاصی از شر آب طولانی تر از کرم های کافئین دار به کار گیری نمایید. کمپرس سرد هم می‌تواند اثر گذار باشد. ماسک چای، قهوه، الکل و نمک هم می‌تواند به شما یاری دهد.

 

دیده بندی با خطای روئت کرد !

در شرایطی که دیده های شما گود می‌باشند و پلک های باریکی دارید فرورفتگی دیده را پر‌نور خیس نمایید و با تاکید خیلی بیشتری خط دیده بکشید. از رنگ های که خیلی تیره میباشند خودداری کنید. برای دیده های در حدود هم کناره ها را پر‌نور فرمائید و از سایه های سیاه در کناره دیده بپرهیزید. مسافت دیده ها را بوسیله سایه پر‌نور طولانی تر نمائید.

 

در هر سنی که می باشید از تونالیته پر‌نور به سمت تیره استعمال فرمائید.

رنگ خالص و درخشش سن و سال ندارد. این سایه دیده های شما‌را پر‌نور خیس مینماید و به پیرایش دیده شما بافت میدهد. فقط به حافظه داشته باشید پیشین از سایه زدن پلک های خویش را مرطوب نمایید. و از سایه هایی که بیش تر از حد متالیک می باشند خودداری کنید.

 

با خط خنده معاش نمائید

اعتنا فرمایید که شما با دیده هایتان هم می‌خندید. سالها خندیدن بدور دیده های شما خط ساخت می‌نماید. کرم‌هایی که دارنده رتونیل و هیالورونیک اسید می‌باشند چروک های به دور دیده را از در میان می‌برند. بوتاکس و ... هم میتواند این چروک ها را کم کند. لیزر و پرکننده های تزریقی هم به شما امداد می‌نماید که هر چروکی را نابود نمائید.

 

پیرایش با دوام دیده

لایه لایه زدن سایه و خط دیده آن‌ها‌را با دوام خیس می‌نماید. برای ماندگاری طولانی تر از یک کرم مبنا روی پلک چشمتان استعمال نمائید. آنگاه دیده را توسط یک پودر ملایم بپوشانید. سایه بزنید، رنگ ها را ادغام فرمائید و آن‌گاه مجدد روی آن پودر بزنید.

 

راهکارهایی برای پوست های ضعیف

از کرم‌هایی با آنتی اکسیدان، رتینول و پپتید به کارگیری نمائید. آن‌ها میتوانند از ضعیف شدن پوست دوری نمایند. لیزر هم قادر است درصورتی که که قصد به فعالیت جراحی ندارید به شما یاری دهد ولی جراحی و برداشتن پوست مازاد پلک نیز چاره قابل قبولی برای پوست های ضعیف و وا رفته میباشد.

 

هنگامی که مجبور می باشید عینک بزنید

خانم هایی که عینک میزنند ترفند های مقداری برای آرایش و پیرایش دیده در مشت دارا‌هستند. رنگ های وسط و غلیظ دیده‌ها را پر‌نور و سرحال نشان می‌دهند. پیرایش سنگین دیده های شما‌را در سایه ای از رنگ های تیره مخفی می‌کند. زیرا عینک شما مثل یک سایه بان فعالیت می‌کند و بازدارنده از تابیدن فروغ و روشنایی خنثی به دیده شما میگردد. از رنگ های تیره به شدت پرهیز کنید بخصوص در صورتیکه عینک مطالعه به دیده می زنید هیچ وقت این عمل را نکنید زیرا دیده های شما‌را گود و توخالی جلوه می‌دهد.

 

زیبایی ابرو

ابروی خویش را توسط کتف کوچک منحصر به فرد ابرو و یا این که یک برس کتف فرمایید. براین اساس میتوانید محوطه ای را که نیاز به فعالیت شدن دارااست معلوم فرمایید. از یک خودکار و یا این که پودر برای نقاشی کردن محوطه خالی به کارگیری فرمائید. آن گاه مجدد از برس خویش برای کشیدن رنگ به درون ابرو به کارگیری نمائید. شما هیچوقت دوست ندارید ابروهایتان افتاده به لحاظ برسند پس فعالیت را توسط ژل ابرو به انتها ببرید تا رنگ ها اثبات شوند و در جای خویش قرار گیرند. بدین شیوه مثل اسپری گیسو برای ابرو نگاه نمایید.

 

مژه ها را به صورت مطلوب فر فرمایید

هر چقدر سن بالا می رود مژه ها بی وضعیت خیس می گردند. برای اینکه دیده هایتان بازتر شود و مژه ها برای فر مژه آمادگی بیشتری داشته باشند از فرمژه به کارگیری نمائید. مژه های تصنعی دیده های شمارا تغییر‌و تحول متعددی می دهند البته لزوما هم تصنعی به لحاظ نمی‌رسند. مطمئن گردید که مژه را درقیقا در جای منحصر به خویش گذارده اید تا مانعی برای خط دیده نباشند. از مقدار مقداری چسب به کار گیری فرمایید و قبلی از چسباندن مژه حوصله فرمایید تا چسب یه خرده کم آب شود و خودش را بگیرد.

 

مژه های بلند و پرپشت

شما میتوانید به سادگی مژه های بلند خیس و پرتر و چشمان جالب تری داشته باشید. سرم های متعددی برای لبریز کردن مژه وجود دارا هستند. هم چنین سرم های اف-دی-ای هم وجود دارا هستند که با ورژن دکتر تجویز میشوند و تندرست و موثر می باشند.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]