روش به کارگیری از کرم بدور دیده

بهترین کرم دور چشم

در صنعت وسایل آرایشی در رابطه استعمال از کرم به دور دیده و حتی همت آن اختلاف نظرهایی موجود است. برخی معتقدند که کرم‌های عادی رخ، مطلوب پوست حساس به دور دیده نمی‌باشند. درحالی‌که بعضی دیگر بر این یقین می باشند که اساساً در کرم‌های بدور دیده هیچ‌سیرتکامل موادی که منحصربه‌فرد پوست حساس این منطقه باشد، نیست. این مجموعه فکر‌میکنند به کار گیری از کرم بدور دیده غیرضروری بوده و این کرم‌ها حتی باقیمت بسیار ناچیز نیز گران محسوب میگردند زیرا در واقعیت این کرم‌ها خیر‌فقط هیچ‌سیرتکامل مواد نخستین ویژه‌ای برای پوست حساس بدور دیده ندارند، بلکه مواد به‌کاررفته در آنان به عبارتی موادی میباشد که در بخش اعظمی از مرطوب کننده‌های چهره وجود دارا هستند؛ براین اساس به کار گیری از کرم‌های مرطوب کننده و ضد چروک فیس کفایت می کند و هیچ ضرورتی به استعمال از کرم‌های به دور دیده نمی باشد.

 


ولی نکته‌ای که موجود است این میباشد که بخش اعظمی از کر‌های مرطوب کننده دارنده منع استعمال در نزدیکی دیده می‌باشند؛ بدین ترتیب تفاوت کرم به دور دیده با کرم‌های مرطوب کننده دیگر قادر است در‌این باشد که‌این تولیدات می بایست کمتر تولید آلرژی نمایند و دربردارنده اسانس، رنگ یا این که هرگونه مواد آلرژی‌زای دیگر نباشند. معمولاً این کرم‌ها دربردارنده ویتامین c، k و یا این که کافئین برای کاهش تیرگی به دور دیده، موادی مانند گلیسیرین با خواص مرطوب‌کنندگی و رتینول با خواص ضد چروک میباشند. همینطور ماده‌ای دیگر به اسم رتینوئید در کرم‌های به دور دیده به عمل می‌رود که سلول‌های پوست را تجدید بنا کرده و آن ها را برای تولید مجدد­کلاژن تحریک مینماید. اما برحسب شدت تأثیرگذاری و جور کاربری، فرمولاسیون آنها تغییر و تحول مینماید. طبیعی میباشد که با بالا رفتن سن، استعمال از کرم‌های کار کشته‌خیس ضرورت پیدا می نمایند؛ براین اساس در تهیه و تنظیم این کرم‌ها می بایست سن اشخاص نیز ملاک قرار داده شود. همینطور می بایست دقت داشته باشیم که اثر این کرم‌ در طولانی‌مقطع مشاهده میگردد و نباید انتظار همت بوتاکس را از آن داشته باشیم.

 


روش به کارگیری از کرم بدور دیده

 


تمامی فکر می کنند که می دانند که چه گونه از کرم دیده به کارگیری نمایند! شما صرفا آن را پایین چشمان خویش قرار داده و آن را روی پوست خویش می‌مالید. صراحت دارد؟ به طور کاملً نادرست میباشد! طریق صحیح به کارگیری از کرم دیده به یک صورت بسیار دقیق می باشد، متأسفانه، بخش اعظمی از اشخاص هنوز شیوه استعمال از کرم دیده را نمی‌دانند.

 


برای خریداری کردن شایسته ترین نتیجه ها از کرم بدور دیده خویش، این فرایند معمولی را دنبال فرمائید:


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

تیرگی به دور دیده

بهترین کرم دور چشم
تیرگی به دور دیده یکی‌از عارضه‌های پوستی میباشد که در تحت پلک‌های تحت مردان و زنان بروز میکند، اکثر اوقات به طور یک نیم دایره تیره ذیل دیده چشم می‌گردد و اکثری از اشخاص علت آن را ناشی از پیری می دانند ولی خانم ها، زیرا به زیبایی پوست اهمیت متعددی می دهند اکثر وقت ها از تیرگی به دور دیده شکایت دارا هستند.

مبنی بر حیث متخصصان سالمندان، کسانی که پیشینه دار ژنتیکی دارا هستند و تیره پوستان بیش تر در معرض ابتلا به تیرگی پوست به دور دیده می باشند.

خستگی پوست به دور چشمتان را مسن و تیره می نماید

اما می بایست اعتنا داشت که خستگی نیز می تواند یک توضیح منطقی برای بروز تیرگی در به دور دیده باشد و این قبیل تیرگی‌های به دور دیده که به جهت خستگی بروز میکنند، نگران کننده نیستند و به حفظ طبی نیاز ندارند چرا‌که با استراحت، دیده زمان پیدا مینماید به موقعیت طبیعی خویش بازگردد و عوارضی، زیرا تیرگی بدور دیده در‌این‌حالت‌ از در بین خواهد رفت.

در فیس خستگی بیش تر از حد تنها با یک‌سری ساعت خوابیدن رنگ پوست بدور دیده شخص به موقعیت معمولی خویش گشوده میگردد، البته در افرادی که در گیر معدود‌خوابی یا این که بی‌خوابی میباشند، پوست خسته می شود و در فیض بافت‌های پوستی تیره‌خیس به لحاظ می آیند و رگ‌های خونی ذیل پوست چشم میگردند.

همینطور بی‌خوابی نیز قادر است سبب ساز تولید مایع در ذیل چشمان شما شود و پف و سیاهی پوست بدور دیده دراین‌صورت سراغ اشخاص میاید.

مراقب روشنایی خورشید و تاثیر آن در پوست بدور چشمتان باشید

قرار به چنگ آوردن در معرض نوروروشنایی خورشید قادر است تن شما‌را به ایجاد بیشتراز حد ملانین (رنگدانه که رنگ پوست شما‌را انتخاب می کند) تشویق نماید و نوروروشنایی خورشید بیش تر از حد مخصوصا برای دیده میتواند سبب ساخت رنگدانه در نزدیکی پوست دیده شود.

پیری، پوست بدور چشمتان را تیره میکند

پیری طبیعی پوست یکی از دیگر از علل رایج تیرگی پوست به دور دیده محسوب میشود، با ارتقاء سن پوست سست‌خیس می‌گردد همینطور چربی و کلاژن ما یحتاج برای نگهداری الاستیسیته کاهش می یابد و پیرو آن رگ‌های خونی تیره پایین پوست قابل رویت می باشند و حوزه‌ ذیل دیده‌های شما‌را تیره می نمایند.

تلویزیون، تلفن همراه و کامپیوتر پوست به دور دیده را سیاه و مسن میکند

تماشای تلویزیون یا این که خیره شدن به کاغذ اکران کامپیوتر قادر است موجب بروز سیاهی و پف و پیری پوست بدور دیده شما شود، چون در‌این حالت به دیده شما فشار وارد می شود و این فشار قادر است عروق خونی حریم دیده شمارا وسیع نماید که در فیض، پوست حریم دیده شما تیره‌خیس به لحاظ می رسد.

