معالجه سیاهی بدور دیده

به خیال و خاطر بی‌خوابی، چشمانم کهن سال شده‌است؟

بهترین کرم دور چشم

بخش اعظمی از مردم فکر‌میکنند علت سیاهی تحت دیده‌ میتواند تماشای زیاد تلویزیون تا دیر وقت یا این که یک سری شب نخوابیدن یا این که زیاد با کامپیوتر عمل کردن یا این که... باشد،در واقع خیلی از مردم می پندارند در صورتی تحت دیده‌هایش سیاه میباشد به دلیل طریق معاش آنهاست،البته بایستی بدانید این اعتقاد به هیچ وجه صحیح وجود ندارد. شما هیچ تقصیری در سیاهی ذیل دیده‌هایتان ندارید،آن ها به جهت نادر‌خوابی یا این که استرس یا این که عمل زیاد یا این که... به وجود نیامده‌اند. عامل سیاهی پایین دیده‌ها چیزی مشابه کبود شدن دست یا این که پاست و در واقع به جهت رگ‌های خونی بسیار ریزی میباشد که تحت پوست دقیق این نصیب قراردارد.

 

سیاهی‌ به دور دیده موروثی میباشد!

برخی پزشکان هم براین باوراند سیاهی به دور دیده مشکلی میباشد که بیماری محسوب نمی شود و یک صفت موروثی پیروز میباشد و در‌حالتی که یکی پدر و مادر به‌این اختلال در گیر باشند معمولا نصف فرزندان آن خانواده نیز بدین اختلال در گیر می گردند. ولی در بعضی از مواقع نیز پدر و مادر در گیر سیاهی به دور دیده نیستند البته فرزندان آنان در گیر این ایراد می باشند و به جهت موروثی بودن این اختلال درمانی دایم برای آن نیست ولی مصرف بعضی کرم‌ها برای تیرگی بدور دیده تا حدی موءثر میباشد البته تماما این خلل را برطرف نمی نماید. پیشنهاد می شود اشخاص از عینک آفتابی جهت نگهداری از دیده و پوست حریم دیده و پلک‌ها استعمال نمایند و استعمال از مرطوب‌کننده را هم فراموش نکنند.

معالجه سیاهی بدور دیده

به دور دیده درجاتی دارااست و بایستی اذعان کرد اشخاصی که دارنده پوستی تیره می باشند معمولا تیرگی به دور دیده آن ها طولانی تر میباشد ولی سیاهی به دور دیده کسانی که پوست روشنی دارا هستند کمتر میباشد ولی به هر رخ از آن مشکلاتی میباشد که قادر است حسابی آزاردهنده باشد و تمامی افرادی که‌این اختلال را دارا‌هستند مدام به‌دنبال راه حل‌هایی برای از دربین بردن این نقص‌ می‌باشند. برای از دربین بردن این نقص‌ چاره‌های مختلفی موجود است. یکی از چاره اساسی جراحی زیبایی این نصیب میباشد، ولی با لیزر هم می‌قدرت این سیاهی‌ها را کمتر کرد. لیزر با تحریک ساخت کلاژن پوست را برنا می‌نماید و سیاهی‌ها را از فی مابین می برد، اما این نحوه هزینه نسبتا بالایی داراست و میتواند خطرهایی هم داشته باشد.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

بگذارید در آغاز ببینیم اولی جای رخ که شما متوجه چین و چروک آن میشوید، کجاست؟

بهترین کرم دور چشم
یک‌سری سال پیش، هنگامی حدودا ۳۰ ساله بودم، شم می کردم در شایسته ترین سال‌های عمرم هستم، خیلی جالب به لحاظ می‌رسیدم، شم خیر و خوبی داشتم و پر از انرژی، معاش و هیجان بودم. البته یک روز صبح، در شروع‌ی ۳۴ سالگی زمانی‌که از خواب بیدار شدم و برای یک روز فوق‌العاده فراهم می‌شدم حس کردم رخ‌ام خسته به لحاظ میرسد. هنگامی طولانی تر توجه کردم متوجه وجود چروک‌هایی حریم چشمانم شدم و احساس کردم یک شبه کهن سال‌خیس گردیده‌ام. این واقعه برای اینجانب افتاده بود، منی که تفکر می کردم تا به امروز هر کاری را که لازم بوده میباشد برای نگهداری از پوستم انجام داده‌ام… .


این روایت برای شما آشنا وجود ندارد؟ چنانچه شما هم تجربه‌ای مشابه این دارید، پس در حالا قرائت مقاله صحت میباشید. اینجانب پژوهش ها متعددی در باب مراقب از پوست انجام داده‌ام. هرچند هیچ زمان چیره نشدم سر جوانی را پیدا کنم، ولی تصمیم دارم در‌این نوشته شمارا با طرق از میان بردن چروک بدور دیده آشنا کنم که فرایند پیری را کندتر میکند. با به‌کارگیری این شیوه‌ها میتوانید زخم‌های پوستی رخ را به دست‌کم برسانید و چروک‌های ذیل دیده را یه خرده بهبود بدهید.

بدون شک بخوانید: سر برنا ماندن پوست فیس چه چیزی است؟
چرا پوست چروک میشود؟


بگذارید در آغاز ببینیم اولی جای رخ که شما متوجه چین و چروک آن میشوید، کجاست؟

به حیث شما آدم به آرامی مسن میگردد یا این که در اثر خستگی و قرار به چنگ آوردن در معرض عنصرها گوناگون یا این که عدم نگهداری درست از پوست این رخداد میفتد؟

به‌این سؤالات تصور کنید و مشاهده کنید پاسخ صحت برای‌شان پیدا میکنید؟! شاید جستن منشأ بروز خلل، بیش تر به شما یاری دهد. به عنوان مثال در امر خودم می بایست بیان کنم متأسفانه وقتی‌که در حالا پرورش بودم، والدینم در خصوص به کارگیری از کرم‌های ضدآفتاب حساسیتی نشان نمی‌دادند و اکثر زمان ها تایم ها اینجانب طولانی تر از دیگر دوستانم در گیر جراحت‌های پوستی می‌شدم و رنگ صورتم برنزه و تیره‌‌خیس میشد. فکر می کنید چه اتفاقی برایم زمین‌خورد؟ سود‌اش شد همین چین و چروک‌های ۳۴سالگی! آشتی داشتم که از زمانی یادم می آید مدام کرم ضدآفتاب به کارگیری میکرد و هم اکنون هم پوستش مثل پوست یک نوزاد صاف و واضح میباشد.

زمینه این میباشد که در حالتی‌که مدام در معرض عناصری مثل باد، نوروفروغ آفتاب، سوز و سرما یا این که برف قرار بگیرید، پوست شما با سرعت بیشتری چروک می گردد. پس در‌حالتی که شما بانو یا این که مرد جوانی میباشید این سخن را از اینجانب بپذیرید که داشتن پوستی برنزه بها پیری زودرس را ندارد. از طرفی ممکن میباشد شما جوانی معمولی و بی‌تکلف باشید که خیلی روی پوست‌تان تمرکز نمیکنید و به تفکر چین و چروک‌های آن در آینده نیستید یا این که اصطلاحا از آنهایی می‌باشید که خیلی به خودتان نمی‌رسید. ولی این خوب میباشد که بشر همیشه جلوی آینه نباشد البته پیشنهاد می کنم طریق تفکرتان را یه خرده تغییر‌و تحول بدهید و به سفارش‌هایی که به‌دنبال خواهم اعلام‌کرد فعالیت فرمایید، زیرا تندرست پوست مهم میباشد.

اقدامات اول برای پرهیز از چین و چروک پوست


پیری بخشی از معاش میباشد و نمی‌توانیم از آن فرارو گریز کنیم. البته می توانیم از جراحت‌های پوستی زودرس در اثر برخی رفتارها‌ی یگانه دوری کنیم.

۱. ضدآفتاب بزنید
هر یک سری حرف از کرم ضدآفتاب خیلی تکراری شده‌است البته امیدوارم برای به کارگیری از این ماده‌ی ضروری خیلی دیر نشده و هنوز پوست‌تان آن‌قدرها زخم ندیده باشد. خورشید به عبارتی‌طور که شادمانی و سرزندگی می آورد و به سالم تن یاری دهد، می تواند جراحت‌های دورازشوخی به پوست وارد نماید؛ از آفتاب سوختگی بگیرید تا سرطان یا این که پیری توسعه یافته‌ی پوست. پس میبینید که آفتاب کریم ومهربان می تواند خیلی‌ وحشیانه هم باشد.

ولی نگران نشوید زیرا خبر نیکی برای‌تان دارم! خوشبختانه برای تقابل با آفتابی که برای تن ضروری میباشد ولی قادر است برای پوست خطرناک باشد، سلاحی مثل کرم‌ ضدآفتاب موجود است که می توانید تمام روز پوست‌تان را با آن بپوشانید. کرم ضدآفتاب خیر فقط پوست شمارا از گونه های بیماری‌ها مثل سرطان پوست حفظ می‌نماید، بلکه سبب میشود علائم پیری پوست دیرتر خودشان را نشان بدهند.

در حالی‌که کرم ضدآفتاب اسم شناخت میباشد و همیشه در رابطه‌اش حرف میگردد ولی مطالعه‌ای که جدیدا صورت گرفته میباشد نشان میدهد تعداد اشخاصی که در سنین زیر‌خیس به مقطع ۴ تا ۵ سال هر روز و به‌طور منظم کرم ضدآفتاب استعمال می نمایند ۲۴ درصد کمتر از کسانی میباشد که در فیس نیاز ضدآفتاب می زنند. آری میدانم این مسئله آن‌قدر خیره کننده میباشد که آدم را شگفت‌زده می نماید.

۲. به کار گیری‌ی روزمره از مرطوب‌کننده
با ارتقاء سن، پوست نازک و کم آب‌خیس می گردد. بدتر از آن خواص ارتجاعی‌اش را هم از دست میدهد. مرطوب‌کننده‌های ضدچروکی که در بازار وجود دارا هستند و آیتم تأیید می باشند، معمولا به ارتقاء رطوبت پوست یاری میکنند و با استعمال از آنان پوست کمتر کم آب یا این که محکم می شود.

نوشته‌ی‌علمی‌ای در تارنما LiveStrong که به باز‌نگری تأثیر مرطوب‌کننده‌ها بر روی چروک‌های پوستی پرداخته میباشد، بیان مینماید که مرطوب‌کننده‌های معمولی می توانند به هیدراته ماندن پوست امداد و از زمختی یا این که جراحت‌های پوستی پرهیز نمایند، ولی معمولا تأثیری روی پیشگیری از فرایند تولید چین و چروک‌های پوست ندارند.

این نوشته ی علمی مطالعه‌ای در باب کرم‌های مرطوب‌کننده دربردارنده استروژن انجام داده میباشد که نشان میدهد این گونه کرم‌ها‌ی مرطوب‌کننده با تحریک ساخت کلاژن در از میان بردن چروک‌ها مؤثر می‌باشند. به خیال داشته باشید استعمال از مرطوب‌کننده‌ها هم مثل کرم‌های ضدآفتاب صرفا به وجود فروغ و روشنایی آفتاب محدود نمی شوند و مدام می بایست از آن ها استعمال فرمایید.

۳. ورزش
با دقت به نوشته‌ی‌علمی‌ای که جدیدا در هافینگتون پست (Huffington Post) منتشر شده‌است، ورزش به پیشگیری از ساخت چین و چروک و برنا‌خیس ماندن پوست امداد میکند. میدانم که‌این داده ها شما‌را شگفت‌زده کرده‌ میباشد، البته حقیقت داراست.

این نوشته‌ی‌علمی می‌گوید: «پژوهش ها جدید‌ای که در کالج مک مستر (McMaster) در اونتاریو انجام شد، نشان میدهد ورزش خیر فقط پوست را برنا‌خیس نگه می دارد، بلکه حتی‌در کسانی که در آخرها قدمت فعال‌خیس می‌شوند، فرایند پیری را معکوس می‌نماید و پوست‌شان در اثر ورزش بهتر می‌گردد.»

درین تحقیق شگفت‌انگیز از داوطلبانی که بیشتراز ۶۵ سال سن داشتند و معدود‌تحرک بودند درخواست شد تا به دوران سه‌ ماه هر هفته دو گرد هم آیی تمرینات ورزشی میانگین تا شدید داشته باشند. بعد از آخر سه‌ ماه از پوست این اشخاص مثال‌برداری و معین شد که فیض با مثال‌ی نخستین‌ی پوست بسیار گوناگون میباشد. هم لایه‌ی بیرونی و هم لایه‌ی درونی پوست مشابه به پوست اشخاص ۲۰ تا ۴۰ ساله گردیده بود.

در صورتی‌که درک کردن اینکه ورزش فرآیند پیری را به تأخیر می‌اندازد، نتواند شخص را وادار به ورزش نماید، اینجانب حقیقتا نمی‌دانم دیگر چطور می گردد کسی را ترغیب کرد پاره ای به خودش زحمت بدهد و فعالیتش را اضافه نماید.

۴. استعمال از ویتامین‌ها و مواد معدنی
می بایست بدانید که مراقب‌ از پوست صرفا به استعمال‌ از مواد متعدد روی پوست، محدود نمیشود. شما ممکن میباشد به خیر و خوبی از پوست‌تان حفظ و گونه های کرم‌ها و ضدآفتاب‌ها را مصرف فرمایید، ولی فعل‌ و انفعالات درون تن شما نیز بر تندرست و زیبایی پوست‌تان مؤثر میباشد.

دکتر معالج دوریس دی (Doris Day) مولف‌ی کتاب «جراحی پلاستیک را فراموش فرمایید» میگوید: «شما می توانید زیبایی پوست‌‌تان را از درون و بیرون تن بهبود بدهید.»

مصرف آنتی‌اکسیدان‌ها که در اکثر میوه‌ها و صیفی جات موجود هست برای پیشگیری از جراحت رادیکال‌های آزاد به پوست ضروری می باشند. رادیکال‌ها‌ی آزاد به سلول‌های پوست جراحت می زنند و منجر بروز علائم پیری می شوند. پس شایسته ترین شیوه اخذ آنتی‌اکسیدان‌ها تناول کردن گونه های میوه‌ها و صیفیجات رنگی میباشد که دربردارنده رنگدانه‌های آنتی‌اکسیدان می باشند.

پزشک دی عقیده داراست انگیزه از افزودن میوه‌ها و سبزی‌جات متنوع و رنگی به رژیم غذایی این میباشد که آنتی‌اکسیدان‌هایی مانند بتاکاروتن، لیکوپن و ویتامین‌های A، C و E که درین مواد وجود دارا هستند به کاهش سرعت جراحت‌های رادیکال‌های آزاد امداد نمایند.

در‌صورتی‌که از سنین تحت‌خیس مصرف میوه‌ها و سبزی‌جات را به‌فیس عادت غذایی خویش در بیاورید، به دوری از چروک پوست امداد خواهید کرد. با این عمل خیر‌ فقط پوست‌تان بلکه تن شما هم حس رضایت می‌نماید. مطمئن باشید از گزینش چنین رژیم غذایی هیچ گاه پشیمان نخواهید شد.

به چه شکل از شر چین و چروک‌ بدور دیده خلاص شویم
می دانم اکثری از افرادی‌که‌این مقاله را مطالعه مینمایند، مادر ها عزیزی میباشند که مشغله‌ی متعددی در خانه دارا‌هستند و معمولا تا پاسی از شب برای انجام کارهایشان بیدار میمانند و از طرفی فکرشان بیش تر از اندازه سرگرم گرفتاری‌های معاش و فرزندان‌شان میباشد. البته عزیزان عزیزم چیزهایی از این دست قادر است عارضه ها بدی برای پوست فیس و مخصوصا پف یا این که چروک تحت دیده به یاور داشته باشد و معمولا هنگامی متوجه آن‌ها خواهید شد که دیگر پاره ای دیر شده‌است. پس چقدر خوب میباشد که در آغاز به حفظ‌های پوستی خودتان اهمیت بدهید تا برای اداره‌ی کارها منزل به اندازه‌ی کافی خرسند و باانگیزه باشید. ولی ممکن میباشد اکنون وقتی باشد که خیلی از شما این چین و چروک‌ها را به وضوح احساس کرده‌اید و از وجود آن‌ها اندوهگین باشید. پس می بایست ببینیم حال که چروک‌های پایین دیده خود نمایی می نمایند آیا راهی موجود است که از شرشان خلاص شویم؟!

پزشک معالج باری وینتروب (Barry Weintraub) در خاطرنشان کرد‌و‌گویی با تارنما گلامور (Glamour) تیتر کرد چین و چروک‌ها اولی علائمی می‌باشند که دقت ما‌را به خودشان جلب می‌نمایند و عموما خطوط ضعیفی می‌باشند که در ۳۵ سالگی اعلام وجود می کنند. ولی وی خبر خیر هم برای‌مان دارااست: این خط‌خطی‌های آزاردهنده قابل ترمیم می‌باشند! خیلی هم عالی! البته راهش چه چیزی است؟!

۱. لیزر درمانی


دوستان عزیز عزیزم در‌صورتی‌که به اینجانب باشد ترجیح میدهم تا جایی که ممکن میباشد، مخصوصا در زمینه ی مشکلاتی که حرف مرگ و معاش وجود ندارد، خودم را پایین تیغ جراحی نبرم یا این که به دکتر معالج متوسل نشوم. می دانم همگی‌ی ما دوست داریم پوست‌مان چروک کمتری داشته باشد. از طرفی ممکن میباشد چیزی که برای اینجانب کمتر اهمیت داراست برای شما خیلی مهم باشد. به همین عامل در‌این بخش نوشته‌ی‌علمی در زمینه‌ی تمام طرز‌ها از گزاره لیزر درمانی کلام خواهم کرد.

اکثری از جراحان زیبایی ایالات متحده، مورد‌های مختلفی مثل بوتاکس، لایه‌برداری، لیزر و گونه های جراحی را برای معالجه چروک‌های فیس توصیه می کنند. دکتر معالج ریچارد باکستر (Richard Baxter) درباره ی بوتاکس میگوید: «از دربین بردن چروک‌های موسوم به پنجه‌کلاغی با بوتاکس معمولا ۳ ماه ارتفاع می کشد و آیتم‌های دیگر مانند لیزر یا این که لایه‌برداری شیمیایی معمولا برای خطوط عمیق پوست و چین و چروک‌ها مطلوب‌خیس میباشند.»

برای آنکه بفهمید کدام شیوه‌ حل‌ برای رفع چین و چروک‌ رخ شما مطلوب‌خیس میباشد بهتر میباشد با دکتر معالج مشاوره فرمایید تا شایسته ترین راه‌حل را به شما پیشنهاد نماید.

۲. کرم به دور دیده
به عبارتی‌طور که خودتان هم میدانید این روز ها هر جا را که نگاه می کنید آکنده‌از کرم‌های بدور دیده با اشکال و اقسام برندها و ارزش‌هاست. هرچند تا به حالا بایستی عالم باشید که اینجانب راه حل‌های طبیعی را ترجیح میدهم، البته استعمال از کرم‌های به دور دیده صد رد صد پروسه چروک بدور دیده را به تأخیر می‌اندازد و ممکن میباشد در حین دوره در از فی مابین بردن چین و چروک‌ها نیز مؤثر باشد. پس سفارش می کنم که در زمینه‌ی کرم به دور دیده مطلوب و مواد تشکیل‌دهنده‌ی آن ها که بهتر میباشد طبیعی باشد تحقیق و یک کرم بدور دیده مطلوب پیدا فرمایید.

۳. روغن‌ها
ممکن میباشد خیلی متوجه نباشیم ولی مواد جان دار در آشپزخانه‌ی ما تأثیر متعددی روی پوست و زیبایی ما دارا هستند. بخش اعظمی از ما نمی‌دانیم که روغنی مثل روغن نارگیل خواصی داراست که صرفا برای پخت‌وپز موثر وجود ندارد.

روغن نارگیل دارنده آنتی‌اکسیدانی میباشد که تن ما به شدت به آن نیاز داراست و از این حیث جزو معالجه‌های خانگی خوب محسوب میشود. روغن نارگیل سرشار از ویتامین‌های E ،A و پروتئین‌های ضروری میباشد که ساخت کلاژن را ارتقاء می‌دهد؛ به عبارتی کلاژنی که موجب خواص ارتجاعی پوست میگردد. روغن نارگیل به تشکیل سلول‌های پوستی نو و محافظت بافت همبند پوست یاری میکند. این بافت همبند بازدارنده ضعیف شدن پوست و ساخت چین و چروک می گردد. از طرفی روغن نارگیل سبب لطافت پوست هم می‌گردد.

۴. میوه‌ها و سبزی‌جات


میوه‌ها و سبزی‌جات آن‌قدر مهم میباشند که می توانم بیان کنم خیر صرفا آنها‌را میل فرمایید بلکه به پوست‌تان هم بزنید، یعنی ابدا از آن‌ها نگذرید. به عنوان مثال خیار، آواکادو و پرتقال تحت عنوان ماسک‌های طبیعی برای فیس موثر می‌باشند و اما که به وفور در بازار وجود دارا‌هستند.

آب پرتقال یک محلول شناخته گردیده برای کاهش خطوط و چین و چروک به حساب میآید. یک تکه پنبه را در محلول آب پرتقال بزنید و دو توشه در روز یک توشه صبح و یک توشه شب بدور دیده‌تان بمالید. مراقب باشید درون دیده‌تان نرود، زیرا اذیت می شوید. بعداز تعدادی هفته مسلما تفاوت را شم خواهید کرد.

خیار هم یکی‌از دیگر از اعجاز‌گران دوستداشتنی کاهش‌دهنده‌ی چروک بدور دیده میباشد. یک برش خیار سرد را به مقطع ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در روز روی دیده‌تان قرار دهید. میتوانید اولیه پاره ای عسل روی چین‌ و چروک‌ها قرار دهید، آنگاه برای بدون نقص کردن اثر این طرز و تأثیر روی چروک‌ها یک تکه خیار روی آنان بگذارید.

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

چطور از تی‌بگ برای محافظت از دیده‌ها به کار گیری کنیم؟

بهترین کرم دور چشم
به کارگیری از خاصیت چای انبان‌ای برای بدور دیده یک کدام از معالجه‌‌های خانگی دوست داستنی محسوب میشود. چای انبان‌ای برای کاهش پف به دور دیده، رفع سیاهی به دور دیده و قرمزی دیده‌ها اثرگذار و موءثر میباشد و حتی شاید به معالجه گل مژه و سوزش دیده هم یاری نمایند. استعمال از تی‌بگ برای دیده، معالجه به‌صرفه‌ و ارزانی میباشد که می توانید در منزل به راحتی انجام دهید. علاوه بر این گذاشتن چای گونی‌ای روی پلک‌ها و حریم دیده، مجال نیکی برای استراحت کردن میباشد. میتوانید با یک‌سری توشه استعمال علائم را به طور کامل یا این که تا حد متعددی از در میان ببرید.

چطور از تی‌بگ برای محافظت از دیده‌ها به کار گیری کنیم؟


تی‌بگ‌ها را همان طور که برای نوشیدن چای دم می کنید، درون آب جوش بیاندازید و دم فرمایید. آن گاه آن ها را از آب خارج آورده و طاقت فرمائید تا دمای آنها زیر بیاید ولی هنوز گرم باشند. در‌صورتی‌که می خواهید تی‌بگ‌ها تماما خنک شوند آنها‌را برای ۱۰ تا ۲۰ دقیقه در یخچال فریزر قرار دهید. آن‌گاه چشمان‌تان را ببنید و آن ها را روی پلک‌ها قرار دهید و اذن دهید که برای ۲۵ الی ۳۰ دقیقه آنجا بمانند. میتوانید با استعمال از انگشتان‌تان، نواحی به دور دیده را به آرامی ماساژ دهید. درصورتی که از چای گونی‌ای خنک به کارگیری میکنید، برای متانت‌بخشی اضافه روی آنان یک رینگ خیار خنک قرار دهید. میتوانید حین این عمل از حرکات restorative yoga به کارگیری نمایید؛ این حرکات برای ارتقاء وقار میباشند و تن را در شرایط تماما ریلکس قرار میدهند.

چه جور چای انبان‌ای برای بدور دیده مطلوب میباشد؟


اشکال چای انبان‌ای را می‌اقتدار برای بدور دیده به کار گرفت که هریک خاصیت خویش را دارا‌هستند. بهتر میباشد که چای طبیعی به کار گیری نمایید تا از هر سیرتکامل مواد شیمیایی در امان باشید. چای سیاه، چای سبز و چای سپید دارنده کافئین و آنتی‌اکسیدان می‌باشند که به معالجه ایرادات دیده امداد می نماید. چای گیاهی آهسته‌بخش و تسکین دهنده میباشد. با استعمال از هریک از دمنوش‌های گیاهی میتوانید التهاب، پف، پستان و سیاهی بدور دیده و قرمزی را از در بین ببرید. دمنوش‌ها و چای‌های گیاهی معروفی که برای معالجه و نگهداری از دیده گزینه استعمال قرار میگیرند مشتمل بر موردها ذیل می‌باشند:

بابونه (Chamomile)
اسطوخودوس (Lavender)
گل خوش (Eyebright)
کالاندولا (Calendula)
رازیانه (Fennel)
شنبلیله (Fenugreek)
رویبوس (Rooibos)
هماور طبابت (Comfrey)
کاهش التهاب، پستان و پف دیده


کافئین جانور در چای سیاه و چای سبز تاثیر مثبتی روی چشمان پف کرده و متورم دارااست و پستان آنان را کاهش می دهد. کافئین رگ‌های خونی بافت حساس این نصیب را منقبض می نماید و با این فعالیت پف و التهاب را کاهش میدهد تا پستان دیده بخوابد.

چای سبز و چای سیاه همینطور دارنده آنتی‌اکسیدانی به اسم فلاونوید (flavonoids) و تانن (tannin) میباشد که خاصیت ضدالتهابی کارکشته دارا‌هستند. تانن میتواند به محکم کردن پوست یاری دهد و رطوبت آن حیطه را خارج بکشد تا هر سیرتکامل پف را از در بین غالب شود. تی‌بگ چای سبز برای کاهش پف تحت دیده میتواند موثرتر از باقی چای‌ها باشد به این دلیل‌که دربردارنده ترازو فلاونوید بیشتری میباشد. برای معالجه پف ذیل دیده بایستی چای انبان‌ای سبز یا این که سیاه را به طور کمپرس سرد پایین دیده قرار دهید. چای‌های دیگری که تاثیر ضدالتهابی و پف دارا هستند دربرگیرنده این مورد ها می‌باشند:

چای بابونه (Chamomile)
رویبوس (Rooibos)
گل خوش (Eyebright)
دمنوش رویبوس و چای سبز می توانند برای کاهش چین و چروک بدور دیده هم اثر گذار باشند.

 

 

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

استعمال از روغن زیتون برای چین و چروک میتواند چروک های حریم دیده

بهترین کرم دور چشم
استعمال از روغن زیتون برای چین و چروک میتواند چروک های حریم دیده، چروک های چهره و حتی خطوط نازک بدور لب ها را برطرف نماید. اکثری از طریق های ضد پیری طبیعی موجود است.

آیا روغن زیتون برای چین و چروک خوب میباشد؟
روغن زیتون بازدارنده از چروک شدن پوست می‌شود، چون مزایای ضد پیری پوست دارااست. این روغن دربردارنده اسید اولئیک و پلی فنول میباشد که تحت عنوان اجزای ضد پیری روغن فعالیت مینمایند. روغن زیتون همینطور دارنده ویتامین های تیم B و D و همینطور چربی های اشباع شده‌است که در از فی مابین بردن چین و چروک یاری میکند.

به این ترتیب، سوال این میباشد: روغن زیتون برای چین و چروک خوب میباشد؟ جواب آری میباشد، با به کارگیری از روغن زیتون چین و چروک های مو جود برطرف می‌شود و خطوط نازک در نزدیکی دیده، فیس و دهن نیز کاهش مییابد. رویه های بخش اعظمی برای به کارگیری از روغن زیتون به عارضه ها ضد پیری موجود هست.

آیا روغن زیتون برای چین و چروک ذیل دیده خوب میباشد؟
علل چروک های دیده ممکن میباشد مشتمل بر چروک شدن دیده، دایره های تیره و غیره باشد. برای خلاص شدن از چروک های پایین دیده، می‌توانید از روغن زیتون فوق العاده برای چروک های حریم دیده استعمال فرمایید.

روغن زیتون چطور فعالیت میکند و برای چین و چروک پایین دیده مطلوب میباشد؟
روغن زیتون فوق العاده ارزشمند میباشد و دارنده مزایایی برای فیس، پوست حریم دیده و حتی چین و چروک پیشانی میباشد:

دارنده خاصیت ضد پیری میباشد
چروک هایی که تا قبل از این تشکیل‌شده اند تمیز میگردند
دارنده اقتدار ضد اکسید کننده میباشد و از رادیکال های آزاد که سبب ساز ساخت چین و چروک می گردد خلاص میشوید
پوست حریم دیده را مرطوب می‌نماید و سبب ساز خودداری از چروک می‌گردد.
جوانسازی و مرمت سلولهای کلاژن نو را بهبود میبخشد
نوشته ی علمی پیشنهادی اوما: 22 شیوه خانگی برای محکم شدن پوست رخ

روغن زیتون برای چین و چروک بدور دیده


روغن زیتون چروکی های ریز حریم دیده و خطوط نازک را برطرف می نماید. روغن زیتون خالص برای چروک های به دور دیده مطلوب می‌باشد. اطمینان نتایج فرمایید که روغن آلی خالص خریداری میکنید چون حوزه‌ حریم دیده پاره ای حساس میباشد.

روغن زیتون را هر شب قبلی از رفتن به رختخواب در حوالی دیده ماساژ دهید. این روغن محل را آهسته میکند و کلاژن را مرمت می‌نماید. این روغن به محکم شدن پوست حریم دیده یاری می‌کند.
چین و چروک دیده به وسیله رادیکال ها و سموم تن تولید میگردد. به کار گیری از روغن زیتون در نزدیکی دیده به از در بین بردن چروک های دیده به علت خاصیت آنتی اکسیدانی امداد میکند.
روغن زیتون برای چروک فیس
اکثری از کرم های ضد چروک و معالجه های طبیعی موجود هست. روغن نارگیل و روغن EMU برخی از آن ها میباشند. همینطور میتوانید خطوط نازک و حتی چروک های عمیق روی چهره را با به کارگیری از پرکننده ها و تزریق ها منزه نمایید. بعضا از مردم از محلول های ضد پیری مانند معالجه های نوری به کارگیری می‌نمایند.

 

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

استفاده از ویتامین سی برای از بین بردن سیاهی دور چشم

بهترین کرم دور چشم

شایسته ترین شیوه اخذ ویتامین C مصرف اون همدم با آهن می‌باشد. دلیلش هم اینه که‌این ویتامین امداد میکنه که تن آهن رو بهتر جذب کنه. کمبود آهن سبب ساز رنگ پریدگی پوست میشه و سبب میشه رگهای تحت دیده تیره خیس و پررنگ خیس به حیث برسن. آهن رو می اقتدار از روش مصرف صیفی جات مالامال برگ سبز رنگ، اسفناج و تکمیل کننده های آهن تامین فرمائید.
تن مردان بزرگسال روزمره به 90 میلی گرم و تن زنان، روزمره به 75 میلی گرم ویتامین C نیاز دارن. اشخاص سیگاری به واحد سنجش بیشتری از این ویتامین نیاز دارن. درصورتی که شما اهل سیگار هستین سفارش می کنم برای اینکه بدونید از چه دوزی از ویتامین سی میتونید به کارگیری نمائید، به دکتر معالج مراجعه‌کنید.
ویتامین B9 یا این که فولیک اسیدمصرف ویتامین B9 یا این که فولیک اسید میتونه به کاهش رینگ های تیره به دور دیده امداد کنه. مثل سایر خانواده ی ویتامین های تیم B ، ویتامین B9 هم برای داشتن پوست و چشمهایی تندرست خیلی مهمه. اشخاص بزرگسالان روزمره به حدود 400 میکرو گرم از این ویتامین نیاز دارن. ویتامین B9 با ویتامین های B6 و B12 اثر گذاره ، زیرا ویتامین های مجموعه B یار و همدم با هم عمل میکنن (اصطلاحا گروهی عمل میکنن ). به همین استدلال معمولا توی تکمیل کننده ها از مجموع ویتامین های تیم B به کار گیری میشه.


طریق های سنتی تا اینجا در امر نحوه های امروزی کلام شد. در حالتی که تا اینجای نوشته‌علمی جلو اومدین احتمالا باور و عشق و علاقه ای به انجام طرز هایی که توضیح داده شد ندارین و در ادامه این می‌باشید که شیوه معمولی خیس ، معدود خطر خیس و بهتری رو برای معالجه سیاهی بدور دیده ها گزینش نمائید. درین بخش بهتون راجع به طریق های خانگی و نحوه هایی که طب سنتی مطرح میکنه توضیح میدم. نحوه های سنتی خوب هستن ولی گشوده هم به اون اندازه ای که بایستی نمیشه بهشون بسنده کرد و می بایست از این طریق ها تحت عنوان یک شیوه تکمیل کننده برای معالجه استعمال فرمائید.
در کتاب « رفع سیاهی بدور دیده در 5 روز » بی نقص توضیح دادم که چنانچه بخواید شایسته ترین سود رو در کنار هم داشته باشین بایستی در کنار به کارگیری از کالا بدور دیده ( برای مثال کرم به دور دیده ) مطلوب از طریق های تکمیل کننده و برنامه غذایی هم به کارگیری فرمایید. کسانی که‌این کتاب رو دانلود کردن میدونن که به طور ظریف توضیح دادم که در هر روز ( از 5 روز ) چه کارهایی بایستی انجام بشه و چه مواد غذایی می بایست استعمال بشه. براین اساس اگرکه رغبت دارین خیلی زود از تیرگی و سیاهی به دور چشمتون خلاص بشید، بی تردید کتاب رو دانلود و ازش استعمال فرمائید. حاصل کسانی که‌این کتاب رو دانلود و به کار بستن هم توی برگه دانلود قرار داده گردیده میتونید ملاحظه کنید.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

چاله تحت دیده و منجر سیاهی و تیرگی به دور دیده شود

بهترین کرم دور چشم

چاله تحت دیده و منجر سیاهی و تیرگی به دور دیده شود و برخی از اشخاص نیز به طور ژنتیکی و از روزگار کودکی، مستعد داشتن چنین ظاهری میباشند.
بعضا دیگر از عوارض اصلی سیاهی و تیرگی بدور دیده عبارتند از:کشیدن سیگار و مصرف بیش تر از حد الکل قادر است موجب تیرگی و گودال دیده شود .
فاکتورها و کارداران موروثی
آلرژی و حساسیت ها
استرس و اگزما
کمبود آهن
ضربه یا این که جراحت هایی که منجر کبودی تحت دیده می گردندفغان کردن
حبس شدن مایعات در تن
اختلالات رنگدانه های پوستی
خلل خواب


با بالا رفتن سن، یه خرده از چربی و کلاژن حریم دیده ها از میان می‌روند. ای زمینه یاور با نازک شدن پوست، سبب ساز تیرگی و گودال تحت دیده ها میگردد.
ابتلا به بیماری مونونوکلئوز ، بیماری که سبب می‌شود دیده های مریض متورم و پف کرده شوند.
سلولیت پری اوربیتال ، بیماری که در واقع نوعی عفونت باکتریایی پلک ها میباشد. در‌حالتی که که‌این بیماری به صدق با آنتی بیوتیک معالجه شود، جایی برای نگرانی وجود ندارد.
وجود بیش تر از حد نمک در رژیم غذایی منجر احتباس آب در تن می گردد و از پاراگراف در ذیل دیده ها نیز آب مازاد توده می‌گردد.
معدود خونی، معدود کاری تیروئید، تنش های عصبی و کمبود ویتامین هایی مانند آهن از پاراگراف عامل ها اکتسابی تیرگی به دور دیده میباشد،
سیاهی بدور دیده در زنان به علت شیوع نادر خونی در زنان نسبت به مردان میباشد
علت هر مدل تیرگی به دور دیده چه می باشد؟گونه سیاهی و گودگی تحت دیده با رنگ آن معین می‌شود:
آبی‌رنگ، بنفش – قرمز رنگ، قهوه ای مایل به سیاه و صورت سایه تحت دیده.
تغییر و تحول رنگ آبی‌رنگ در ذیل دیده ها معمولاً به جهت معدود خوابی ساخت می‌گردد.
قهوه ای مایل به سیاه مرتبط با آفتاب سوختگی بوده و سایه ذیل دیده ها با ارتقا سن ساخت می‌گردد.
بنفش مایل به قرمز‌رنگ به جهت نازک شدن پوست حریم دیده ها صورت گرفته و معمولاً با ارتقاء سن بیش تر میگردد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

ماسک روغن بادام و عسل

۳. ماسک روغن بادام و عسل

بهترین کرم دور چشم

۱ قاشق غذاخوری عسل را با ۶ قطره روغن بادام ترکیب نمایید و گذشته از خواب ادغام این مواد را حریم و ذیل دیده ها بمالید و صبح بعداز بیدار شدن رخ خویش را بشویید و از این ماسک روزمره به کارگیری نمائید.

 

۴. روغن نارگیل

روغن نارگیل از شایسته ترین روغن های گیاهی برای به دور چشمها میباشد و این روغن دارنده آنتی اکسیدان هایی میباشد که تن به آنان نیاز داراست. روغن نارگیل به تولید سلول های پوستی در حوالی چشمها امداد می‌کند و موجب حفظ از بافت های پوست می‌گردد و با به کار گیری از این روغن شما میتوانید از معلق شدن و خم شدن بافت بدور چشمهایتان خودداری نمائید همینطور میتوانید از روغن نارگیل برای رفع چین و چروک به دور چشمها به کارگیری نمائید.

 

۵. ماسک سیب زمینی

نخست سیب زمینی را رنده فرمائید و آب آن را بگیرد بعد از آن دو تکه پنبه را داخل آب سیب زمینی تر فرمایید و تکه های پنبه را در ذیل و حریم دیده ها قرار دهید و به بازه زمانی ۱۰ دقیقه طاقت فرمائید و بعداز بازه زمانی عصر روایت شده فیس خویش را با آب بشویید و از این ماسک بدور چشمها دو یا این که سه توشه در روز به کار گیری فرمایید.

 

۶. چای انبان ای

۲ عدد چای گونی ای را داخل آب بیاندازید آن گاه آن‌ها‌را داخل یخچال فریزر قرار دهید و بعداز خنک شدن چای گونی ای ها آنان را روی دیده های خویش به برهه زمانی ۱۵ دقیقه قرار دهید و بعداز مقطع دوره روایت شده صورتتان را بشویید. از این شیوه روزمره یک توشه استعمال فرمایید تا به فیض دلخواه خویش برسید.

 

۷. شیر سرد

یک تکه پنبه را داخل یک ظرف شیر سرد بیندازید آن‌گاه تکه های پنبه را روی دیده و نواحی تیره پایین دیده ها به برهه زمانی ۱۵ دقیقه قرار دهید بعد از آن فیس خویش را با آب عادی بشویید و از این ماسک به برهه زمانی ۲ هفته استعمال فرمایید.

 

درین مقاله با ۷ ماسک برای به دور دیده آشنا شدید که امید داریم با استعمال از این ماسکهای طبیعی بتوانید سیاهی و چین و چروک بدور دیده هایتان را از دربین ببرید.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

معالجه تیرگی بدور دیده با شایسته ترین طریق ها

چای بابونه:

بهترین کرم دور چشم
اولی گام، خیساندن 2 گونی چای بابونه در آب گرم برای حدود 5 تا 10 دقیقه میباشد. در مرحله آن گاه گونی های چای را در یخچال فریزر قرار داده تا خنک شوند. بعد از آن 15 تا 20 دقیقه شکیبایی فرمایید.
خاصیت بذر شنبلیله برای معالجه تیرگی به دور دیده:
مواد لازم:
2 قاشق چای خوری دانه های شنبلیله
نصف قاشق چای خوری پودر زرد رنگ چوبه
1 قاشق چای خوری شیر
روش تنظیم:
او‌لین قدم، خیساندن دانه های شنبلیله برای 3 تا 5 ساعت در آب میباشد. بعد شیر و پودر رنگ زرد چوبه را به صورت خمیر قابل انعطاف دراورید. ان را به رینگ های تیره خویش بزنید و بعداز 15 دقیقه با آب سرد بشویید. این معالجه را هر روز برای شایسته ترین سود آزمون نمایید.
معالجه تیرگی بدور دیده با شایسته ترین طریق ها
عسل عالی برای معالجه تیرگی به دور دیده:
فرایند 1:عسل، سفیده تخم مرغ و ویتامین E
مواد لازم:
1 عدد سفیده تخم مرغ
نصف قاشق چای خوری عسل
1 قرص ویتامین E
شیوه تهیه و تنظیم:
نخستین از کلیه، یک قرص ویتامین E را پاره فرمائید و آن‌گاه آن سفیده تخم مرغ ناپخته و عسل را به آن بیشتر فرمائید. آن گاه آنها را به خیر ادغام نمایید و ادغام در نزدیکی دیده ها بزنید.
معالجه تیرگی بدور دیده با عسل اعجاز گر
معالجه تیرگی به دور دیده با مواد طبیعی
طرز 2:عسل و موز:
مواد لازم:
1 عدد موز
1 قاشق غذاخوری عسل
طریق تهیه و تنظیم:
اولی گام له کردن موز و افزودن عسل میباشد. گام بعدی اعمالش بر روی رینگ های تیره میباشد. دوران 20 دقیقه شکیبایی فرمایید و با آب بشورید.
اعجاز معالجه تیرگی به دور دیده چه است؟
چای انبان ای:
2 گونی چای سرد را بردارید و روی دیده ها بگذارید. حدود 10 تا 15 دقیقه بماند. آن‌گاه آن را بردارید و از آب سرد برای شستشوی فیس به کارگیری فرمائید. این معالجه میتواند هر روز تکرار شود.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

عسل برای تقویت سوی دیده یکی‌از این موردها میباشد.

بهترین کرم دور چشم
باورهای نادرستی که بعضی از اشخاص همواره برای کار کردن به آن ها حاضر و مهیا می‌باشند بعضی وقتها خیر فقط جای جبران باقی نمی‌گذارد، بلکه صرفا تأسف میل کردن در ادامه دارااست که آن هم بی‌منفعت میباشد. به کارگیری از عسل برای تقویت سوی دیده یکی‌از این موردها میباشد.


استکان جم سرا: تندرست جسمی جوک بردار وجود ندارد و نمی‌اقتدار از هرگونه مبادرت تأیید نشده سود گرفت بدین آرزو که عضوی از تن را ترمیم یا این که بهبود بخشد.
طی مراجعه بیماران به مرکزها درمانی بارها این قضیه گفته شده میباشد که برخی از حرکات در ورزش یوگا مانند خیره شدن به جهات متعدد، ماساژ دادن یا این که مواقعی از این قبیل به تقویت دیده یاری می‌نماید، یا این که اینکه دیده دوختن به مدادی که به دیده به دور و نزدیک میگردد انحراف دیده بزرگسالان را معالجه مینماید؛ در حالی که دیده عضوی بسیار حساس و ضعیف میباشد که هرگونه مبادرت غلط موجب ضرروزیان وصال به دیده می‌گردد.

 


متأسفانه بعضا از اشخاص بر پایه ی شنیده‌ها مبادرت به ریختن عسل یا این که موادی از این قبیل به باطن دیده میکنند در‌صورتی‌که که خیر فقط این اقدامات غیراصولی میباشد و اصلا سفارش نمیشود بلکه ممکن میباشد تداوم در استفاده این‌راه‌ها ضرروزیان‌های بدون شوخی را به هم پا داشته باشد چون چنین موادی این امکان را دارا‌هستند که ترکیبات طبیعی اشک را مختل نمایند.
قابل ذکر میباشد که برطرف ساختن این نقص‌ مشقت بار میباشد.
در واقع این ترکیبات فرنگی و غیرعلمی بر غدد فرعی ترشح اشک که نقش مهمی در سالم دیده به عهده دارا‌هستند تأثیر منفی میگذارند. این گونه از غدد که منجر گشوده و مسدود شدن شل پلک گردیده و مواد موکوئید و موسینی و آنتی بیوتیک‌هایی را در دیده ترشح میکنند تا در مقابل میکروب‌ها در امان باشد، با داخل شدن موادی از قبیل عسل به باطن دیده، مبتلا مشکل می گردند و در غایت بی آبی قرنیه و تحریک‌پذیری دیده را به هم پا خواهد داشت


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

خیار به پرهیز از افتادگی پوست دیده یاری می کند

بهترین کرم دور چشم
۶. خیار به پرهیز از افتادگی پوست دیده یاری می کند
خیار دربردارنده کلاژن میباشد که به دوری از افتادگی پوست حریم دیده یاری می کند. این ماده میتواند پوست حریم دیده را محکم نماید و بدین ترتیب پوست، محکم‌خیس و برنا‌خیس به لحاظ می رسد. این یکی از دیگر از خاصیت عالی خیار برای دیده‌هاست که شمارا برنا‌خیس مینماید.

۷. خیار، بصیرت را بهبود میبخشد
علاوه بر مواقعی که در صدر گفته شد، خیار قادر است بصیرت را نیز بهبود بخشد. خیار دربردارنده ویتامین A میباشد که برای سالم دیده‌ها اثر گذار میباشد، اقتدار بصیرت را نگهداری می نماید و از آب مروارید و نابینایی نیز پرهیز می کند.

۷ خواص شگفت انگیز خیار برای دیده را در ابتدا توضیح دادیم. چه‌طور از خیار برای دیده‌ها به کارگیری کنیم؟ طریق‌هایی برای منفعت‌مند شدن از خاصیت خیار را در‌این‌جا آورده‌ایم:

۱. خیار را به طور صفحه‌ای برش بزنید و آن ها را به بازه زمانی ۲۰-۱۵ دقیقه روی دیده‌ها بگذارید.

۲. آب خیار را بگیرید و ۲ عدد توپ پنبه‌ای را به زمان ۱۰-۵ دقیقه در آن بگذارید. توپ‌های پنبه‌ای را ۲۰-۱۵ دقیقه روی دیده بگذارید.

۳. آب خیار را بگیرید و آن را بی واسطه روی پوست حریم دیده بگذارید. مراقب باشید وارد دیده نشود.

۴. روزمره دستکم ۱۰۰ گرم خیار بخورید تا از مواد پرخاصیت آن سود‌مند گردید.

طرز‌های ۳-۱ برای مورد ها ۶-۱ که در ابتدا گفته شد به عمل میروند. می توانید یکی این شیوه‌ها را گزینش نمایید. می توانید از طریق ۴ نیز برای آیتم شماره ۷ استعمال نمایید.

مدام به حافظه داشته باشید که پیشین از به کارگیری از خیار برای دیده‌ها، خیارها را بشویید و در یخچال فریزر نگه‌داری فرمائید. همینطور بایستی گذشته از گذاشتن خیار روی دیده‌ها، دستان خویش را منزه فرمایید. هر وقت که به چشمان خویش دست می‌زنید، احتمال عفونت موجود است.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]