استعمال از روغن زيتون براي چين و چروك ميتواند چروك هاي حريم ديده

بهترين كرم دور چشم
استعمال از روغن زيتون براي چين و چروك ميتواند چروك هاي حريم ديده، چروك هاي چهره و حتي خطوط نازك بدور لب ها را برطرف نمايد. اكثري از طريق هاي ضد پيري طبيعي موجود است.

آيا روغن زيتون براي چين و چروك خوب ميباشد؟
روغن زيتون بازدارنده از چروك شدن پوست مي‌شود، چون مزاياي ضد پيري پوست دارااست. اين روغن دربردارنده اسيد اولئيك و پلي فنول ميباشد كه تحت عنوان اجزاي ضد پيري روغن فعاليت مينمايند. روغن زيتون همينطور دارنده ويتامين هاي تيم B و D و همينطور چربي هاي اشباع شده‌است كه در از في مابين بردن چين و چروك ياري ميكند.

به اين ترتيب، سوال اين ميباشد: روغن زيتون براي چين و چروك خوب ميباشد؟ جواب آري ميباشد، با به كارگيري از روغن زيتون چين و چروك هاي مو جود برطرف مي‌شود و خطوط نازك در نزديكي ديده، فيس و دهن نيز كاهش مييابد. رويه هاي بخش اعظمي براي به كارگيري از روغن زيتون به عارضه ها ضد پيري موجود هست.

آيا روغن زيتون براي چين و چروك ذيل ديده خوب ميباشد؟
علل چروك هاي ديده ممكن ميباشد مشتمل بر چروك شدن ديده، دايره هاي تيره و غيره باشد. براي خلاص شدن از چروك هاي پايين ديده، مي‌توانيد از روغن زيتون فوق العاده براي چروك هاي حريم ديده استعمال فرماييد.

روغن زيتون چطور فعاليت ميكند و براي چين و چروك پايين ديده مطلوب ميباشد؟
روغن زيتون فوق العاده ارزشمند ميباشد و دارنده مزايايي براي فيس، پوست حريم ديده و حتي چين و چروك پيشاني ميباشد:

دارنده خاصيت ضد پيري ميباشد
چروك هايي كه تا قبل از اين تشكيل‌شده اند تميز ميگردند
دارنده اقتدار ضد اكسيد كننده ميباشد و از راديكال هاي آزاد كه سبب ساز ساخت چين و چروك مي گردد خلاص ميشويد
پوست حريم ديده را مرطوب مي‌نمايد و سبب ساز خودداري از چروك مي‌گردد.
جوانسازي و مرمت سلولهاي كلاژن نو را بهبود ميبخشد
نوشته ي علمي پيشنهادي اوما: 22 شيوه خانگي براي محكم شدن پوست رخ

روغن زيتون براي چين و چروك بدور ديده


روغن زيتون چروكي هاي ريز حريم ديده و خطوط نازك را برطرف مي نمايد. روغن زيتون خالص براي چروك هاي به دور ديده مطلوب مي‌باشد. اطمينان نتايج فرماييد كه روغن آلي خالص خريداري ميكنيد چون حوزه‌ حريم ديده پاره اي حساس ميباشد.

روغن زيتون را هر شب قبلي از رفتن به رختخواب در حوالي ديده ماساژ دهيد. اين روغن محل را آهسته ميكند و كلاژن را مرمت مي‌نمايد. اين روغن به محكم شدن پوست حريم ديده ياري مي‌كند.
چين و چروك ديده به وسيله راديكال ها و سموم تن توليد ميگردد. به كار گيري از روغن زيتون در نزديكي ديده به از در بين بردن چروك هاي ديده به علت خاصيت آنتي اكسيداني امداد ميكند.
روغن زيتون براي چروك فيس
اكثري از كرم هاي ضد چروك و معالجه هاي طبيعي موجود هست. روغن نارگيل و روغن EMU برخي از آن ها ميباشند. همينطور ميتوانيد خطوط نازك و حتي چروك هاي عميق روي چهره را با به كارگيري از پركننده ها و تزريق ها منزه نماييد. بعضا از مردم از محلول هاي ضد پيري مانند معالجه هاي نوري به كارگيري مي‌نمايند.

 

 


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

استفاده از ويتامين سي براي از بين بردن سياهي دور چشم

بهترين كرم دور چشم

شايسته ترين شيوه اخذ ويتامين C مصرف اون همدم با آهن مي‌باشد. دليلش هم اينه كه‌اين ويتامين امداد ميكنه كه تن آهن رو بهتر جذب كنه. كمبود آهن سبب ساز رنگ پريدگي پوست ميشه و سبب ميشه رگهاي تحت ديده تيره خيس و پررنگ خيس به حيث برسن. آهن رو مي اقتدار از روش مصرف صيفي جات مالامال برگ سبز رنگ، اسفناج و تكميل كننده هاي آهن تامين فرمائيد.
تن مردان بزرگسال روزمره به 90 ميلي گرم و تن زنان، روزمره به 75 ميلي گرم ويتامين C نياز دارن. اشخاص سيگاري به واحد سنجش بيشتري از اين ويتامين نياز دارن. درصورتي كه شما اهل سيگار هستين سفارش مي كنم براي اينكه بدونيد از چه دوزي از ويتامين سي ميتونيد به كارگيري نمائيد، به دكتر معالج مراجعه‌كنيد.
ويتامين B9 يا اين كه فوليك اسيدمصرف ويتامين B9 يا اين كه فوليك اسيد ميتونه به كاهش رينگ هاي تيره به دور ديده امداد كنه. مثل ساير خانواده ي ويتامين هاي تيم B ، ويتامين B9 هم براي داشتن پوست و چشمهايي تندرست خيلي مهمه. اشخاص بزرگسالان روزمره به حدود 400 ميكرو گرم از اين ويتامين نياز دارن. ويتامين B9 با ويتامين هاي B6 و B12 اثر گذاره ، زيرا ويتامين هاي مجموعه B يار و همدم با هم عمل ميكنن (اصطلاحا گروهي عمل ميكنن ). به همين استدلال معمولا توي تكميل كننده ها از مجموع ويتامين هاي تيم B به كار گيري ميشه.


طريق هاي سنتي تا اينجا در امر نحوه هاي امروزي كلام شد. در حالتي كه تا اينجاي نوشته‌علمي جلو اومدين احتمالا باور و عشق و علاقه اي به انجام طرز هايي كه توضيح داده شد ندارين و در ادامه اين مي‌باشيد كه شيوه معمولي خيس ، معدود خطر خيس و بهتري رو براي معالجه سياهي بدور ديده ها گزينش نمائيد. درين بخش بهتون راجع به طريق هاي خانگي و نحوه هايي كه طب سنتي مطرح ميكنه توضيح ميدم. نحوه هاي سنتي خوب هستن ولي گشوده هم به اون اندازه اي كه بايستي نميشه بهشون بسنده كرد و مي بايست از اين طريق ها تحت عنوان يك شيوه تكميل كننده براي معالجه استعمال فرمائيد.
در كتاب « رفع سياهي بدور ديده در 5 روز » بي نقص توضيح دادم كه چنانچه بخوايد شايسته ترين سود رو در كنار هم داشته باشين بايستي در كنار به كارگيري از كالا بدور ديده ( براي مثال كرم به دور ديده ) مطلوب از طريق هاي تكميل كننده و برنامه غذايي هم به كارگيري فرماييد. كساني كه‌اين كتاب رو دانلود كردن ميدونن كه به طور ظريف توضيح دادم كه در هر روز ( از 5 روز ) چه كارهايي بايستي انجام بشه و چه مواد غذايي مي بايست استعمال بشه. براين اساس اگركه رغبت دارين خيلي زود از تيرگي و سياهي به دور چشمتون خلاص بشيد، بي ترديد كتاب رو دانلود و ازش استعمال فرمائيد. حاصل كساني كه‌اين كتاب رو دانلود و به كار بستن هم توي برگه دانلود قرار داده گرديده ميتونيد ملاحظه كنيد.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

چاله تحت ديده و منجر سياهي و تيرگي به دور ديده شود

بهترين كرم دور چشم

چاله تحت ديده و منجر سياهي و تيرگي به دور ديده شود و برخي از اشخاص نيز به طور ژنتيكي و از روزگار كودكي، مستعد داشتن چنين ظاهري ميباشند.
بعضا ديگر از عوارض اصلي سياهي و تيرگي بدور ديده عبارتند از:كشيدن سيگار و مصرف بيش تر از حد الكل قادر است موجب تيرگي و گودال ديده شود .
فاكتورها و كارداران موروثي
آلرژي و حساسيت ها
استرس و اگزما
كمبود آهن
ضربه يا اين كه جراحت هايي كه منجر كبودي تحت ديده مي گردندفغان كردن
حبس شدن مايعات در تن
اختلالات رنگدانه هاي پوستي
خلل خواب


با بالا رفتن سن، يه خرده از چربي و كلاژن حريم ديده ها از ميان مي‌روند. اي زمينه ياور با نازك شدن پوست، سبب ساز تيرگي و گودال تحت ديده ها ميگردد.
ابتلا به بيماري مونونوكلئوز ، بيماري كه سبب مي‌شود ديده هاي مريض متورم و پف كرده شوند.
سلوليت پري اوربيتال ، بيماري كه در واقع نوعي عفونت باكتريايي پلك ها ميباشد. در‌حالتي كه كه‌اين بيماري به صدق با آنتي بيوتيك معالجه شود، جايي براي نگراني وجود ندارد.
وجود بيش تر از حد نمك در رژيم غذايي منجر احتباس آب در تن مي گردد و از پاراگراف در ذيل ديده ها نيز آب مازاد توده مي‌گردد.
معدود خوني، معدود كاري تيروئيد، تنش هاي عصبي و كمبود ويتامين هايي مانند آهن از پاراگراف عامل ها اكتسابي تيرگي به دور ديده ميباشد،
سياهي بدور ديده در زنان به علت شيوع نادر خوني در زنان نسبت به مردان ميباشد
علت هر مدل تيرگي به دور ديده چه مي باشد؟گونه سياهي و گودگي تحت ديده با رنگ آن معين مي‌شود:
آبي‌رنگ، بنفش – قرمز رنگ، قهوه اي مايل به سياه و صورت سايه تحت ديده.
تغيير و تحول رنگ آبي‌رنگ در ذيل ديده ها معمولاً به جهت معدود خوابي ساخت مي‌گردد.
قهوه اي مايل به سياه مرتبط با آفتاب سوختگي بوده و سايه ذيل ديده ها با ارتقا سن ساخت مي‌گردد.
بنفش مايل به قرمز‌رنگ به جهت نازك شدن پوست حريم ديده ها صورت گرفته و معمولاً با ارتقاء سن بيش تر ميگردد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

ماسك روغن بادام و عسل

۳. ماسك روغن بادام و عسل

بهترين كرم دور چشم

۱ قاشق غذاخوري عسل را با ۶ قطره روغن بادام تركيب نماييد و گذشته از خواب ادغام اين مواد را حريم و ذيل ديده ها بماليد و صبح بعداز بيدار شدن رخ خويش را بشوييد و از اين ماسك روزمره به كارگيري نمائيد.

 

۴. روغن نارگيل

روغن نارگيل از شايسته ترين روغن هاي گياهي براي به دور چشمها ميباشد و اين روغن دارنده آنتي اكسيدان هايي ميباشد كه تن به آنان نياز داراست. روغن نارگيل به توليد سلول هاي پوستي در حوالي چشمها امداد مي‌كند و موجب حفظ از بافت هاي پوست مي‌گردد و با به كار گيري از اين روغن شما ميتوانيد از معلق شدن و خم شدن بافت بدور چشمهايتان خودداري نمائيد همينطور ميتوانيد از روغن نارگيل براي رفع چين و چروك به دور چشمها به كارگيري نمائيد.

 

۵. ماسك سيب زميني

نخست سيب زميني را رنده فرمائيد و آب آن را بگيرد بعد از آن دو تكه پنبه را داخل آب سيب زميني تر فرماييد و تكه هاي پنبه را در ذيل و حريم ديده ها قرار دهيد و به بازه زماني ۱۰ دقيقه طاقت فرمائيد و بعداز بازه زماني عصر روايت شده فيس خويش را با آب بشوييد و از اين ماسك بدور چشمها دو يا اين كه سه توشه در روز به كار گيري فرماييد.

 

۶. چاي انبان اي

۲ عدد چاي گوني اي را داخل آب بياندازيد آن گاه آن‌ها‌را داخل يخچال فريزر قرار دهيد و بعداز خنك شدن چاي گوني اي ها آنان را روي ديده هاي خويش به برهه زماني ۱۵ دقيقه قرار دهيد و بعداز مقطع دوره روايت شده صورتتان را بشوييد. از اين شيوه روزمره يك توشه استعمال فرماييد تا به فيض دلخواه خويش برسيد.

 

۷. شير سرد

يك تكه پنبه را داخل يك ظرف شير سرد بيندازيد آن‌گاه تكه هاي پنبه را روي ديده و نواحي تيره پايين ديده ها به برهه زماني ۱۵ دقيقه قرار دهيد بعد از آن فيس خويش را با آب عادي بشوييد و از اين ماسك به برهه زماني ۲ هفته استعمال فرماييد.

 

درين مقاله با ۷ ماسك براي به دور ديده آشنا شديد كه اميد داريم با استعمال از اين ماسكهاي طبيعي بتوانيد سياهي و چين و چروك بدور ديده هايتان را از دربين ببريد.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

معالجه تيرگي بدور ديده با شايسته ترين طريق ها

چاي بابونه:

بهترين كرم دور چشم
اولي گام، خيساندن 2 گوني چاي بابونه در آب گرم براي حدود 5 تا 10 دقيقه ميباشد. در مرحله آن گاه گوني هاي چاي را در يخچال فريزر قرار داده تا خنك شوند. بعد از آن 15 تا 20 دقيقه شكيبايي فرماييد.
خاصيت بذر شنبليله براي معالجه تيرگي به دور ديده:
مواد لازم:
2 قاشق چاي خوري دانه هاي شنبليله
نصف قاشق چاي خوري پودر زرد رنگ چوبه
1 قاشق چاي خوري شير
روش تنظيم:
او‌لين قدم، خيساندن دانه هاي شنبليله براي 3 تا 5 ساعت در آب ميباشد. بعد شير و پودر رنگ زرد چوبه را به صورت خمير قابل انعطاف دراوريد. ان را به رينگ هاي تيره خويش بزنيد و بعداز 15 دقيقه با آب سرد بشوييد. اين معالجه را هر روز براي شايسته ترين سود آزمون نماييد.
معالجه تيرگي بدور ديده با شايسته ترين طريق ها
عسل عالي براي معالجه تيرگي به دور ديده:
فرايند 1:عسل، سفيده تخم مرغ و ويتامين E
مواد لازم:
1 عدد سفيده تخم مرغ
نصف قاشق چاي خوري عسل
1 قرص ويتامين E
شيوه تهيه و تنظيم:
نخستين از كليه، يك قرص ويتامين E را پاره فرمائيد و آن‌گاه آن سفيده تخم مرغ ناپخته و عسل را به آن بيشتر فرمائيد. آن گاه آنها را به خير ادغام نماييد و ادغام در نزديكي ديده ها بزنيد.
معالجه تيرگي بدور ديده با عسل اعجاز گر
معالجه تيرگي به دور ديده با مواد طبيعي
طرز 2:عسل و موز:
مواد لازم:
1 عدد موز
1 قاشق غذاخوري عسل
طريق تهيه و تنظيم:
اولي گام له كردن موز و افزودن عسل ميباشد. گام بعدي اعمالش بر روي رينگ هاي تيره ميباشد. دوران 20 دقيقه شكيبايي فرماييد و با آب بشوريد.
اعجاز معالجه تيرگي به دور ديده چه است؟
چاي انبان اي:
2 گوني چاي سرد را برداريد و روي ديده ها بگذاريد. حدود 10 تا 15 دقيقه بماند. آن‌گاه آن را برداريد و از آب سرد براي شستشوي فيس به كارگيري فرمائيد. اين معالجه ميتواند هر روز تكرار شود.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

عسل براي تقويت سوي ديده يكي‌از اين موردها ميباشد.

بهترين كرم دور چشم
باورهاي نادرستي كه بعضي از اشخاص همواره براي كار كردن به آن ها حاضر و مهيا مي‌باشند بعضي وقتها خير فقط جاي جبران باقي نمي‌گذارد، بلكه صرفا تأسف ميل كردن در ادامه دارااست كه آن هم بي‌منفعت ميباشد. به كارگيري از عسل براي تقويت سوي ديده يكي‌از اين موردها ميباشد.


استكان جم سرا: تندرست جسمي جوك بردار وجود ندارد و نمي‌اقتدار از هرگونه مبادرت تأييد نشده سود گرفت بدين آرزو كه عضوي از تن را ترميم يا اين كه بهبود بخشد.
طي مراجعه بيماران به مركزها درماني بارها اين قضيه گفته شده ميباشد كه برخي از حركات در ورزش يوگا مانند خيره شدن به جهات متعدد، ماساژ دادن يا اين كه مواقعي از اين قبيل به تقويت ديده ياري مي‌نمايد، يا اين كه اينكه ديده دوختن به مدادي كه به ديده به دور و نزديك ميگردد انحراف ديده بزرگسالان را معالجه مينمايد؛ در حالي كه ديده عضوي بسيار حساس و ضعيف ميباشد كه هرگونه مبادرت غلط موجب ضرروزيان وصال به ديده مي‌گردد.

 


متأسفانه بعضا از اشخاص بر پايه ي شنيده‌ها مبادرت به ريختن عسل يا اين كه موادي از اين قبيل به باطن ديده ميكنند در‌صورتي‌كه كه خير فقط اين اقدامات غيراصولي ميباشد و اصلا سفارش نميشود بلكه ممكن ميباشد تداوم در استفاده اين‌راه‌ها ضرروزيان‌هاي بدون شوخي را به هم پا داشته باشد چون چنين موادي اين امكان را دارا‌هستند كه تركيبات طبيعي اشك را مختل نمايند.
قابل ذكر ميباشد كه برطرف ساختن اين نقص‌ مشقت بار ميباشد.
در واقع اين تركيبات فرنگي و غيرعلمي بر غدد فرعي ترشح اشك كه نقش مهمي در سالم ديده به عهده دارا‌هستند تأثير منفي ميگذارند. اين گونه از غدد كه منجر گشوده و مسدود شدن شل پلك گرديده و مواد موكوئيد و موسيني و آنتي بيوتيك‌هايي را در ديده ترشح ميكنند تا در مقابل ميكروب‌ها در امان باشد، با داخل شدن موادي از قبيل عسل به باطن ديده، مبتلا مشكل مي گردند و در غايت بي آبي قرنيه و تحريك‌پذيري ديده را به هم پا خواهد داشت


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

خيار به پرهيز از افتادگي پوست ديده ياري مي كند

بهترين كرم دور چشم
۶. خيار به پرهيز از افتادگي پوست ديده ياري مي كند
خيار دربردارنده كلاژن ميباشد كه به دوري از افتادگي پوست حريم ديده ياري مي كند. اين ماده ميتواند پوست حريم ديده را محكم نمايد و بدين ترتيب پوست، محكم‌خيس و برنا‌خيس به لحاظ مي رسد. اين يكي از ديگر از خاصيت عالي خيار براي ديده‌هاست كه شمارا برنا‌خيس مينمايد.

۷. خيار، بصيرت را بهبود ميبخشد
علاوه بر مواقعي كه در صدر گفته شد، خيار قادر است بصيرت را نيز بهبود بخشد. خيار دربردارنده ويتامين A ميباشد كه براي سالم ديده‌ها اثر گذار ميباشد، اقتدار بصيرت را نگهداري مي نمايد و از آب مرواريد و نابينايي نيز پرهيز مي كند.

۷ خواص شگفت انگيز خيار براي ديده را در ابتدا توضيح داديم. چه‌طور از خيار براي ديده‌ها به كارگيري كنيم؟ طريق‌هايي براي منفعت‌مند شدن از خاصيت خيار را در‌اين‌جا آورده‌ايم:

۱. خيار را به طور صفحه‌اي برش بزنيد و آن ها را به بازه زماني ۲۰-۱۵ دقيقه روي ديده‌ها بگذاريد.

۲. آب خيار را بگيريد و ۲ عدد توپ پنبه‌اي را به زمان ۱۰-۵ دقيقه در آن بگذاريد. توپ‌هاي پنبه‌اي را ۲۰-۱۵ دقيقه روي ديده بگذاريد.

۳. آب خيار را بگيريد و آن را بي واسطه روي پوست حريم ديده بگذاريد. مراقب باشيد وارد ديده نشود.

۴. روزمره دستكم ۱۰۰ گرم خيار بخوريد تا از مواد پرخاصيت آن سود‌مند گرديد.

طرز‌هاي ۳-۱ براي مورد ها ۶-۱ كه در ابتدا گفته شد به عمل ميروند. مي توانيد يكي اين شيوه‌ها را گزينش نماييد. مي توانيد از طريق ۴ نيز براي آيتم شماره ۷ استعمال نماييد.

مدام به حافظه داشته باشيد كه پيشين از به كارگيري از خيار براي ديده‌ها، خيارها را بشوييد و در يخچال فريزر نگه‌داري فرمائيد. همينطور بايستي گذشته از گذاشتن خيار روي ديده‌ها، دستان خويش را منزه فرماييد. هر وقت كه به چشمان خويش دست مي‌زنيد، احتمال عفونت موجود است.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

روش به كارگيري از كرم بدور ديده

بهترين كرم دور چشم

در صنعت وسايل آرايشي در رابطه استعمال از كرم به دور ديده و حتي همت آن اختلاف نظرهايي موجود است. برخي معتقدند كه كرم‌هاي عادي رخ، مطلوب پوست حساس به دور ديده نمي‌باشند. درحالي‌كه بعضي ديگر بر اين يقين مي باشند كه اساساً در كرم‌هاي بدور ديده هيچ‌سيرتكامل موادي كه منحصربه‌فرد پوست حساس اين منطقه باشد، نيست. اين مجموعه فكر‌ميكنند به كار گيري از كرم بدور ديده غيرضروري بوده و اين كرم‌ها حتي باقيمت بسيار ناچيز نيز گران محسوب ميگردند زيرا در واقعيت اين كرم‌ها خير‌فقط هيچ‌سيرتكامل مواد نخستين ويژه‌اي براي پوست حساس بدور ديده ندارند، بلكه مواد به‌كاررفته در آنان به عبارتي موادي ميباشد كه در بخش اعظمي از مرطوب كننده‌هاي چهره وجود دارا هستند؛ براين اساس به كار گيري از كرم‌هاي مرطوب كننده و ضد چروك فيس كفايت مي كند و هيچ ضرورتي به استعمال از كرم‌هاي به دور ديده نمي باشد.

 


ولي نكته‌اي كه موجود است اين ميباشد كه بخش اعظمي از كر‌هاي مرطوب كننده دارنده منع استعمال در نزديكي ديده مي‌باشند؛ بدين ترتيب تفاوت كرم به دور ديده با كرم‌هاي مرطوب كننده ديگر قادر است در‌اين باشد كه‌اين توليدات مي بايست كمتر توليد آلرژي نمايند و دربردارنده اسانس، رنگ يا اين كه هرگونه مواد آلرژي‌زاي ديگر نباشند. معمولاً اين كرم‌ها دربردارنده ويتامين c، k و يا اين كه كافئين براي كاهش تيرگي به دور ديده، موادي مانند گليسيرين با خواص مرطوب‌كنندگي و رتينول با خواص ضد چروك ميباشند. همينطور ماده‌اي ديگر به اسم رتينوئيد در كرم‌هاي به دور ديده به عمل مي‌رود كه سلول‌هاي پوست را تجديد بنا كرده و آن ها را براي توليد مجدد­كلاژن تحريك مينمايد. اما برحسب شدت تأثيرگذاري و جور كاربري، فرمولاسيون آنها تغيير و تحول مينمايد. طبيعي ميباشد كه با بالا رفتن سن، استعمال از كرم‌هاي كار كشته‌خيس ضرورت پيدا مي نمايند؛ براين اساس در تهيه و تنظيم اين كرم‌ها مي بايست سن اشخاص نيز ملاك قرار داده شود. همينطور مي بايست دقت داشته باشيم كه اثر اين كرم‌ در طولاني‌مقطع مشاهده ميگردد و نبايد انتظار همت بوتاكس را از آن داشته باشيم.

 


روش به كارگيري از كرم بدور ديده

 


تمامي فكر مي كنند كه مي دانند كه چه گونه از كرم ديده به كارگيري نمايند! شما صرفا آن را پايين چشمان خويش قرار داده و آن را روي پوست خويش مي‌ماليد. صراحت دارد؟ به طور كاملً نادرست ميباشد! طريق صحيح به كارگيري از كرم ديده به يك صورت بسيار دقيق مي باشد، متأسفانه، بخش اعظمي از اشخاص هنوز شيوه استعمال از كرم ديده را نمي‌دانند.

 


براي خريداري كردن شايسته ترين نتيجه ها از كرم بدور ديده خويش، اين فرايند معمولي را دنبال فرمائيد:


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

تيرگي به دور ديده

بهترين كرم دور چشم
تيرگي به دور ديده يكي‌از عارضه‌هاي پوستي ميباشد كه در تحت پلك‌هاي تحت مردان و زنان بروز ميكند، اكثر اوقات به طور يك نيم دايره تيره ذيل ديده چشم مي‌گردد و اكثري از اشخاص علت آن را ناشي از پيري مي دانند ولي خانم ها، زيرا به زيبايي پوست اهميت متعددي مي دهند اكثر وقت ها از تيرگي به دور ديده شكايت دارا هستند.

مبني بر حيث متخصصان سالمندان، كساني كه پيشينه دار ژنتيكي دارا هستند و تيره پوستان بيش تر در معرض ابتلا به تيرگي پوست به دور ديده مي باشند.

خستگي پوست به دور چشمتان را مسن و تيره مي نمايد

اما مي بايست اعتنا داشت كه خستگي نيز مي تواند يك توضيح منطقي براي بروز تيرگي در به دور ديده باشد و اين قبيل تيرگي‌هاي به دور ديده كه به جهت خستگي بروز ميكنند، نگران كننده نيستند و به حفظ طبي نياز ندارند چرا‌كه با استراحت، ديده زمان پيدا مينمايد به موقعيت طبيعي خويش بازگردد و عوارضي، زيرا تيرگي بدور ديده در‌اين‌حالت‌ از در بين خواهد رفت.

در فيس خستگي بيش تر از حد تنها با يك‌سري ساعت خوابيدن رنگ پوست بدور ديده شخص به موقعيت معمولي خويش گشوده ميگردد، البته در افرادي كه در گير معدود‌خوابي يا اين كه بي‌خوابي ميباشند، پوست خسته مي شود و در فيض بافت‌هاي پوستي تيره‌خيس به لحاظ مي آيند و رگ‌هاي خوني ذيل پوست چشم ميگردند.

همينطور بي‌خوابي نيز قادر است سبب ساز توليد مايع در ذيل چشمان شما شود و پف و سياهي پوست بدور ديده دراين‌صورت سراغ اشخاص ميايد.

مراقب روشنايي خورشيد و تاثير آن در پوست بدور چشمتان باشيد

قرار به چنگ آوردن در معرض نوروروشنايي خورشيد قادر است تن شما‌را به ايجاد بيشتراز حد ملانين (رنگدانه كه رنگ پوست شما‌را انتخاب مي كند) تشويق نمايد و نوروروشنايي خورشيد بيش تر از حد مخصوصا براي ديده ميتواند سبب ساخت رنگدانه در نزديكي پوست ديده شود.

پيري، پوست بدور چشمتان را تيره ميكند

پيري طبيعي پوست يكي از ديگر از علل رايج تيرگي پوست به دور ديده محسوب ميشود، با ارتقاء سن پوست سست‌خيس مي‌گردد همينطور چربي و كلاژن ما يحتاج براي نگهداري الاستيسيته كاهش مي يابد و پيرو آن رگ‌هاي خوني تيره پايين پوست قابل رويت مي باشند و حوزه‌ ذيل ديده‌هاي شما‌را تيره مي نمايند.

تلويزيون، تلفن همراه و كامپيوتر پوست به دور ديده را سياه و مسن ميكند

تماشاي تلويزيون يا اين كه خيره شدن به كاغذ اكران كامپيوتر قادر است موجب بروز سياهي و پف و پيري پوست بدور ديده شما شود، چون در‌اين حالت به ديده شما فشار وارد مي شود و اين فشار قادر است عروق خوني حريم ديده شمارا وسيع نمايد كه در فيض، پوست حريم ديده شما تيره‌خيس به لحاظ مي رسد.

 


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

عوارض پف ديده و راه و روش هاي بي آلايش معالجه آن

بهترين كرم دور چشم
برخي اوقات، زماني كه صبح از خواب بيدار مي‌شويد و خويش را در آيينه مي‌بينيد، با تعجب متوجه دو گوني آكنده از باد در پايين ديده هاي تان ميشويد! اين ايراد صد رد صد خود‌با‌وري تان را هم كاهش ميدهد؛ البته بهتر ميباشد بيشتراز اين خويش را كيفر ندهيد؛ به دليل آنكه پف ديده را مي شود به راحتي برطرف كرد
عوارض پف ديده و راه و روش هاي بي آلايش معالجه آن
در ساخت پف تحت ديده عامل ها مختلفي تأثيرگذار مي‌باشند از گزاره بيماري هاي داخلي مانند اشتباهات كليوي، كبدي و اشتباهات تيروئيد.
در‌صورتي‌كه مسائل داخلي تن براي اين عارضه مطرح نباشد و اين نقص‌ ناشي از اشتباهات قلبي و تيروئيد نباشد، قادر است با كرم هاي ضد پف بهبود يابد.
ولي اين كرم ها معمولاً در موردها خراب تأثير بالايي ندارند ، در روند اول پف شايد اين كرم ها مؤثر باشند و بتوانند پف را يه خرده كمتر نمايند البته در مراحلي كه پف زياد باشد مي بايست براي جراحي آن مبادرت كرد و چربي در حوزه‌ پايين ديده را در آورده يا اين كه سوزاند كه از اين طرز پف پاك بشود.
عارضه ها پف ديده چه مي باشد؟
در اكثر اشخاص پف ديده تنها بعضي وقتها توليد مي گردد و به غير از يكي‌از دو آيتم، ساير موردها پف ديده با هر دليلي كه به وجود آمده باشد، قابل معالجه ميباشد.
1-كمبود مايعات
2-مصرف زياد نمك
3-كمبود خواب
4- استرس و نگراني زياد
5- حساسيت ها و آلرژي هايي كه با ريزش اشك ديده و عطسه كردن يار ميباشد.
6- تغييرات هورموني تن در زمان بارداري و روزگار قاعدگي
7- زاري هاي طولاني دوران
8-كهولت سن و پيري (اين موقعيت از پف ديده را معمولا نمي قدرت برطرف كرد)


برطرف كردن پف پايين ديده
روش هاي معمولي اما اثرگذار در برطرف كردن پف ديده
1. سيب زميني:
يك سيب زميني ناپخته را (بعداز اينكه تعدادي دقيقه اي آن را در يخچال فريزر خنك كرديد) دو تكه فرمائيد و آنگاه ديده هايتان را بسته و هر تكه را روي يكي‌از ديده هايتان قرار دهيد. طوري سيب زميني ها را روي ديده هايتان بگذاريد كه نواحي پف كرده ذيل چشمتان را هم در بر بگيرد و بگذاريد كه 20-15 دقيقه آنجا بمانند. پس از اين بازه خواهيد روءيت كرد كه پف تحت ديده هايتان كمتر مي گردند.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ]