سالم دیده

بهترین کرم دور چشم
ماشینی شدن معاش روزانه باعث اشتباهات جسمی متعددی شده‌است. به کارگیری زیاد از کامپیوتر و بقیه امکانات الکترونیک در دفتر کار و خانه تاثیرات مخربی بر کارکرد درست تن و دیده ها داراست. درین نوشته‌ی‌علمی سعی می‌کنیم که راهکارهایی را ارائه دهیم تا چشمان سلامت تری داشته باشیم.

تندرست دیده: پس از هر ۲۰ دقیقه عمل، بیست ثانیه به چشمان خویش استراحت دهید
نشستن پای کامپیوتر (یا این که هر ورقه دیجیتال دیگری) به دیده شما صدمه می‌زند البته میتواند سبب خستگی شما شود.

براین اساس کارایی فرمایید در زمان فعالیت ضابطه ۲۰/۲۰/۲۰ را دنبال نمایید: یعنی هر ۲۰ دقیقه دستکم ۲۰ فوت (حدود ۶ متر) دورتر را برای بازه زمانی دستکم ۲۰ ثانیه نگاه فرمایید.

همینطور، کاغذ اکران خویش طوری قرار دهید که ۲۵ اینچ (حدود ۶۰ سانت) دورتر از دیده و هم راستای آن باشد.

سالم دیده: عملکرد نمایید در فروغ شدید آفتاب از عینک آفتابی مطلوب استعمال فرمایید
اشعه ماوراء بنفش می‌تواند به چشمان شما هم مثل پوست شما صدمه بزند. اثرات این اشعه بر دیده قادر است سبب ساز بروز مشکلاتی از قبیل آب مروارید، خطاها قرنیه و حتی سرطان پلک را تولید نمایند.

براین اساس هر دوره که خارج میباشید – حتی‌د‌ر روزهای ابری – از عینک آفتابی مطلوب به کار گیری فرمایید.

عینک آفتابی مطلوب میباشد که ۹۹ تا ۱۰۰ درصد از اشعه های UV-A و UV-B را بگیرد.

سالم دیده: چنانچه عمل شما ممکن میباشد به چشمانتان صدمه بزند از عینک های نگهدارنده استعمال فرمایید
وقتی که یک پروژه کاری ممکن میباشد بقایای به دیده شما صدمه بزند حتمااز عینک های ایمنی استعمال فرمایید. عینک نگهدارنده معمولا میتواند ۹۰٪ از زخم های احتمالی دیده را کم کند. شیشه های این عینک ها می بایست از پلاستیک پلی کربنات ساخته شوند که ۱۰ برابر مقاومت بیشتری نسبت به بقیه مواد میباشد.

علاوه بر اطراف های کاری، در بعضی از ورزش هایی که ممکن میباشد به دیده زخم وارد نمایند مانند بیس پر و بال، ورزش راکت، لاکراس، بسکتبال و غیره نیز بهتر میباشد از عینک های مطلوب استعمال شود.

سالم دیده: غذاهای تندستی استعمال نمایید که برای چشمان شما اثر گذار باشد
غذاهایی که به گردش خون یاری مینمایند، برای قلب، دیده ها و بصیرت شما نیز مطلوب میباشد. مواد غذایی سلامت مانند قارچ مرکبات، صیفی جات برگ سبز تیره و دانه های بدون نقص را در برنامه غذایی خویش بگنجانید.

غذاهای بی نیاز از روی مانند لوبیا، نخود خارجی، بادام زمینی، صدف، گوشت قرمز رنگ و گوشت قرمز‌رنگ و مرغ قادر است به دیده در قبال زخم نور و روشنایی خورشید یاری دهد.

هویج نیز به جهت داشتن ویتامین A برای دیده بسیار موءثر میباشد. ویتامین A برای بصیرت مهم میباشد.

بقیه مواد مفید اثر گذار برای دیده ها عبارتند از: بتا کاروتن (که در اکثری از میوه ها و صیفی جات زرد رنگ یا این که نارنجی رنگ یافت می‌شود) و لوتئین و زاکسنتین (که در صیفیجات برگ و تولیدها رنگی یافت میشود).

سالم دیده: اشتباهات چشمی را دور از شوخی بگیرید
در‌صورتی‌که چشمان شما آزرده و در گیر خارش و یا این که قرمزی گردیده باشد، آن‌ها را با کمپرس های سرد، آنتی هیستامین ها یا این که قطره های مطلوب متانت دهید.

در صورتی شم کنیدجسمی فرنگی در دیده شما موجود هست آن را نخست با آب پاک شستشو دهید. در‌صورتی‌که علائم همچنان ادامه داشته باشد، یا این که در صورتیکه درد دیده، ترشحات، تورم، آلرژی به نور و روشنایی یا این که هرگونه علائم غیر معمولی دیگری دارید، مطلقا به پزشک معالج مراجعه نمایید.

تندرست دیده: لنزها را پیشین از به کار گیری منزه نمایید
چنانچه از لنز طبابت یا این که رنگی مطلوب به کار گیری میکنید مسلما پیشین از به کار گیری آن را با مایع مطلوب منزه کرده و در جای قابل قبولی مراقبت نمایید. لنزها در شرایطی‌که از کیفیت خیر و خوبی برخوردار نباشند و یا این که حالت محافظت خیر و خوبی نداشته باشند میتوانند مبداء آلودگی برای دیده ها باشند و باعث خطاها مختلفی از پاراگراف عفونت دیده، جراحت قرنیه و غیره شوند.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