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

عوارض پف دیده و راه و روش های بی آلایش معالجه آن

بهترین کرم دور چشم
برخی اوقات، زمانی که صبح از خواب بیدار می‌شوید و خویش را در آیینه می‌بینید، با تعجب متوجه دو گونی آکنده از باد در پایین دیده های تان میشوید! این ایراد صد رد صد خود‌با‌وری تان را هم کاهش میدهد؛ البته بهتر میباشد بیشتراز این خویش را کیفر ندهید؛ به دلیل آنکه پف دیده را می شود به راحتی برطرف کرد
عوارض پف دیده و راه و روش های بی آلایش معالجه آن
در ساخت پف تحت دیده عامل ها مختلفی تأثیرگذار می‌باشند از گزاره بیماری های داخلی مانند اشتباهات کلیوی، کبدی و اشتباهات تیروئید.
در‌صورتی‌که مسائل داخلی تن برای این عارضه مطرح نباشد و این نقص‌ ناشی از اشتباهات قلبی و تیروئید نباشد، قادر است با کرم های ضد پف بهبود یابد.
ولی این کرم ها معمولاً در موردها خراب تأثیر بالایی ندارند ، در روند اول پف شاید این کرم ها مؤثر باشند و بتوانند پف را یه خرده کمتر نمایند البته در مراحلی که پف زیاد باشد می بایست برای جراحی آن مبادرت کرد و چربی در حوزه‌ پایین دیده را در آورده یا این که سوزاند که از این طرز پف پاک بشود.
عارضه ها پف دیده چه می باشد؟
در اکثر اشخاص پف دیده تنها بعضی وقتها تولید می گردد و به غیر از یکی‌از دو آیتم، سایر موردها پف دیده با هر دلیلی که به وجود آمده باشد، قابل معالجه میباشد.
1-کمبود مایعات
2-مصرف زیاد نمک
3-کمبود خواب
4- استرس و نگرانی زیاد
5- حساسیت ها و آلرژی هایی که با ریزش اشک دیده و عطسه کردن یار میباشد.
6- تغییرات هورمونی تن در زمان بارداری و روزگار قاعدگی
7- زاری های طولانی دوران
8-کهولت سن و پیری (این موقعیت از پف دیده را معمولا نمی قدرت برطرف کرد)


برطرف کردن پف پایین دیده
روش های معمولی اما اثرگذار در برطرف کردن پف دیده
1. سیب زمینی:
یک سیب زمینی ناپخته را (بعداز اینکه تعدادی دقیقه ای آن را در یخچال فریزر خنک کردید) دو تکه فرمائید و آنگاه دیده هایتان را بسته و هر تکه را روی یکی‌از دیده هایتان قرار دهید. طوری سیب زمینی ها را روی دیده هایتان بگذارید که نواحی پف کرده ذیل چشمتان را هم در بر بگیرد و بگذارید که 20-15 دقیقه آنجا بمانند. پس از این بازه خواهید روءیت کرد که پف تحت دیده هایتان کمتر می گردند.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

روغن هایی که برای دور چشم مفید است

بهترین کرم دور چشم


۱. روغن نسترن
روغن نسترن از آن‌جا که دربردارنده ویتامین C، D، E و بتا-کاروتن میباشد می تواند از پوست مراقبت نماید و جایگزینی سلول‌های پوستی را ارتقا دهد. علاوه بر این روغن نسترن سرشار از اسید‌های چربی میباشد که به پروستاگلاندین‌ها (PGE) تبدیل می شوند و موجب بازتولید غشاء پوستی می شود.

شما میتوانید روغن نسترن را با دیگر روغن‌ها مانند روغن اسطوخودوس یا این که روغن لیمو ادغام نمائید تا ترکیبی حاذق برای از فی مابین بردن سیاهی بدور دیده به دست بیاورید.

برای استعمال از روغن نسترن شغل های ذیل را انجام دهید:
فیس خویش را به آرامی پاک فرمایید و درصورتی که مواد آرایشی روی‌ آن می‌باشد منزه نمایید
۱۴ گرم از روغن دانه‌ی نسترن و ژل آلوئه‌ورای خالص را با هم ترکیب نمایید
۱۰ قطره عصاره‌ی اسطوخودوس و ۵ قطره‌ی عصاره‌ی لیمو به آن بیش تر نمایید
این محلول را در حالی که چشمانتان بسته میباشد به صورتتان اسپری نمائید
نواحی ذیل دیده را به آرامی ماساژ دهید و اذن دهید خودش کم آب شود.
۲. روغن بادام شیرین


روغن بادام سرشار از ویتامین E میباشد و به همین خیال و خاطر در‌صورتی‌که به‌تیتر قابل انعطاف‌کننده‌ی پوست به عمل رود فوق‌العاده موثر خواهد بود. حواستان باشد از روغن بادام تلخ خیر برای به کار گیری‌ی موضعی خیر برای مصرف خوراکی به کارگیری نکنید، از روغن بادام تلخ صرفا در بو درمانی به کار گیری می شود.

تعدادی قطره روغن بادام شیرین را روی پوست حوزه‌ متبوع بریزید
آن را به آرامی ماساژ دهید و بگذارید شب روی پوستتان بماند
صبح پوست خویش را آبکشی نمائید
۳. روغن کرچک
به کار گیری از روغن کرچک برای برطرف کردن سیاهی بدور دیده شما‌را شگفت‌زده خواهد کرد. روغن کرچک یک روغن گیاهی میباشد که آن را از آسیاب دانه‌های کرچک به دست میاورند. روغن کرچک را برای هدف های مختلف طبی و زیبایی هم می‌اقتدار خورد و هم به طور موضعی مصرف کرد. از گزاره‌‌ی مصارف آن می‌اقتدار به برطرف کردن سیاهی بدور دیده، درد مفاصل، ریزش موی، یبوست، عفونت‌های قارچی و غیره اشاره نمود. سوای روش‌ی مصرف روغن کرچک این روغن موجب تقویت دستگاه ایمنی تن و متعاقب آن تسریع برآیند بهبودی می شود.

از سایر شو، روغن کرچک با بهبود جریان خون، سموم را از تن دفع می‌نماید. درنتیجه موجب کاهش التهاب و پستان در نواحی ایراد‌دار تن می شود. بدین ترتیب این روغن برای قابل انعطاف کردن پوست بدور دیده عالی میباشد.

تقریب زده می گردد ۹۰ درصد اسیدهای چرب جانور در روغن کرچک از مدل اسید ریسینولیک میباشد که ترکیبی کم یاب میباشد. از این اسید در مخلوط با نمک و استرها برای تنظیم‌ی قابل انعطاف‌کننده‌ی طبیعی پوست به کارگیری میگردد.

روغن کرچک خاصیت معالجه‌کنندگی متعددی دارااست، تحت عنوان مرطوب‌کننده عالی کار می نماید و دربردارنده آنتی‌اکسیدان‌هایی میباشد که بازدارنده جراحت رساندن رادیکال‌های آزاد به پوست می شوند و موجب طراوت و تمیز‌سازی پوست میشود.

آنچه بایستی انجام دهید:
یک قاشق چای‌خوری روغن کرچک را با روغن نارگیل/هسته‌ی انگور/جوجوبا ترکیب نمائید.
این ادغام را به آرامی روی پوست بمالید
به زمان ۳ تا ۵ دقیقه با انگشتان خویش موضع را ماساژ دهید
بعداز ۳۰ دقیقه پوست خویش را با آب ولرم بشویید.
میتوانید روغن کرچک را با شیر هم ادغام فرمایید.

۴. عصاره‌ی شیرین‌بیان
عصاره‌ی شیرین‌بیان دربردارنده گلبریدین میباشد که پوست را از جراحت‌های اشعه‌ی ماوراءبنفش نگهداری میکند. این گیاه به لطف داشتن ترکیباتی که رنگ‌دانه‌های پوست را کاهش میدهد موجب می گردد پوست به دور دیده‌ها پر‌نور‌خیس شود. عصاره‌ی شیرین‌بیان برای بهبود تیرگی‌های قهوه‌ای‌رنگ بدور دیده طولانی تر اثرگذار میباشد. دلیلش این میباشد که رنگ قهوه‌ای به دور دیده بر اثر ازدیاد رنگ‌دانه‌ها به وجود می آید.

ویتامین k درین گیاه هم برای جریان خون ضروری میباشد. در‌صورتی‌که این روغن را به‌رخ موضعی به کار گیری نمایید رنگ‌دانه‌ها را کاهش میدهد و جریان خون را در نواحی متبوع ارتقاء میدهد.

برای به کار گیری از عصاره‌ی شیرین‌بیان برای از فی مابین بردن لکه‌ی بدور دیده قدم‌های ذیل را انجام دهید:
یک کپسول ویتامین K را گشوده نمایید و پودر آ ن را بیرون فرمایید
آن را با ۳ تا ۴ قطره عصاره‌ی شیرین‌بیان ترکیب نمائید و آنگاه به آن یه خرده آب طولانی تر فرمایید تا خمیری محکم به دست آید.
این ادغام را روی موضع موردنظر به زمان ۱۰ دقیقه بگذارید.
این فعالیت را هر روز انجام دهید.
۵. برگ‌های نعناع
برگ‌های نعناع سرشار از ویتامین C می باشند که میتوانند سیاهی به دور دیده را معالجه و تندرست پوست را تضمین نماید. ممکن میباشد بعضا اشخاص به برگ نعناع آلرژی داشته باشد به این ترتیب گذشته از به کارگیری آن را آزمون نمائید.

تعدادی برگ نعناع را بکوبید و با مقداری آب ترکیب نمائید تا خمیری قابل انعطاف به دست آید
این خمیر را به بازه ۱۰ دقیقه روی پوست خویش بگذارید و سپس با آب سرد آن را آبکشی فرمائید.
این فعالیت را هر شب انجام دهید.
۶. کوله خاس ( جارو قارچ)
مغایر ریشه‌ی شیرین‌بیان، کوله خاس رگ‌های خونی را منقبض مینماید درنتیجه برای از در میان بردن تیرگی‌های آبی بدور دیده موءثر میباشد. این لکه‌ها معمولاً بر اثر عده شدن خون پایین دیده یا این که نازک ‌شدن پوست حریم دیده به وجود میایند.

ساپونین‌های جان دار در‌این گیاه موجب خواص انقباضی این گیاه می گردد. به خیال خواص منقبض‌کنندگی عروقش از آن برای معالجه رگ‌های واریسی به کارگیری میگردد. کوله خاس در بسیار از کرم‌های به دور دیده به عمل می‌رود. بدیهی میباشد که وقتی این راهکار میتواند سود‌ای داشته باشد که با محدود کردن مصرف کافئین و الکل، ارتقا دوره خواب و نوشیدن مقدار متعددی آب همدم باشد.

۷. بابونه


در حالتی‌که درپی راهی طبیعی و ارزان برای معالجه لکه‌ی به دور دیده می‌باشید بابونه را دور از شوخی بگیرید. مسلماً با اثرات آهسته‌بخش دم‌نوش بابونه آشنا میباشید البته از این گیاه برای حفظ‌های روزمره‌ی پوستی مانند پر‌نور‌سازی و رطوبت رسانی به پوست هم استعمال میگردد.

بابونه هم شبیه شیرین‌بیان رنگ پوست را پر‌نور میکند. افزون بر آن پوست حساس حریم دیده را قابل انعطاف مینماید.

۸. زعفران
زعفران را به خیال و خاطر خاصیت فراوانش در طبی و صنعت زیبایی گیاهی اعجاز‌آسا می دانند. کاربرد زعفران برای سالم پوست از قرن‌ها پیش رایج بوده و یکی‌از خاصیت آن از فی مابین بردن لکه‌های به دور دیده بوده میباشد. ترکیبات ضدالتهابی و آنتی‌اکسیدانی جان دار در آن موجب این خاصیت کار کشته گردیده‌اند.

طرز‌ی استعمال:
یک یا این که دو حرفه زعفران را در یک چهارم فنجان شیر به برهه زمانی یکسری دقیقه بخیسانید
یک تکه پارچه‌ی کتانی منزه را در آن فرو نمایید
پارچه را بر نواحی متبوع بمالید
بعداز دقیقه محل را با آب بشویید
این فعالیت را هر روز تکرار فرمایید تا به نتیجه ها متبوع برسید.
۹. زردچوبه
از عصاره و مشتقات زردچوبه به صورت گسترده در کرم‌ها و تولید ها آرایشی بهداشتی به خیال اثرات پر‌نور‌کنندگی آن استعمال می‌گردد. این اثرات قادر است ظواهر پوست تیره و مات پایین دیده را بهبود دهد. برای به چنگ آوردن شایسته ترین فیض میتوانید پودر زردچوبه را با روغن بادام ترکیب نمائید.

یک چهارم قاشق چای‌خوری پودر زردچوبه را با یک قاشق روغن بادام ادغام فرمائید.
این ادغام را در جایگاه متبوع یک سری دقیقه ماساژ دهید
۲۰ دقیقه اذن دهید مخلوط روی پوست بماند و سپس آن را بشویید
برای دریافت کردن فیض‌ی مناسب این عمل را سه توشه در هفته انجام دهید.
۱۰. آب زیاد بنوشید
یکی‌از طرق خلاص شدن از سیاهی پایین دیده نوشیدن آب زیاد میباشد. تیرگی و پف حریم دیده معمولاً به خیال و خاطر تجمع آب که به علت تمرکز نمک ساخت گردیده، به وجود میایند. در شرایطی که در شب شام آکنده‌از نمک بخورید یا این که گذشته خواب زاری نمائید صبح که بیدار گردید متوجه رینگ‌های تیره بدور دیده خویش خواهید شد. نوشیدن آب زیاد موجب تمیز‌سازی این حوزه‌ و از میان بردن رینگ‌های تیره می شود.

۱۱. کمپرس یخ
در‌صورتی‌که تیرگی بدور دیده بر اثر تورم و التهاب پوستی حریم دیده ساخت گردیده باشد، کمپرس سرد می تواند به رفع آن یاری دهد. از قدیم از خیار برای خواباندن پف دیده‌ها و پر‌نور کردن پوست حریم آن به کارگیری می‌گردیده زیرا موجب تحریک بدون واسطه چشمان خسته و پف کرده میگردد. خیار سرد اثرات خیلی نیکی برای از در بین بردن تیرگی‌های موقت به دور دیده داراست.

همگی‌ی کاری که شما بایستی انجام دهید این میباشد که به پشت بخوابید و خیارهای سرد را روی پلک‌های خویش بگذارید تا ۱۵ دقیقه یا این که تا هر وقت که خنکی‌شان را از دست دادند. این راهکار برای شرایط‌های اورژانسی و فوری خیلی خوب پاسخ میدهد. در صورتیکه در‌پی اثرات بلندمدت می باشید بایستی این عمل را هفته‌ای ۲ تا ۳ درجه انجام دهید.

به جای آن می تواند از تکه‌های سرد سیب‌زمینی هم استعمال فرمایید. به جز این‌ها میتوانید از تکه‌های یخ پوشیده گردیده در یکپارچه‌ی قابل انعطاف هم به کار گیری فرمایید.

همینطور میتوانید از قاشق منجمد هم برای این فعالیت به کارگیری فرمایید. شاید تعجب آور به حیث بیاید ولی فیض می دهد. یک قاشق را به زمان ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در فریز بگذارید. بیرونش بیاورید و آن را بر روی تیرگی‌های به دور دیده بگذارید و آن‌قدر نگه دارید تا سرمایش را از دست بدهد.

۱۲. گرفتگی بینی را معالجه نمائید
شاید بی‌ربط به حیث رسد ولی در واقع رفع گرفتگی بینی بر برطرف شدن تیرگی بدور دیده موءثر میباشد. گرفتگی انسداد منجر میشود رگ‌های خونی پایین دیده به راحتی پاره شوند. براین اساس در شرایطی که انسدادی در بینی‌تان دارید آن را معالجه فرمایید. شایسته ترین شیوه هم برای این فعالیت به کار گیری از محلول نمکی میباشد.

۱۳. از کرم‌های بدور دیده دربردارنده ویتامین K و رتینول استعمال نمایید.
به کارگیری از کرم‌های بدور دیده دربردارنده ویتامین K و رتینول خیلی زود پاسخ می دهد. یکی علل تیرگی به دور دیده کمبود ویتامین K میباشد. به هر درحال حاضر صرف‌حیث از علت، کرم‌های چشمی که ویتامین K و رتینول دارا هستند می توانند به طرزی چشمگیر تیرگی‌های به دور دیده را بهبود دهند. به کار گیری‌ی روزمره به بازه زمانی طولانی شایسته ترین حاصل را خواهد داشت.

۱۴. با رخ خویش با مراعات و متانت خلق نمائید
پوست حریم دیده بسیار حساس و زخم‌پذیر میباشد. در حالتی‌که با خشونت با آن خوی نمائید ممکن میباشد جراحت ببیند و کش بیاید. به کارگیری از محصولاتی که مقدار متعددی مواد شیمیایی دارا هستند هم موجب جراحت‌پذیری اضافه پوست میگردد. برای پیشگیری از این حادثه می بایست عادت‌های خویش را تغییر تحول دهید و با پوستتان با مراعات‌ی بیشتری اخلاق و رفتار فرمائید. یک‌سری سفارش برای شما:

رخ خویش را با محصولاتی که مواد شیمیایی توانمند دارا‌هستند نشویید.
تلاش نکنید مواد آرایشی را با سابیدن از چشمانتان تمیز نمایید. از مواد تمیز‌کننده‌ی پیرایش به کار گیری فرمایید.
چشمان خویش را سفت نمالید. صورتتان صرفا با حوله‌های قابل انعطاف کم آب نمائید.
هر روز از مرطوب‌کننده پوست به کارگیری نمائید.
۱۵. تغییرات تندرست در رژیم غذایی‌تان تولید فرمائید


آیا عادت دارید غذاهای پرنمک در شب بخورید؟ غذاهای شور یکی علل تولید پف و تیرگی به دور دیده در بخش اعظمی از اشخاص می‌باشند. در شرایطی که در حالی به خواب بروید که مقدار متعددی نمک در بدنتان میباشد صورتتان به‌سرعت پف خواهد کرد. از راهکارهای ذیل به کار گیری فرمایید:

از نمک کمتری هنگام پخت‌وپز به کارگیری نمائید.
خوراک میل کردن در رستوران‌ها را نادر نمایید زیرا شما کنترلی بر معیار نمک به کارگیری‌گردیده در غذای رستوران‌ها ندارید.
از غذاهای شور خودداری کنید، غذاهایی مانند سیب‌زمینی سرخ‌‌کرده‌ی بسته‌بندی‌گردیده، سوپ‌های فراهم، غذاهای سرخ‌کردنی و دیگر غذاهایی که سدیم بالایی دارا هستند.
از موز و کشمش به‌تیتر در میان وعده استعمال فرمائید زیرا این غذاها نگهداشت آب در تن را کاهش می دهند.
کلم و آب بلوبری بخورید. این غذاها مدر می‌باشند و آب مازاد تن را بیرون می کنند.
۱۶. زود بخوابید
خواب کافی داشتن شاید راحت‌ترین شیوه برای از میان بردن لکه‌های بدور دیده باشند. محققان هنوز نمی‌دانند چرا کمبود خواب موجب تیرگی بدور دیده میشود البته بهر درحال حاضر معدود‌خوابی گردش خون در‌این حیطه را نادر می کند.

آرایش و پیرایش خویش را گذشته خواب منزه نمائید در‌حالتی که چنین نکنید با ارتقا سن تیرگی‌های بدور دیده اثبات بمانند و دیگر از در بین نروند.

مشخص و معلوم نمائید به چه ترازو خواب نیاز دارید ( معمولاً هر شب فی مابین ۷ تا ۹ ساعت، ولی این واحد سنجش میان اشخاص گوناگون و در عصر‌های متفاوت معاش فرق می کند). تلاش نمائید یکسری هفته به واحد سنجش مایحتاج بخوابید تا نتیجه ها آن بر روی پوست خویش را ملاحظه کنید.

سیگار و الکل اثر بدی بر خواب دارا‌هستند. بدین ترتیب به کارگیری از آن‌‌ها را خصوصاً پیشین خواب جدا فرمایید.

برای خواب خوب بایستی ویتامین کافی اخذ فرمایید. کمبود خواب به علت کمبود ویتامین می تواند به نارسایی غدد فوق کلیوی باعث شود. درصورتی که عمل غدد فوق کلیوی‌تان کاهش پیدا کرده احتمالاً ویتامین B6 کافی اخذ نمی کنید. اخذ ویتامین و مواد معدنی کافی کیفیت خواب را بهبود می دهد و در فیض پوست سلامت‌خیس و شاداب‌تری خواهید داشت.

۱۷. آلرژی‌ها را معالجه نمائید
آلرژی یکی‌از علل رایج رینگ‌های تیره‌ی بدور دیده میباشد. در صورتی‌که حساسیت ریشه‌ی ایراد شما باشد یا این که بایستی حساسیت را معالجه فرمایید یا این که از استدلال آلرژی‌زا خودداری کنید. شایسته ترین معالجه برای آلرژی خودداری از کارداران آلرژی‌زا میباشد. در صورتی‌که مکرراً مبتلا پف و تیرگی به دور دیده میشوید شاید آلرژی غذایی دارید یا این که به مواد شیمیایی جان دار در خانه آلرژی دارید. اشخاصی که حساسیت دارا هستند معمولاً ممکن میباشد مبتلا کمبود ویتامین B6، اسید فولیک و ویتامین B12 هم باشند.

یکی کارداران آلرژی‌زای رایجی که ممکن میباشد موجب تیرگی بدور دیده شود گلوتن میباشد. گلوتن ماده‌ای میباشد که در آرد گندم موجود است.

۱۸. رژیم غذایی متعادلی داشته باشید
رژیم غذایی متعادلی داشته باشید، ویتامین کافی اخذ فرمائید و مقدار متعددی آب بنوشید. بخش اعظمی از ایرادات مرتبط با تن درستی و پوست از کمبود ویتامین ناشی می‌گردد. تیرگی به دور دیده هم معمولاً بر اثر کمبود ویتامین k و آنتی‌اکسیدان‌ها به وجود می آید.

میوه و صیفی جات بیشتری بخورید به خصوص کلم، اسفناج و دیگر صیفی جات با رنگ سبز تیره. در حالتی‌که لازم میباشد از کامل کننده‌های ویتامین هم به کار گیری فرمایید. برای ارتقا جریان خون آب کافی بنوشید.

اخذ نمک در رژیم غذایی‌تان را کاهش دهید. نمک مازاد موجب می گردد آب تن در نقاط غیر معمول محبوس شود و در سود موجب پف و تیرگی به دور دیده شود. نمک متعددی ممکن میباشد جریان خون را کم کند و سبب ساز شود رگ‌های خونی پایین پوست آبی به حیث برسند.

۱۹. آهسته باشید
آهسته‌سازی قادر است به از دربین بردن استرس و اضطراب که بازدارنده خواب خوب یا این که موجب پرخوری میشوند، یاری دهد. هر چه آهسته‌خیس باشید و چشمانتان رها و وا رفته باشند تیرگی‌های بدور دیده هم کم کم از در میان خواهند رفت. پوست منعکس شدن‌دهنده‌ی موقعیت خیالی و فیزیکی شما میباشد. براین اساس نیاز بدنتان به آهسته‌سازی را نادیده نگیرید.

۲۰. آراستن
در وضعیت‌های اضطراری می‌قدرت از پیرایش برای نهفته کردن تیرگی بدور دیده بهره برد. برای به چنگ آوردن شایسته ترین فیض راهکارهای تحت را در حیث داشته باشید:

از پر‌نور‌کننده‌ی مطلوب به کارگیری نمایید. پر‌نور‌کننده‌ای را تعیین نمایید که یک یا این که دو رتبه از پوست خودتان پر‌نور‌خیس باشد.
از پودر واضح کننده‌ بر روی پر‌نور‌کننده استعمال فرمایید. این فعالیت برای ثبت پر‌نور‌کننده عالی میباشد.
۲۱. از کرم پر‌نور‌کننده‌ی پوست به کارگیری فرمائید


شاید سریع‌ترین شیوه برای خلاص شدن از تیرگی به دور دیده به کار گیری از کرم‌های پر‌نور‌کننده‌ی پوست باشد. از کرمی به کارگیری فرمائید که دربردارنده مواد پر‌نور‌کننده مانند سویا یا این که مرکبات باشد. با استعمال‌ی منظم از این کرم‌ها لکه‌های قهوه‌ای پوست از دربین میروند.

۲۲. لیزر درمانی را آزمون نمایید
لیزر درمانی می تواند عده‌های چربی پایین دیده را از فی مابین غالب شود و پوست را قابل انعطاف نماید. درنتیجه تیرگی بدور دیده هم کاهش پیدا می‌نماید. این معالجه‌ها معمولاً بوسیله کارشناس پوست چهره می گیرد.

۲۳. استعمال از مواد شیمیایی خفیف لایه‌بردار پوست را آزمون نمایید
این معالجه بایستی به وسیله کارشناس پوست چهره بگیرد. مواد شیمیایی می باشند که برای لایه‌برداری و معالجه عارضه ها پوستی مانند تیرگی به دور دیده، چین و چروک و لکه‌های قهوه‌ای استعمال میگردند. لایه‌برداری موجب می‌گردد لایه بیرونی پوست برداشته شود و لایه‌ی نو‌ی ذیل آشکار شود. برای این فعالیت از مواد شیمیایی ملایمی مانند گلیکولیک یا این که AHA به کارگیری می گردد.

۲۴. از پزشک معالج خویش درخصوص معالجه پالس شدید سؤال نمایید
این طرز درمانی از امواج لبریز انرژی نوری برای از در بین بردن عده‌های چربی پایین دیده و قابل انعطاف کردن پوست استعمال می‌نماید. اگرچه این معالجه مؤثر میباشد ولی دوره و پول متعددی لازم داراست.

۲۵. به جراحی هم تصور کنید
این پایانی مورد برای از میان بردن تیرگی بدور دیده میباشد. درین طریق جراح جمع‌های چربی پایین چربی را بیرون می کند و در سود پوست به دور دیده صاف‌خیس میشود و لکه‌های تیره کم کم از فی مابین می‌رود.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

شایسته ترین و اثرگذار ترین گیاهان دارویی و شیوه های طبیعی برای رفع چروک بدور دیده

بهترین کرم دور چشم
زردچوبه در طب سنتی تحت عنوان یک کدام از شایسته ترین و اثرگذار ترین گیاهان دارویی و شیوه های طبیعی برای رفع چروک بدور دیده شناخته می‌گردد، به جهت خاصیت پر‌نور کنندگی طبیعی که دارااست به معالجه سیاهی بدور دیده یاری کرده و زیرا خاصیت ضد التهابی دارااست برای رفع پف بدور دیده موءثر هست.

در پی همدم ما باشید تا با طرز تصحیح کردن شایسته ترین ماسک های خانگی برای رفع چروک بدور دیده و معالجه سیاهی و پف تحت دیده بیش تر آشنا گردید؛

گونه های ماسک زردچوبه برای رفع چین و چروک به دور دیده
اعتنا : پیش از مصرف هرگونه ماسک بر روی فیس و نواحی حساس تن، با مالیدن پاره ای پاره ای از آن بر روی پوست دست خویش به دوران دست‌کم 20 دقیقه، از نداشتن آلرژی نسبت به آن اطمینان نتیجه ها نمائید.

1. ماسک ضد چروک زردچوبه و عسل
زردچوبه دربردارنده مقادیر بالای کورکومین و آنتی اکسیدان هاست که به کاهش رادیکال آزاد امداد کرده و با بهبود گردش خون در پوست به رفع چین و چروک و برنا سازی بدور دیده یاری می‌کند.

عسل یک آبرسان قدرتمند میباشد که با ارتقاء رطوبت پوست بدور دیده به رفع چین و چروک ذیل دیده یاری مینماید.

1 قاشق چای خوری پودر زردچوبه را با 1 قاشق طعام خوری عسل طبیعی ادغام فرمائید و به دور دیده بمالید، بگذارید 15 دقیقه بماند و بعد از آن با آب گرم بشویید.

2. کرم ضد چروک زردچوبه و روغن نارگیل
مقادیر بالای ویتامین E جان دار در روغن نارگیل به رفع چین و چروک و برنا سازی به دور دیده یاری می‌نماید.

یک قاشق چای خوری پودر زردچوبه را با یک قاشق خوراک خوری روغن نارگیل ادغام نمائید و به دوران 15 دقیقه بر روی حرارت بگذارید، این ادغام را از روی اجاق گاز بردارید و بگذارید سرد شود.

هر شب گذشته از خواب یه خرده از ماسک را بدور دیده ها بمالید، بگذارید 30 دقیقه بماند و آنگاه با یک پد پنبه ای منزه فرمائید و روز آنگاه با آب سرد خوب بشویید.

3. ماسک زردچوبه و ماست
مقادیر بالای ویتامین B، کلسیم و روی جانور در ماست پوست را هیدراته و تغذیه کرده و به رفع چین و چروک به دور دیده امداد می‌نماید.

1/4 قاشق چای خوری پودر زردچوبه را با 1 قاشق چای خوری ماست بی آلایش مخلوط فرمایید و پایین دیده ها بمالید، بگذارید 10 تا 15 دقیقه بماند و بعد با آب گرم خوب بشویید.

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

خاصیت ضد پیری و کاهش چروک چهره

بهترین کرم دور چشم


بادام سرشار از ویتامین E میباشد. ویتامین E یک ویتامین ضروری برای نگهداری تندرست و شادابی پوست میباشد و بعنوان غذای پوست شناخته می شود،

آلفا توکوفرول ماده‌ایست که در بادام به مقدار زیاد موجود هست. این ماده از مهمترین منابع ویتامین E میباشد.

۳ الی ۴ عدد بادام را یک شب تا صبح تر نمایید صبح پوست آن را مستقل فرمائید و با یک قاشق طعام خوراک خوری شیر در ترکیب کن بریزید و آن را برای ۳۰ دقیقه حریم دیده خویش بمالید.

همینطور بادام دارنده خاصیت ضد پیری و کاهش چروک چهره نیز میباشد.

۵- آلوئه ورا


آلوئه ورا برای کاهش تیرگی، نرمی و ارتقا جریان خون در پوست مؤثر میباشد. بعلاوه سلول های مرده پوست را از میان می‌برد. لذا پوست را صاف و قابل انعطاف میکند. پوست را مرطوب میکند و از پیری زودرس خودداری می‌نماید.

۶- عصاره گل رز


عصاره رز یا این که گل سرخ یک آنتی اکسیدان میباشد که موجب نرمی و شادابی پوست می‌شود. بعلاوه از پوست در مقابل زخم رادیکال های آزاد حفظ می‌کند. گل سرخ موجب کاهش افتادگی پوست می‌گردد.

۷- زردچوبه برای به دور دیده


در پست دیگری تماما درباره ی خاصیت ماسک زردچوبه و طریق تنظیم ماسک ها چهره آن نوشتم که سفارش میکنم مطالعه این پست را از دست ندهید.

زردچوبه داری خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی که داراست، برای کاهش تیرگی و چین و چروک رخ مطلوب میباشد.

زردچوبه سرشار از کروکومین میباشد. امروزه در اکثری از داروهای پوستی از کروکومین به کار گیری می‌گردد. پژوهش ها نشان داده میباشد که کورکومین دارنده خاصیت ضد التهابی کارکشته میباشد و سبب کاهش اثرها پیری در پوست میشود.

بعلاوه زردچوبه علاوه بر کوروکومین دارنده ویتامین B6 و منیزیم بوده که‌این دو نیز به پرورش سلول های پوستی و مرمت آنان یاری مینمایند. همینطور دربردارنده ویتامین C میباشد که برای داشتن پوست قابل انعطاف و صاف لازم میباشد.

این خاصیت سبب گردیده ماسک زردچوبه به یک ماده جادویی برای بدور دیده بخصوص رفع سیاهی بدور دیده تبدیل شود.

در صورتی‌که اعتنا نمایید در طولانی تر ماسک های معالجه کننده سیاهی به دور دیده زردچوبه جز مواد اصلی هست که نشان از تاثیر فوق العاده زردچوبه برای زیبایی به دور دیده میباشد.

مقاله دارای ارتباط: ۶ راهکار اساسی برای کاهش پیری پوست

۸- عسل


عسل یک آنتی اکسیدان و ضدعفونی کننده توانا میباشد که برای تجدید بنا سلول های مصدوم پوست بسیار امداد میکند.

۹- گوجه خارجی و آبلیمو


گوجه خارجی و آبلیمو منجر سفیدی و پر‌نور شدن پوست میگردند. و اسید جانور در آبلیمو سلول های مرده پوست را تطهیر می نماید.

یک معالجه سریع برای سیاهی به دور دیده :
در صورتیکه قبلی از رفتن به ضیافت متوجه شدید ذیل چشمانتان پف دار و سیاه گردیده برای از دربین بردن سیاهی بدور دیده خویش یک ترفند معمولی را انجام دهید.

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

استفاده از گلاب برای درمان سیاهی دور چشم

بهترین کرم دور چشم

گلاب درمانگر

یکی از بی آلایش‌ترین و کاربردی‌ترین ورژن‌های خانگی برای از در میان‌بردن پف پایین دیده به کارگیری از یک دستمال نخی منزه و آغشته کردن آن به گلاب میباشد. این دستمال را روی چهره‌تان بیندازید، به‌سیرتکامل‌ای که دیده‌ها و حیطه ذیل آن را به‌خیر پوشش دهد. هر تعدادی دقیقه یک‌توشه درصورت نیاز با کمک اسپری، یه خرده گلاب روی دستمال بپاشید. تکرار این طریق به‌بازه یک هفته به شما کمک می‌کند که برای مقطع‌ها از شر پف ذیل دیده‌تان ریلکس گردید. علاوه بر این در زمان هفته از مصرف بیش تر از اندازه نمک نیز خودداری کنید چون نمک موجب مراقبت مایعات در بافت‌های تن گردیده و در غایت سبب به بروز پف در نواحی گوناگون از پاراگراف ذیل دیده میگردد.

 

نعنا هم میتواند موءثر باشد

استعمال از کمپرس عصاره برگ‌های نعنا تاثیر متعددی در بهبود تیرگی حریم دیده داراست. به باور بخش اعظمی از درمانگران طرز‌های طبیعی درمانی تنظیم عصاره برگ‌های نعنا که از جوشاندن برگ‌های این گیاه دارویی به‌دست میاید موجب بهبود این تیرگی می شود. شایسته ترین نحوه برای تنظیم این عصاره آن میباشد که 2 تا 3 قاشق از برگ‌های نعنا را داخل 2‌جام آب بریزید و آن را روی حرارت کم قرار دهید تا بجوشد. آن‌گاه عصاره به‌دست آمده را صاف کرده و اذن دهید سرد شود. در‌این مرحله دستمالی پاک و نخی را به عصاره نعنا آغشته کرده و آن را روی دیده‌ها بیندازید و درصورتی که امکان آن را دارید، بگذارید تمام شب روی فیس‌تان باقی بماند.

 

موز و انار بخورید

برای از در بین بردن تیرگی و سیاهی حریم دیده علاوه بر رعایت ورژن‌های خانگی ذکر گردیده بایستی به سفارش‌های تحت نیز دقت کنید.

در زمان شبانه روز 8 ساعت را به خواب شبانه و استراحت اختصاص دهید. بی‌خوابی یکی از کارداران مهم در بروز تیرگی حریم دیده میباشد.

مصرف سبزی‌ها به‌ویژه سبزی‌های سبز رنگ مثل اسفناج، جعفری و کاهو را در برنامه غذایی روزمره خویش بگنجانید.

نوشیدن آب در زمان روز را فراموش نکنید. اخذ واحد سنجش کافی آب علاوه بر مراقبت رطوبت تن به تسکین تیرگی به دور دیده کمک می‌کند.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

این مدل طریق های درمانی از کار جراحی زیبایی بسیار ملایم خیس

بهترین کرم دور چشم
آیا میخواهید چین و چروک رخ خویش را از در میان ببرید؟ آیا میخواهید جای جوش و آکنه را از در بین ببرید؟ آیا میخواهید از افتادگی پوست رخ دوری فرمائید؟ آیا از لاغری رخ خودتان خسته گردیده اید؟ با این طریق های می‌توانید ظواهر و احساساتی که از پوست خودتان دارید را بهتر فرمائید. کمتر کسی پیدا میگردد که ظواهر و زیبایی پوست خویش اهمیت ندهد! امروزه طرز های درمانی مختلفی برای زیبایی پوست مخصوصاً پوست رخ موجود است که درین مقاله میخواهیم 7 طریق دوستداشتنی برای زیبایی پوست فیس را معرفی کنیم. درپی با زوم لایف یاور باشید.

این مدل طریق های درمانی از کار جراحی زیبایی بسیار ملایم خیس میباشد. اکثر اوقات موردها این شیوه ها به عصر بازپروری مقداری نیاز داراست البته هزینه و طرز کارکرد آن‌ها متعدد میباشد. صرفا یک آیتم در امر این‌شیوه امور مشترک میباشد، آن هم محبوبیت میباشد که در هم اکنون ارتقاء میباشد.

اضافه بخوانید: نگاهی به محبوبیت کار جراحی زیبایی

اردمی
1. تزریق بوتاکس چهره
بوتاکس از باکتری که سبب بوتولیسم تاسیس شده است. پزشکان با به کارگیری از یک سوزن بسیار نازک برای تزریق مقدار پاره ای از بوتاکس به درون ماهیچه ها رخ، صرفا به اندازه کافی برای کاهش ظهور خطوط و چین و چروک رخ. بوتاکس فلج ماهیچه ها و یا این که بلوک روان میباشد. متخصصین پوست عضله ها مختص انگیزه قرار دادن تا پوست حریم ذیل تاثیر قرار نمی. تعداد تزریق بستگی به شدت از چین و چروک چهره خویش را. این طریق حدود 15 دقیقه ارتفاع میکشد و به بیهوشی یا این که بهبود عصر نیاز ندارند. نتیجه ها بوتاکس بر روی فیس برای یک سری ماه باقی میماند.

 

2. لایه برداری پوست
لایه برداری روشی برای معالجه پوست های مصدوم میباشد. لایه برداری پوست معمولاً برای از فی مابین بردن چین و چروک چهره، از در میان بردن جوش و رفع آکنه آیتم استعمال قرار میگیرد. لایه برداری پوست قادر است از سطح پوست تا عمق پوست صورت پذیرد و کارشناس پوست با اعتنا به معیار زخم دیدگی پوست شما گزینش می نماید که تا چه سطحی از پوست بایستی لایه برداری شود.

اضافه بخوانید: کارشناس پوست و زیبایی که می باشد؟

برای لایه برداری سطحی پوست از اسید آلفا هیدروکسی (alpha-hydroxy) و برای لایه برداری وسط پوست از اسید تروکلاروتیک (trichloroacetic) استعمال می‌گردد. به کارگیری از هر دو مواد به چین و چروک فیس و رفع آکنه امداد می نمایند.
فنول(Phenol) خراش ها و چروک عمقی خیس پوست را معالجه می‌نماید که اثرات بیشتری از لایه برداری سطحی و اواسط پوست داراست. همینطور نتیجه ها و اثر ها لایه برداری عمیق پوست تا 10 سال ماندگاری داراست.

بیش تر بخوانید: 7 طرز نادر هزینه برای زیبایی پوست


3. لایه برداری پوست لیزری
در نحوه لایه برداری پوست لیزری از لیزرهای نوری به کارگیری می گردد. تا چروک ها و پوست ناصاف، خطوط سن و سال و خراش ها را معالجه میکند.این شیوه لایه بیرونی پوست را برمیدارد و به طور همزمان سبب گرمایش لایه های عمیق خیس میشود. این به تحریک ساخت کلاژن در پوست باعث می‌گردد. که به پوست شما امداد میکند تا آن را لطیف خیس و قابل انعطاف خیس و همینطور کشیده می‌کند.

لایه برداری پوست لیزری چروک ها و خراش های عمیق خیس را آیتم انگیزه قرار میدهد، لیزر دیگر که لایه برداری انجام نمی دهد، آرم های کهولت سن را روی پوست از میان می‌برد. لیزر های لایه بردار نتیجه ها سریعتری را به ما می‌دهند البته عصر بیشتری را صرف بازیابی پوست مینمایند. لیزرهایی که لایه برداری نمی‌کنند و به طور منطقه ای روی پوست استعمال می‌شوند، می‌توانند موقعیت نا مطلوب مقطع طولانی بازیابی پوست را از فی مابین ببرند.

طولانی تر بخوانید: آیا پوست شما به فروغ و روشنایی آفتاب حساس میباشد؟
دلایل جانبی درین شیوه، قرمز‌رنگ شدن پوست، حساس شدن به نوروروشنایی خورشید برای دوران متعددی شاید یک سری ماه میباشد . همینطور حاصل این شیوه تا سال‌ها باقی میماند.

 

4. جراحی زیبایی درم (Dermabrasion)
فعالیت جراحی زیبایی درم برای از در میان چین و چروک چهره آیتم استعمال قرار میگیرد. این کار جراحی زیبایی بوسیله جراح زیبایی در کلینیک پوست انجام میگردد. قبلی از آغاز فعالیت جراحی بایستی بی حسی موضعی روی پوست صورت پذیرد و آنگاه جراح زیبایی با به کار گیری از یک مداد گیسو یا این که وسیله ای برای برداشتن پوست از سطح بالای پوست به کارگیری می‌کند. عمیق این کار جراحی به خطاها پوستی شما بستگی دارااست که کارشناس پوست با دقت به معیار زخم دیدگی پوست شما، ترازو عمق کار جراحی زیبایی درم را انتخاب می نماید.

اضافه بخوانید: 7 کار جراحی زیبایی دوست داستنی
معمولاً این کار جراحی به یک سری گردهمایی زیاد داراست. صرفا یک کارشناس جراحی زیبایی و یک کارشناس پوست قادر است این کار را بر روی پوست شما انجام دهند.

 

5. میکرودرم
میکرودرم روشی فوق العاده برای برنا سازی و زیبایی پوست میباشد. میکرودم در واقع فعالیت سایدن پوست میباشد. این یک مدل سطحی از کار سایدن پوست میباشد که خطاها روی پوست را برطرف می نماید. میکرودم به رفع چین و چروک پوست، رفع اثرها جوش و رفع آکنه و همینطور رفع خط ها و خراش های کوچک روی پوست امداد می نماید. این فعالیت می‌تواند نقاط کشیده گردیده پوست مثل خط لبخند یا این که خط تحت دیده را برطرف نماید. این کار به صورت معمول 30 دقیقه به ارتفاع می انجامد که جراحی زیبایی روی پوست شما کریستال هایی قرار می‌دهد که سبب ساز سایده شدن پوست شما می‌شود.

اضافه بخوانید: چه طور از جوانی و زیبایی پوست نگهداری کنیم؟
بازیابی پوست درین فعالیت نیاز به فرصت دارد و انجام فعالیت سایدن پوست بایستی در یکسری مرحله چهره بگیرد و این ترازو با خطاها پوست شما در رابطه میباشد.

 

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

برای داشتن دور چشم زیبا چکار کنیم

بهترین کرم دور چشم
میوه‌ها و سبزی‌جات آن‌قدر مهم میباشند که میتوانم بیان کنم خیر صرفا آن‌ها‌را میل نمائید بلکه به پوست‌تان هم بزنید، یعنی ابدا از آن ها نگذرید. برای مثال خیار، آواکادو و پرتقال تحت عنوان ماسک‌های طبیعی برای چهره اثرگذار می باشند و اما که به وفور در بازار وجود دارا هستند.

آب پرتقال یک محلول شناخته گردیده برای کاهش خطوط و چین و چروک محسوب میشود. یک تکه پنبه را در محلول آب پرتقال بزنید و دو توشه در روز یک توشه صبح و یک توشه شب بدور دیده‌تان بمالید. مراقب باشید باطن دیده‌تان نرود، زیرا اذیت میشوید. پس از تعدادی هفته بدون شک تفاوت را حس خواهید کرد.

خیار هم یکی‌از دیگر از اعجاز‌گران دوست داستنی کاهش‌دهنده‌ی چروک بدور دیده میباشد. یک برش خیار سرد را به دوران ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در روز روی دیده‌تان قرار دهید. میتوانید نخستین یه خرده عسل روی چین‌ و چروک‌ها قرار دهید، بعد از آن برای بدون نقص کردن اثر این نحوه و تأثیر روی چروک‌ها یک تکه خیار روی آن‌ها بگذارید.

اردمی

آواکادو هم حقیقتا به تندرست پوست یاری میکند. آواکادو دربردارنده ویتامین A میباشد که در تن به رتینول تبدیل می‌گردد. رتینول استدلال مؤثری در زیبایی ظواهر پوست یک شخص به‌شمار می‌رود، چون به ارتقاء پرورش سلول‌های تازه و ایجاد کلاژن امداد می کند و هر چه ترازو کلاژن پوست‌تان اضافه باشد احتمال چروک شدن آن کمتر می‌گردد. میتوانید از روش تارنما‌های دارای اعتبار راهبرد ماسک‌های آواکادو را خاطر بگیرید و از آن ها روی پوست‌تان به کارگیری فرمایید.

شمارا نمی‌دانم ولی اینجانب به محض اینکه تایپ کردن این مقاله را تمام کنم می خواهم به نزدیک‌ترین میوه‌فروشی بروم و پاره ای خرید کنم.

۵. ورزش فیس


نمی‌دانم تا به حالا بازیگران نمایش زنده را در حالا تمرین‌های حرفه بیان چشم‌اید یا این که خیر! آنان معمولا پیشین از آغاز تمرینات با ورزش‌های چهره ماهیچه ها آن را گرم میکنند تا به نیکی از پس بیان کلمه ها و جملا‌ت و عکس‌العمل‌های رخ‌شان در هنگام بازی بربیایند. شما هم می توانید با ورزش چهره، عضله ها حریم دیده را مانند هر عضله‌ی دیگری در تن محکم و ورزیده فرمایید.

مطلقا راجع به یوگای چهره شنیده‌اید. میتوانید تمرینات متفاوت یوگای رخ را خاطر بگیرید و آنها‌را به‌طور تر و تمیز انجام دهید. قطعا فیض خواهید گرفت.

به عبارتی‌طور که متوجه شدید تغییر‌و تحول برخی عادات معمول می تواند در پیشگیری از ساخت چین و چروک و خفیف‌خیس کردن آن ها به شما یاری دهد. پس همت نمائید مدام کرم ضدآفتاب بزنید و درین‌ آیتم برای فرزندان‌تان هم آلرژی به‌خرج دهید. بی تردید پوست‌تان را با کرم‌های مرطوب‌کننده آراسته آب‌رسانی فرمائید.

تلاش فرمائید از پوست فیس‌تان در مقابل کارداران طبیعی مانند باد و روشنایی بدون واسطه آفتاب مراقبت فرمائید. از ماسک خیار و عسلی که در رابطه‌اش حرف کردیم هر روز به کارگیری نمائید. پس از گرمابه پوست‌تان را با روغن نارگیل چرب فرمایید. تکه‌های پرتقال را روی چشمان‌تان بگذارید و به آرامی دراز بکشید و تمرکز فرمائید. با این فعالیت هم آهسته‌خیس می شوید و هم احساس خیر خواهید داشت.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

چین و چروک به دور دیده بدترین خطاها پوستی

بهترین کرم دور چشم
چین و چروک به دور دیده بدترین خطاها پوستی میباشد که خانم ها نسبت به آن بسیار حساس میباشند. درین مقاله شما‌را با مواد غذایی قابل قبولی آشنا میکنیم که از بروز این چین و چروک پیشگیری کرده و از باطن تن با آنها رویارویی مینمایند و در سود به کارگیری کرم های موضعی را نیز افزایش می‌دهند. لطفاً با ما یار باشید.

اردمی

پامرغی یا این که به عبارتی چین و چروک بدور دیده به طور خطوطی کمابیش افقی در ذیل و حریم دیده میباشند که با خندیدن یا این که روی هم گذاشتن دیده ها بیش تر عرض اندام میکنند. علاوه بر ارتقاء سن و سال و کارداران محیطی دیگر، حالت کبد نیز در بروز و عمیق خیس شدن چین و چروک بدور دیده اثرگذار میباشد.

 اردمی

مواد غذایی موءثر برای کبد آن هایی می باشند که مزه تلخی دارا‌هستند. فی مابین آنها می شود به مواد غذایی ذیل اشاره نمود:

 

خودداری از چین و چروک بدور دیده با آرتیشو ( کنگر خارجی )

آرتیشو را به طور آب پز یا این که پخته گردیده در فر مصرف می‌کنند. برگ های محکم خیس این ماده غذایی برای جوشانده مطلوب میباشد.

 

خودداری از چین و چروک به دور دیده با گریپ فروت

گریپ فروت یک کدام از مرکبات عالی برای مصرف ناشتا و یا این که گذشته از خواب میباشد. میتوانید آن را با اندکی عسل شیرین کرده و میل نمائید.

 

از فی مابین بردن چین و چروک به دور دیده با آندیو (کاسنی سالادی)

آندیو یا این که کاسنی خارجی یا این که کاسنی سالادی مزه تلخ ملایمی داراست. شما می‌توانید از این سبزی اثر گذار سالاد صحیح کرده و میل نمائید.

 

ازبین بردن چین و چروک بدور دیده با شاهی

شاهی مزه خیر و خوبی دارااست و تلخی آن زننده وجود ندارد. شاهی پای اثبات سبزی تناول کردن میباشد و شما میتوانید به راحتی از آن به کارگیری نمایید.

 

پرهیز از چین و چروک به دور دیده با گیاه قاصدک

این گیاه به طور خودرو رویش میکند و می اقتدار از آن در سالادها یا این که به طور دم کرده استفاده نمود. این گیاه خیر صرفا برای کبد بلکه برای کارایی خوب همگی ها نیز موءثر میباشد.

 

از میان بردن چین و چروک بدور دیده با زردچوبه

زردچوبه یک چاشنی با خواص درمانی فوق العاده میباشد که خاصیت ضدالتهابی، مسکنی و ضدسرطانی دارااست.

 

سفارش میشود که روزمره دستکم از یکی‌از مواد غذایی نقل شده به کار گیری نمائید. میتوانید هر روز از یک تا دو گزینه اشاره گردیده مصرف کرده و آنان را جایگزین هم نمایید.

 

مواد غذایی سبزرنگ برای از فی مابین بردن چین و چروک رخ

یکی‌از دیگر از طریق های مطلوب برای پیشرفت در عملکرد کبد و یاری به نادر رنگ شدن چین و چروک گزینش مواد غذایی سبزرنگ میباشد. رنگ سبز نشان دهنده وجود ترازو متعددی کلروفیل میباشد. این ماده مغذی تطهیر کننده توانا میباشد و سموم تن را جذب می نماید. علاوه بر مواد غذایی تلخ طعم ای که اشاره شد اسفناج، کلم راکت، جلبک اسپرولینا، سیب سبز، برگ خردل و گیاه شیکوره نیز تأثیر متعددی در کاهش چین و چروک بدور دیده ها داراست.

 

از میان بردن چین و چروک به دور دیده با روغن زیتون و لیموترش

این دو ماده غذایی درمانگر با وجود اینکه تلخ نیستند ولی تأثیر متعددی در افزایش عملکرد کبد و انبان صفرا دارا‌هستند. به گونه ای که به مرور سنگ ها و ذرات صفراوی که در تن اکثر اشخاص موجود هست را از در میان میبرند. برای اینکه به صورت اثر گذار از خاصیت این دو ماده غذایی به کارگیری نمائید آنان را به طور ناشتا و طریق تحت مصرف فرمائید:

 

آب لیموترش را در یک قاشق غذاخوری بچکانید و به عبارتی را راز بکشید.

بعد فورا یک قاشق روغن زیتون دیده نشده بخورید.

نیم ساعت شکیبایی کرده و آن‌گاه ناشتایی تان را میل فرمائید. این عمل را به مقطع یک تا دو هفته هر روز تکرار فرمایید. اما در‌حالتی که خلل معده داشته باشید حواستان به مصرف لیموترش باشد.

 

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]