یادگرفتن شیوه تنظیم ماسک زغال خانگی + ماسک سیاه چهره

بهترین کرم دور چشم
یادگرفتن شیوه تنظیم ماسک زغال خانگی + ماسک سیاه چهره

دانه های راز سیاه روی بینی و پوست یک کدام از متداول ترین مشکلاتی میباشد که اکثر مردم با آن راز و عمل دارا‌هستند.
دانه های راز سیاه روی بینی و پوست یک کدام از شایع ترین مشکلاتی میباشد که اکثر مردم با آن راز و فعالیت دارا هستند. ماسک زغال یکی محصولاتی بود که سوله رای برای پاک سازی پوست آن را روانه ی بازار کردند. این ماسک بر طبق این که زغال فعال خواص پاک سازی و واضح کنندگی پوست را داراست، این مال را ارائه داده اند. ولی خب همان طور که می‌دانید تولیدات کارگاه ای مورخ انقضا داشته و برای به عبارتی برهه زمانی محدود انقضای از مواد حفظ کننده به کارگیری می‌نمایند.
ما در بخش سالم و زیبایی پوست نمکستان به شما فراگیری می دهیم که به چه شکل با کمترین هزینه ماسک زغال خانگی را مهیا فرمایید. در واقع شما هر موقع با اعتنا به پاره ای که نیاز دارید این ماسک را می توانید مهیا نمائید. با ما یار و همدم باشید :

برای تهیه و تنظیم ی این ماسک سیاه شما به زغال فعال (کربن اکتیو)، پودر ژلاتین و آب ولرم می باشد. ایتدا دو قاشق زغال فعال و ۴ قاشق پودر ژلاتین را با هم ادغام نمائید، اکنون نادر خشک ولرم را ریخته و هم بزنید، آنقدر بریزید تا مواد به یک غلظت معمول رسد. یک برس پهن بردارید و مواد را به ضخامت نیم سانت روی پوستتان بمالید. ۲۰ دقیقه درانتظار بمانید تا مواد بدون نقص کم آب شود. بعداز اینکه ماسک روی پوستتان بی نقص کم آب شد، ماسک را بکنید مشاهده می کنید که ماسک مجموعاَ از روی پوستتان در میاید.

هم اکنون می‌توانید دانه های راز سیاه و کثیفی های پوستتان را روی ماسک برداشته گردیده مشاهده کنید. بعداز اینکه ماسک سیاه را برداشتید با به کار گیری از یک پد و یک تونر پوستتان را پاک فرمایید. چرا‌که تونر پوستتان را تسکین بخشیده و منافذ پوستتان را خواهد بست.

اعتنا نمائید که چنانچه پوست حساسی دارید که جوش زده و یا این که ملتهب می‌شود، از این ماسک زغال روی بینی و جاهایی که جوش راز سیاه دارااست استعمال کنید.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

برای دیده های سبز

بهترین کرم دور چشم
برای دیده های سبز و یا این که فندقی از سایه و خط دیده های خانواده بنفش به کارگیری فرمائید.

 

رنگ قهوه ای متداول را کنار بگذارید

در اصل چشمان پر‌نور در تبلیغات روزنامه ها، قشنگ به حیث می رسند ولی به حقیقت آن‌ها چه‌طور از رنگ ها در پیرایش دیده به کار گیری می‌کنند؟ ادغام آن ها با شرایط معمولی که اکنون دارید، گام بزرگی میباشد. از یک رنگ پر‌نور تحت عنوان مبنا اصلی روی پلک استعمال فرمائید و یک رنگ خالص در فرورفتگی بالای پلک بگذارید. برای خارج رفتن در شب به جای خط دیده قهوه ای یا این که مشکی یک خط رنگی بکشید.

 

روی چشمهای خویش تاکید نمائید

بیش از رنگ طبیعی دیده خودتان به کارگیری نمائید. برای دیده های سبز و یا این که فندقی از سایه و خط دیده های خانواده بنفش به کار گیری نمایید. سایه طبیعی دیده های سبز را پر رنگ میکند. آبی‌رنگ تیره و سایر آبی رنگ ها دیده های آبی رنگ را پر‌نور خیس مینماید. خانم هایی با دیده های قهوه ای میتوانند از رنگ های خاکستری و خنثی مثل قرمز رنگ و قهوه ای به کار گیری نمایند که حقیقتا دیده های قهوه ای را جلا میبخشد.

 

بایستی از کرم دیده جدا استعمال فرمائید

کرم های دیده صرفا برای پوست نازک و حساس به دور دیده درست شده اند. آن‌ها به احتمال زیاد کمتر از کرم‌های دست و فیس برای دیده آزار دهنده می‌باشند. از کرم های به دور دیده فارغ از عطر به کار گیری فرمایید چون عطر و اسانس می‌تواند دیده را اذیت نماید و سبب ساز پستان و یا این که حتی عکس العمل های آلرژیک شود.

 

نکته :

کرم بدور دیده خویش را در یخچال فریزر نگه دارید. خنکی آن میتواند پف کردگی بدور دیده را کم کند.

 

یبگشسنبکسیبمک، دیده های براق!

دیده های براق به معنای تن درستی و زیبایی میباشد. ولی گه گاه ما به امداد کوچکی نیاز داریم. قطره های ضد قرمزی دیده تاثیر متعددی بر این قضیه دارا هستند ولی اضافه از سه روز از آن‌ها به کارگیری نکنید زیرا میتوانند قرمزی دیده را اضافه نمایند. درون دیده خویش را خودکار سپید بکشید تا آنها‌را براق خیس جلوه بدهد. در شب میتوانید از خودکار سیاه برای تاثیر شبیه به کارگیری نمایید. کرم پودرهایی که اساس زرد رنگ دارا هستند و یا این که پوشاننده های بدور دیده برای پوشاندن قرمزی پوست به دور دیده مطلوب میباشند.

 

متخصص پوشش!

هیچ کس نمی گوید که سیاهی بدور دیده را دوست داراست. برای محو کردن کبودی بدور دیده اولیه از تمامی بایستی آن را مرطوب کرد. آن گاه می بایست یک کرم نخستین پیشین از آنکه پوشاننده بدور دیده ( کانسلر) را به کارگیری فرمائید بزنید. مراقب باشید که زیاده روی نکنید. استعمال بیشتراز حد از کانسلر اعتنا را اضافه به آن حیطه جلب می‌کند. درصورتی که سیاهی به دور دیده بیش تر از حد میباشد بایستی از سایه دودی استعمال فرمائید تا اعتنا را از حیطه ذیل دیده گم راه نماید.

 

روی دایره تیره، روشنایی بتابانید

چاله تحت دیده علت های مختلفی مثل لکوپیس، پستان و یا این که تلف کردن چربی و اما معدود خوابی دارااست. استراحت فرمائید. رتینول، مواد پر‌نور کننده، قرص های شیمیایی و لیزر هم میتوانند یاری نمایند.

 

پستان را از دربین ببرید

دیده های شما پف دارا‌هستند؟ همگی ما با این ایراد روبه رو بوده ایم. برای خلاصی از شر آب طولانی تر از کرم های کافئین دار به کار گیری نمایید. کمپرس سرد هم می‌تواند اثر گذار باشد. ماسک چای، قهوه، الکل و نمک هم می‌تواند به شما یاری دهد.

 

دیده بندی با خطای روئت کرد !

در شرایطی که دیده های شما گود می‌باشند و پلک های باریکی دارید فرورفتگی دیده را پر‌نور خیس نمایید و با تاکید خیلی بیشتری خط دیده بکشید. از رنگ های که خیلی تیره میباشند خودداری کنید. برای دیده های در حدود هم کناره ها را پر‌نور فرمائید و از سایه های سیاه در کناره دیده بپرهیزید. مسافت دیده ها را بوسیله سایه پر‌نور طولانی تر نمائید.

 

در هر سنی که می باشید از تونالیته پر‌نور به سمت تیره استعمال فرمائید.

رنگ خالص و درخشش سن و سال ندارد. این سایه دیده های شما‌را پر‌نور خیس مینماید و به پیرایش دیده شما بافت میدهد. فقط به حافظه داشته باشید پیشین از سایه زدن پلک های خویش را مرطوب نمایید. و از سایه هایی که بیش تر از حد متالیک می باشند خودداری کنید.

 

با خط خنده معاش نمائید

اعتنا فرمایید که شما با دیده هایتان هم می‌خندید. سالها خندیدن بدور دیده های شما خط ساخت می‌نماید. کرم‌هایی که دارنده رتونیل و هیالورونیک اسید می‌باشند چروک های به دور دیده را از در میان می‌برند. بوتاکس و ... هم میتواند این چروک ها را کم کند. لیزر و پرکننده های تزریقی هم به شما امداد می‌نماید که هر چروکی را نابود نمائید.

 

پیرایش با دوام دیده

لایه لایه زدن سایه و خط دیده آن‌ها‌را با دوام خیس می‌نماید. برای ماندگاری طولانی تر از یک کرم مبنا روی پلک چشمتان استعمال نمائید. آنگاه دیده را توسط یک پودر ملایم بپوشانید. سایه بزنید، رنگ ها را ادغام فرمائید و آن‌گاه مجدد روی آن پودر بزنید.

 

راهکارهایی برای پوست های ضعیف

از کرم‌هایی با آنتی اکسیدان، رتینول و پپتید به کارگیری نمائید. آن‌ها میتوانند از ضعیف شدن پوست دوری نمایند. لیزر هم قادر است درصورتی که که قصد به فعالیت جراحی ندارید به شما یاری دهد ولی جراحی و برداشتن پوست مازاد پلک نیز چاره قابل قبولی برای پوست های ضعیف و وا رفته میباشد.

 

هنگامی که مجبور می باشید عینک بزنید

خانم هایی که عینک میزنند ترفند های مقداری برای آرایش و پیرایش دیده در مشت دارا‌هستند. رنگ های وسط و غلیظ دیده‌ها را پر‌نور و سرحال نشان می‌دهند. پیرایش سنگین دیده های شما‌را در سایه ای از رنگ های تیره مخفی می‌کند. زیرا عینک شما مثل یک سایه بان فعالیت می‌کند و بازدارنده از تابیدن فروغ و روشنایی خنثی به دیده شما میگردد. از رنگ های تیره به شدت پرهیز کنید بخصوص در صورتیکه عینک مطالعه به دیده می زنید هیچ وقت این عمل را نکنید زیرا دیده های شما‌را گود و توخالی جلوه می‌دهد.

 

زیبایی ابرو

ابروی خویش را توسط کتف کوچک منحصر به فرد ابرو و یا این که یک برس کتف فرمایید. براین اساس میتوانید محوطه ای را که نیاز به فعالیت شدن دارااست معلوم فرمایید. از یک خودکار و یا این که پودر برای نقاشی کردن محوطه خالی به کارگیری فرمائید. آن گاه مجدد از برس خویش برای کشیدن رنگ به درون ابرو به کارگیری نمائید. شما هیچوقت دوست ندارید ابروهایتان افتاده به لحاظ برسند پس فعالیت را توسط ژل ابرو به انتها ببرید تا رنگ ها اثبات شوند و در جای خویش قرار گیرند. بدین شیوه مثل اسپری گیسو برای ابرو نگاه نمایید.

 

مژه ها را به صورت مطلوب فر فرمایید

هر چقدر سن بالا می رود مژه ها بی وضعیت خیس می گردند. برای اینکه دیده هایتان بازتر شود و مژه ها برای فر مژه آمادگی بیشتری داشته باشند از فرمژه به کارگیری نمائید. مژه های تصنعی دیده های شمارا تغییر‌و تحول متعددی می دهند البته لزوما هم تصنعی به لحاظ نمی‌رسند. مطمئن گردید که مژه را درقیقا در جای منحصر به خویش گذارده اید تا مانعی برای خط دیده نباشند. از مقدار مقداری چسب به کار گیری فرمایید و قبلی از چسباندن مژه حوصله فرمایید تا چسب یه خرده کم آب شود و خودش را بگیرد.

 

مژه های بلند و پرپشت

شما میتوانید به سادگی مژه های بلند خیس و پرتر و چشمان جالب تری داشته باشید. سرم های متعددی برای لبریز کردن مژه وجود دارا هستند. هم چنین سرم های اف-دی-ای هم وجود دارا هستند که با ورژن دکتر تجویز میشوند و تندرست و موثر می باشند.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

رفع چروک به دور دیده

بهترین کرم دور چشم
رفع چروک به دور دیده و محو شدن اثرات نا مطلوب پیری و استرس از روی پوست فیس را با نحوه مخلوط مواد طبیعی می اقتدار یکی‌از ورژن های ارزان بها زیبایی پوست معرفی کرد.
شایسته ترین ترکیبات و ورژن های خانگی ضد چروک به دور دیده
چنانچه پوست بی آبی داشته باشیم ، خیلی زود در نزدیکی دیده هایمان چین و چروک ساخت می ‎شود و این چین و چروک ها در هوای سرد و کم آب فصل‌زمستان پر رنگ خیس به لحاظ می‎ رسند.

به همین عامل برای پیشگیری از ساخت این چین و چروک ها لازم میباشد که از سن 25 یا این که 30 سالگی به بعد از آن، از ماسک های دربردارنده مواد مرطوب کننده مانند آووکادو ، آلوئه ورا و روغن زیتون برای حریم دیده هایمان به کارگیری کنیم.

همینطور قابل ذکر میباشد که با ارتقا سن، چروک های پنجه کلاغی در کناره های فرنگی دیده ساخت می‎شوند و ماسک های بدور دیده سبب از دربین رفتن این چروک های پنجه کلاغی نمی ‎شوند ولی به بهبود ظواهر آنان امداد فراوانی می‎ نمایند. درین سیرتکامل ماسک ها از موادی طبیعی مانند روغن های طبیعی، عسل و جینسینگ امداد می ‎گیریم.

به کار گیری از این ماسک ها همینطور منجر پیشگیری از تولید لک بر روی پوست فیس و خودداری از تولید سایه های تیره در پوست حریم دیده می‎ شود.


از در میان بردن سیاهی و تیرگی بدور دیده با گلاب
گلاب خاصیت فوق‌ العاده‌ای برای پوست دارااست. پوست را برنا کرده و دیده‌های خسته را آهسته می کند. گلاب بخاطر خاصیت قابضی که داراست برای محکم کردن پوست هم اثرگذار میباشد.برای این خواسته، یک تکه پنبه را چندین دقیقه در گلاب تر نمائید، بعد از آن آن را روی پلک‌هایتان که بسته‌اید قرار دهید. بگذارید ۱۵۵ دقیقه بماند، آن‌گاه شستشو دهید. اینکار را دو توشه در روز به مقطع یک‌سری هفته تکرار فرمائید.

 

درمانی برای پف دیده‌ها با روغن زیتون
معمولی‌ترین کار برای از بین بردن پف دیده‌ها به کار گیری از کرم گشنیز و روغن زیتون میباشد. برای تهیه این ماسک کافی میباشد یک قاشق غذاخوری گشنیز را خوب کوبیده و له کرده آن را با یک قاشق غذاخوری عسل ترکیب کنید و نصف قاشق غذاخوری روغن زیتون به آن بیفزایید تا کرمی یک‌دست تهیه شود. این ترکیب را روی حرارت اندک بگذارید و آن را خوب هم بزنید تا یکنواخت شود. بعداز سرد شدن این روغن آن را زیر دیده‌های تان بمالید و اذن دهید به بازه زمانی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زیر دیده‌های‌تان باقی بماند.

 

نکات مهم برای از فی مابین بردن سیاهی و تیرگی به دور دیده
– به اندازه کافی بخوابید و استراحت نمائید.
– از مالیدن دیده‌هایتان دوری کنید چون سبب میشود رگ‌های خونی گشادتر شوند و درنتیجه رینگ‌های تحت دیده تیره‌خیس به حیث برسند.
– قبلی از خواب آرایش و پیرایش را از روی صورتتان منزه فرمایید چون ممکن میباشد به دیده‌هایتان جراحت بزند.
– کمتر در معرض آفتاب قرار گیرید.
– در زمان روز به مقدار زیاد آب بنوشید تا از اختلال احتباس آب در امان بمانید.
– برای پرهیز از پف کردن پایین دیده بخاطر انباشته شدن مایعات پایین دیده، موقع خواب دو بالش طولانی تر ذیل سرتان قرار دهید.
– به رژیم‌غذایی‌تان اعتنا فرمایید و از موادغذایی سرشار از ویتامین A، C و E استعمال نمائید.
– سیگار نکشید و مصرف الکل و کافئین خویش را محدود فرمایید. سیگار سلول‌های پوستی را تخریب می‌گنجه و الکل و کافئین موجب نادر‌آب شدن تن میشوند که‌این هم پوست حساس و دقیق ذیل دیده‌ها را ضعیف مینماید.

 

 

 

 

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

برگ نعنا جداگانه از بها‌های دارویی و رایحه و مزه تندی

بهترین کرم دور چشم


۲۷. برگ نعنا + خیار + عسل + آب لیمو
برگ نعنا جداگانه از بها‌های دارویی و رایحه و مزه تندی که دارااست، برای پوست نیز مطلوب میباشد. این گیاه دارنده خاصیت ضد التهابی طبیعی برای معالجه خطاها پوستی مانند نیش پشه، چین و چروک، خارش و سوزش پوست و بقیه عفونت‌ها میباشد. از سوی دیگر، خیار پوست شمارا خنک می نماید، عسل آن را به صورت عمقی تغذیه می نماید و آبلیمو لکه‌های تیره‌ی پایین دیده را منزه مینماید. از این رو، یک ماسک از تمامی‌ی این‌ها می تواند به شما یاری دهد خیلی از شر چین و چروک خلاص گردید. خیلی بی آلایش فرایند تحت را دنبال نمایید:

– یکسری برگ نو‌ی نعناع فراهم فرمایید.

– ۱ قاشق غذاخوری آبلیمو و ۲ قاشق غذاخوری آب خیار به آن طولانی تر نمایید.

– یک سری قطره عسل هم به مواد طولانی تر نمائید و آن‌ها را در یک میکسر ترکیب فرمایید تا یک خمیر قابل انعطاف مهیا شود.

– نزدیک به ۱۰ دقیقه آن را در یخچال فریزر بگذارید.

– مخلوط را روی فیس و گردن پخش نمائید ولی تمرکزتان بیش‌خیس روی چین و چروک‌ها باشد.

– اذن بدهید مدتی بماند.

– در غایت آن را با آب گرم شستشو دهید.

۲۶. روغن نارگیل
روغن نارگیل خالص پوست شمارا عمیقا تغذیه می نماید. این روغن دارنده خصوصیت‌های طبیعی ضد قارچ و ضد باکتری میباشد. روغن نارگیل همینطور تحت عنوان یک مرطوب‌کننده‌ی عالی کار می نماید. از این رو، یکی شایسته ترین داروهای خانگی برای معالجه چین و چروک ذیل دیده میباشد. برای معالجه پوست خویش با این ماده، فرایند پایین را دنبال نمایید:

– یک سری قطره روغن نارگیل ارگانیک مهیا نمائید.

– به آرامی دیده‌تان را گذشته از رفتن به رختخواب ماساژ دهید.

– اذن بدهید یک شب تا صبح بماند.

– صبح روز بعد از آن آن را بشورید.

به چه شکل می بایست از چین و چروک ذیل دیده پرهیز کنیم؟
برای معالجه چین و چروک‌های خویش، اشکال نحوه‌های خانگی را پیدا خواهید کرد. البته چرا ابدا اذن بدهیم که‌این چین و چروک‌ها ساخت شوند؟ به خاطر داشته باشید که پیشگیری بهتر از معالجه میباشد. مدام بهتر میباشد که از خطاها پرهیز کنیم تا این‌که به‌دنبال راهی برای رفع آن باشیم. برای پرهیز از پدبدار شدن چین و چروک، نکاتی را در معاش روزانه‌تان همواره به فعالیت ببندید:

– خواب کافی (به مقطع ۸ ساعت).

– یک رژیم غذایی سلامت داشته باشید

– مدام گذشته از خروج از خانه از کرم ضد آفتاب با باکیفیت (با SPF بالای ۳۰) به کارگیری فرمایید.

– از مصرف تولیدات شیمیایی وحشتناک روی چهره‌تان، به ویژه آن‌هایی که دربردارنده الکل می باشند، دوری کنید.

– بعداز خزینه از یک لوسیون ملایم استعمال فرمایید.

– از استرس خودداری کنید.

– مقدار متعددی آب و نوشیدنی‌های طبیعی بنوشید.

– حتی در صورتی‌که پوست خیر و خوبی داشته باشید، محافظت سالم آن مهم میباشد. از این رو، از چندین گزینه از معالجه‌های قید گردیده در صدر، یک توشه در هفته به کارگیری نمائید.

– هر روز ورزش نمائید یا این که یوگا عمل فرمایید.

– الکل و سیگار را سوراخ نمایید.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

ماساژ دیده یک شیوه خوب برای تخلیه مایع طولانی تر انباشته شده پایین دیده میباشد.

بهترین کرم دور چشم
برای محافظت از پوست حریم دیده نیاز به خرید کرم های لوکس ندارید با این که نمی توانیم انگار فرمائید که بخش اعظمی از این کرم ها حقیقتا مفید می باشند اما فقط خط مش محافظت از پوست دقیق حریم دیده نیستند

5 شیوه نگهداری پوست بدور دیده
پوست حریم دیده شما نازک خیس از پوست فیس میباشد و غدد سبابه برای ایجاد چربی ندارد به این ترتیب نگهداری از آن در قبال اشعه خورشید، سموم و بقیه دست اندرکاران پیری ضروری خیس میباشد.

برای نگهداری از پوست حریم دیده نیاز به خرید کرم های لاکچری ندارید با این که نمی توانیم انگار نمایید که اکثری از این کرم ها حقیقتا اثر گذار می باشند البته فقط منش حفظ از پوست دقیق حریم دیده نیستند.

متاسفانه در بخش اعظمی از مورد ها پوست حریم دیده علایم زودرس پیری را نشان میدهند. ایراد اینجاست که بخش اعظمی از اشخاص پوست بدور دیده خویش را در مقابل اشعه ماورا بنفش و بقیه آلودگی ها مراقبت نمیکنند.

در‌این نوشته‌علمی ما به شما شیوه های اساسی برای نگهداری از پوست حریم دیده را می‌آموزیم

معمول ترین ایرادات حریم دیده مثل رینگ های تیره، خطوط دقیق و عده شدن آب و تورم ذیل دیده میباشد که خوشبختانه را شیوه هایی بی آلایش و مقرون به صرفه میتوانید از آنان پیشگیری نمائید.

بیش تر بدانید : سیاهی پایین دیده چرا تولید می‌گردد ؟

بیش تر بدانید : رفع تیرگی و پف تحت دیده با طریق های طب سنتی

 

 

ماساژ دیده یک شیوه خوب برای تخلیه مایع طولانی تر انباشته شده پایین دیده میباشد.

نخست انگشتتان را با روغن یا این که کرم مرطوب کننده آغشته نمایید و آنگاه به آارمی پوست حریم دیده را ماساژ دهید. حدود 2 تا 3 دقیقه ماساژ را با فشار معدود اعمال فرمائید در صورتی ماساژ را از سمت خارج به درون و انجام دهید موءثر خیس خواهد بود.

در صورتیکه پایین چشمتان گونی های پف کرده دارید ماساژ دیده را از خارج به باطن انجام دهید در غیر اینصورت برای کاهش و پیشگیری از چین و چروک تحت دیده می بایست ماساژ را از باطن به خارج انجام روءیت کرد.

 

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

چاله ذیل دیده را چه گونه از در میان ببریم؟

بهترین کرم دور چشم
چاله ذیل دیده را چه گونه از در میان ببریم؟
چاله پایین دیده یک کدام از مسائلی میباشد که‌این روز‌ها اکثر خانم‌ها از آن گلایه دارا‌هستند و مدام در پی این مساله میباشند که بدانند علل چاله پایین دیده چه می‌باشد.
خانواده تندرست
۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
گودال تحت دیده یکی‌از مسائلی میباشد که‌این روز‌ها اکثر خانم‌ها از آن گلایه دارا‌هستند و مدام در‌پی این مساله میباشند که بدانند علل چاله تحت دیده چه می‌باشد.
خانواده » سالم
۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵ ۰
کد خبر: ۵۳۸۲۰۱
لینک و پیوند کوتاه : parsine.com/002G0f

چاله ذیل دیده یک کدام از مسائلی میباشد که‌این روز‌ها اکثر خانم‌ها از آن گلایه دارا هستند و مدام پیرو این مساله می باشند که بدانند علل گودال ذیل دیده چه میباشد. چاله پایین دیده علل مختلفی داراست که از گزاره مهمترین آنها می‌قدرت به گونه های حساسیت‌ها اشاره نمود. درین مقاله علل گوناگون گودال پایین دیده و نحوه‌های معالجه آن را بخوانید.

این ایام اشخاص بخش اعظمی به ویژه بانوان از گودال ذیل دیده خویش گلایه می‌نمایند و دنبال این مساله می‌باشند که بدانند علل گودال ذیل دیده چه می باشد تا بتوانند در کاهش چاله و سیاهی به دور دیده خویش همت کنند، پی بردن علل گودال پایین دیده به اشخاص امداد می‌نماید تا از عواملی که سبب بروز این مساله میگردند پیشگیری نمایند.

فشار خون بالا، مستقل شدگی پرده شبکیه، دیابت، بیماری آب سیاه و ایرادات تیروئید مثل بیماری گرویو و پرکاری غده تیروئیدهمگی از علت گودال ذیل دیده هستند. درصورتی که که هریک از ایرادات و بیماری های فوق را داشته باشید، آنان بصیرت شمارا ذیل تاثیر قرار می‌دهند، به این ترتیب قبلی از هر سیرتکامل معالجه زیبایی به دیده پزشک معالج رجوع‌نمایید.
از سایر علل چاله ذیل دیده می شود به موردها ذیل اشاره نمود:

*آلرژی غذایی مخصوصا به تولیدها لبنی

*اختلالات کلیوی

*مالش بیش تر از حد چشمها

*کاهش چربی حفظ کننده در ذیل دیده با ارتقاء سن

*اشتباهات قلبی عروقی

*خستگی مزمن

*جراحت دیدگی ناشی از خورشید به پوست

*مصرف الکل و مواد مخدر

*نادر خوابی

از همه گیرترین علل شایان توجه گودال ذیل دیده ها می شود به گونه های حساسیت ها اشاره نمود. حساسیت اشکال گوناگونی دارااست و از یک آلرژی بی آلایش به بوی گل گوجه خارجی و یا این که مدال شروع میشود و حساسیت به پنی سیلین، دود سیگار و هوای آلوده و کثیف و یا این که حتی به صورت مدیر اداره ختم میگردد. واضح میباشد معالجه آن به کار گیری از یک آنتی هیستامین وجود ندارد و صرفا می بایست از ماده آلرژی زا غربت جست.

دومی علت شایع چاله تحت دیده اختلالات خواب میباشد. خیلی ها عقیده دارا هستند که یک خواب۳ تا ۴ساعته طی شبانه روز جوابگوی نیاز آن ها به خواب میباشد البته در واقع این طور وجود ندارد و این اشخاص به خیال و خاطر داشتن نیروی جوانی از ذخیره انرژی خویش برای سر کیف بودن به کارگیری مینمایند غافل از اینکه این ذخیره انرژی تمام شدنی وجود ندارد. کبودی تحت دیده ها میتواند او‌لین نماد تمام شدن این ذخیره محدود باشد. پس چنانچه رختخواب گرم و نرمی دارید حتما۷ تا ۹ساعت در شبانه روز را به خوابیدن روی آن اختصاص دهید.


برخی دیگر از عارضه ها سیاهی و تیرگی به دور دیده عبارتند از:

عامل ها موروثی

حساسیت‌ها

بی خوابی

زیاد خوابیدن

اگزما

استرس

کمبود آهن

ضربه یا این که جراحت‌هایی که منجر کبودی ذیل دیده می شوند

زاری کردن

سبک معاش: کشیدن سیگار و مصرف بیش تر از حد الکل قادر است موجب تیرگی و چاله دیده شود . همینطور اشخاصی که بیش تر از حد قهوه مصرف مینمایند و اشخاصی که کوکائین یا این که آمفتامین مصرف می‌نمایند ممکن میباشد نتوانند خواب کافی داشته باشند.

حبس شدن مایعات در تن

اختلالات رنگدانه‌های پوستی

بالا رفتن سن: با بالا رفتن سن، کمی از چربی و کلاژن حریم دیده‌ها از میان میروند. ای مورد یار با نازک شدن پوست، سبب ساز تیرگی و چاله پایین دیده ها میشود.

ابتلا به بیماری مونونوکلئوز: این بیماری سبب می گردد دیده‌های مریض متورم و پف کرده شوند. قسمتی از این نقص‌ به خیال و خاطر خستگی و ضعف متعددی میباشد که‌این بیماران به خیال ابتا به مونونوکلئوز حس می کنند و نصیب دیگری از آن، این میباشد که‌این بیماری منجر زرد رنگ شدن دیده‌ها و پوست حریم دیده‌ها می شود.

سلولیت پری اوربیتال: این بیماری در واقع نوعی عفونت باکتریایی پلک‌ها میباشد. در‌صورتی‌که که‌این بیماری به صحت با آنتی بیوتیک معالجه شود، جایی برای نگرانی وجود ندارد.

نمک: وجود بیش تر از حد نمک در رژیم غذایی سبب احتباس آب در تن می گردد و از پاراگراف در ذیل دیده‌ها نیز آب مازاد عده می‌گردد.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

علل گودال یا این که تیرگی بدور دیده

بهترین کرم دور چشم


چاله و یا این که سیاهی بدور دیده از عواملی میباشد که منجر کاهش زیبایی دیده گردیده و صورت را خسته و پیر خیس نشان میدهد. درین نوشته‌علمی به توضیح در خصوص علل و راههای کاهش یا این که برطرف کردن آن خوا‌هیم پرداخت.

علل گودال یا این که تیرگی بدور دیده

عامل ها متعددی می‌توانند منجر گودال یا این که سیاهی به دور دیده شوند. بین این کارداران می شود به اشکال حساسیت ، دست اندرکاران موروثی ، خشکی تن ، خستگی و معدود خوابی اشاره نمود.

چاله و سیاهی به دور دیده در برخی مورد ها تماما موروثی بوده و قابلیت و امکان از فی مابین بردن آن کاملا نیست و صرفا می قدرت آن را بهبود داده و یا این که با پیرایش پوشاند.البته در اضافه موردها این عارضه عاملی فرنگی داشته و قابل برطرف کردن میباشد. مهم‌ترین دلیل بوجود آورنده سیاهی و چاله بدور یا این که ذیل دیده نادر خوابی میباشد. در حالتی که کمتر از 8 ساعت در روز خواب شبانه دارید مطمئن باشید تن شما استراحت کافی نداشته و این خستگی به طور چاله و تیرگی پایین چشمها در رخ شما نمایان خواهد شد.
دست اندرکاران آلرژیک هم میتوانند سبب ساز سیاهی و چاله ذیل دیده شوند.
از سایر عواملی که منجر سیاهی به دور چشمها میگردد سینوزیت میباشد.سینوزیت و سوز‌و‌سرما خوردگیهای کهنه هم میتوانند سبب ساز این مورد شوند.
راههای برطرف کردن سیاهی و چاله بدور دیده

اولی موضوعی که بایستی به آن دقت داست حذف ادله اصلی هست. مثلا در صورتیکه در گیر نادر خوابی و یا این که سینوزیت میباشید مبادرت به معالجه آن فرمایید.

بعضی سفارش ها و راههای از در بین بردن سیاهی و چاله به دور دیده عبارت میباشد از :

بیش تر آب بنوشید:
نوشیدن کاقی آب نتنها منجر رفع گودال پایین دیده می‌شود بلکه منجر تازگی پوست و موی نیز میشود.

ماسک رب گوجه خارجی:
از ترکیب دو قاشق طعام خوری رب گوجه خارجی ، مقدار پاره ای رنگ زرد چوبه و آبلیمو ماسکی صحیح کرده و آن را در حوالی دیده خویش بگذارید. مراقب باشید که‌این ماسک وارد دیده شما نشود.

برش خیار:
با قرار دادن برش خیار جدید در حوالی دیده خویش میتوانید از شر چاله و سیاهی بدور دیده خلاص گردید.

به کارگیری از پد های گرم و سرد به طور پشت سرهم:
با استعمال از پد های گرم و سرد به طور متواتر می‌توانید سبب ساز ارتقا خون رسانی به بافت های به دور دیده و در فیض کاهش تیرکی و گودال به دور دیده گردید.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

گونی چای سرد برای رفع سیاهی بدور دیده

بهترین کرم دور چشم

3. گونی چای سرد برای رفع سیاهی بدور دیده
یک طرز معمولی دیگر برای خلاص شدن از تیرگی به دور دیده، به کارگیری از چای سرد میباشد. یک گونی چای را ترجیحا چای بابونه یا این که چای سبز در آب تر نمایید. آن را مدتی در یخچال فریزر و بعد از آن بر روی چشمان خویش قرار دهید. از این طریق به صورت آراسته به کار گیری نمایید تا بهبود قابل توجهی را ملاحظه کنید.

4. روغن بادام به رفع سیاهی بدور دیده امداد می‌نماید
روغن بادام دربردارنده ویتامین E میباشد و این ویتامین برای رفع تیرگی و سایه به دور دیده مفید میباشد. نحوه عمل بسیار آسوده میباشد. صرفا روغن بادام را در نواحی تیره خویش بمالید و به آرامی ماساژ دهید. اذن دهید یک شب بر روی دیده ها باقی بماند و صبح روز سپس آن را بشویید.

5. گوجه خارجی
گوجه خارجی یک طرز عالی برای از در بین بردن سیاهی تحت دیده میباشد، چون به صورت طبیعی سبب کاهش دایره های تیره حریم دیده می‌شود و پوست را قابل انعطاف و لطیف مینماید. کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که یک قاشق چای خوری آب گوجه خارجی را با یک قاشق چای خوری آب لیمو ادغام فرمایید و آن را تحت چشمانتان قرار دهید.

اذن دهید تا حدود ۱۰ دقیقه باقی بماند و آن‌گاه آن را با آب بشویید. دست‌کم دو توشه در روز این معالجه را تکرار نمایید. همینطور می‌توانید به صورت روزمره آب گوجه خارجی را به هم پا آب لیمو و برگ نعناع به مراد رهایی از سیاهی بدور دیده بنوشید.

6. خیار آبرسان پوست و معالجه کننده خطاها پوستی
خیار مقادیر متعددی آب داراست و به پوست آبرسانی می‌نماید و نوعی مرطوب کننده و قابل انعطاف کننده طبیعی هم به حساب آورده می شود. آبرسانی به پوست منجر می‌گردد رگ های خونی بهتر فعالیت کرده و پوست واضح به لحاظ رسد.

خیار بریده گردیده را به بازه زمانی 30 دقیقه در یخچال فریزر بگذارید و آنگاه بر روی چشمان خویش قرار دهید. بعداز 10 دقیقه با آب سرد شست و شو دهید. رینگ و تیرگی های حریم دیده بعداز مدتی کمرنگ می‌شود و رفع خستگی چشمان خویش را شم خواهید کرد.

7. ماسک موز صحیح فرمایید
موز برای معالجه لکه ها و تیرگی های پوستی بسیار اثرگذار میباشد. 100 گرم موز دربردارنده مقادیر متعددی اسید فولیک، ویتامین های A ،C ،E ،K، سدیم، پتاسیم، آهن، کلسیم، منیزیم و کاراتن میباشد. همگی این مواد برای پوست ضروری بوده و سبب ساز تازگی و جوانی و شفافیت پوست می‌شوند. به کار گیری از موز به طور ماسک روی پوست رخ و حریم دیده لکه و سیاهی تحت دیده را به واحد سنجش متعددی کمرنگ می نماید.

8. اسفناج آب ژاور حقیقی و طبیعی
اسفناج دربردارنده آب ، پروتیین، نشاسه، آهن، سدیم، پتاسیم و ویتامین های مجموعه B بوده و به خیال و خاطر وجود نشاسه و بقیه مواد جانور در آن خواص سپید کنندگی داراست. به کارگیری از اسفناج ناپخته به طور ماسک روی فیس برای یک مقطع سبب سپید شدن پوست و رفع تیرگی ها میگردد.

9. به کار گیری از لیمو ترش
ویتامین C جان دار در لیمو ترش تیرگی ها را از میان میبرد. لیمو ترش سرشار از ویتامین C بوده و علاوه بر خواص ضد باکتری و میکروب کشی آن خواص پر‌نور کنندگی هم داراست. ماساژ دادن لیمو ترش روی فیس لکه ها و تیرگی های پوست و به دور دیده را کاهش میدهد.

 


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

معالجه چشمان خسته

معالجه چشمان خسته

بهترین کرم دور چشم

برای معالجه خستگی و پف آلود بودن دیده ها می‌توانید از یک سری راهکار مطلوب به کارگیری فرمائید که عبارتند از:

۱- گذشته از خواب از بالش مطلوب استعمال نمایید. روی شکم نخوابید و راز خویش را در بالش فرو نبرید، چون هنگام خواب مایعات، حریم دیده ها توده و سبب پف کردن دیده ها می‌گردد. در صورتی حین خواب سرتان را طوری روی بالش بگذارید که فراتر از سطح بدنتان قرار گیرد، مایعات در نزدیکی دیده ها توده نمیشود.

۲- برای رفع پف حریم دیده ها از کمپرس آب سرد و یخ به مقطع ۱۵ دقیقه به کارگیری فرمائید. کمپرس آب سرد، پستان و پف چشمان را تا حدود متعددی برطرف می‌نماید، چون کمپرس یخ موجب انقباض و تنگ شدن رگ های خونی می گردد و تورم را کاهش می‌دهد. همینطور میتوانید پاره ای یخ را روی پارچه ای منزه بریزید و پایین چشمان خویش قرار دهید، درصورتی که چشمانتان حساس میباشد از ادغام آب و شیر به کارگیری فرمایید، چون شیر اثر مسکن و آهسته بخش داراست.

۳- یک قاشق غذاخوری منزه را پایین آب سرد بگیرید و آن را به بازه زمانی یک دقیقه روی پف چشمان قرار دهید.

۴- خیاری را رینگ فرمائید و روی دیده ها به طور کمپرس قرار دهید.

۵- از مصرف مواد غذایی پرنمک خودداری کنید.

۶- از اقتدار چای غافل نشوید.

کمپرس چای برای برطرف کردن پف چشمان بسیار موءثر میباشد، چون ترکیبات طبیعی مو جود در برگ چای سبب ساز تحریک سیستم لنفاوی حریم دیده ها می گردد و آنان‌را به جریان می اندازد.

چای انبان ای را با آب ولرم ترکیب نمائید و آن را به برهه زمانی ۱۰ دقیقه در یخچال فریزر قرار دهید تا خنک شود بعد از آن روی هرکدام از چشمانتان یک چای انبان ای قرار دهید و به دوران ۲۰ دقیقه در موقعیت درازکش استراحت نمایید. این کمپرس برای رفع خستگی دیده ها و پف پلک ها بسیار اثرگذار میباشد.

این گیاهان برای رفع چین و چروک مفیدند

گشنیز یک کدام از گیاهانی میباشد که میتواند دربرطرف کردن چین و چروک تحت دیده اثرگذار باشد.
با موادی که در تحت به آن ها اشاره شده‌است کرمی برای رفع چروک ذیل چشمان خویش تنظیم فرمائید.

مواد لازم:

عسل: ۲ قاشق غذاخوری
تخم گشنیز: ۲ قاشق غذاخوری
روغن زیتون: ۱ قاشق چای خوری
یه خرده آب

طریق تهیه و تنظیم:

تخم گشنیز را بکوبید و درون آب بریزید و روی حرارت قرار دهید. وقتی که آب جوش آمد، عسل و روغن زیتون را ادغام نمائید و روی حرارت بخار قرار دهید. کرم فراهم گردیده را در ظرفی دردار بریزید. هر روز ۲ توشه از این کرم را به تحت چشمان خویش بمالید و بعداز ۱۵ دقیقه آن را بشویید.

میتوانید برای از در بین بردن چروک تحت چشمان از ماسک روغن زیتون نیز استعمال فرمائید. برای تهیه و تنظیم این ماسک به ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون و یکی سفیده تخم مرغ نیاز دارید.

نحوه تنظیم:

سفیده تخم مرغ را خوب به هم بزنید تا کف نماید آنگاه روغن زیتون را به آن بیشتر و خوب آنان‌را با هم ترکیب نمائید. ترکیب فراهم گردیده را به ذیل دیده ها بمالید و پس از ۲۰ دقیقه آن را با شیر و پنبه به آرامی منزه فرمایید و دیده ها را با آب سرد بشویید.


برچسب‌ها: بهترین کرم دور چشم،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ]