عامل سياهي بدور ديده

12. شير سرد

بهترين كرم دور چشم
به كارگيري منظم از شير سرد نيز تيرگي تحت ديده را كاهش ميدهد و همينطور ديده ها و پوست شمارا آهسته مي نمايد. يك گلوله پنبه را مدتي در يك پياله ي شير سرد يا اين كه آب يخ قرار دهيد و بعد از آن با استعمال از آن كل نواحي تيره به دور ديده را پوشش دهيد. براي مدتي آن را نگه داريد و بعد از آن با آب عادي بشوييد.

13- يوگا / مديتيشن
يك كدام از عوارض اصلي ساخت سياهي بدور ديده، استرس، افسردگي و سبك معاش اشتباه ميباشد. در صورتيكه ذهنيت شما آهسته نباشد، معالجه هاي خانگي پاسخ نمي دهند. تمرين منظم يوگا و مديتيسن، خير صرفا موجب كاهش تيرگي پايين ديده ميگردد بلكه ساعت تن را با آهسته كردن ذهن، روح و بدنتان منظم ميكند.

نكته اي كه درباره ي اين ماسك هاي پوست و موادي كه به آنان اشاره شد موجود است اينكه بعضي از اين مواد حقيقتا منجر معالجه سياهي دو ديده و لكه هاي موضعي پوست مي‌شوند و صرفا بايستي از آنان به صورت منظم به كار گيري نماييد.

14. رفع سياهي بدور ديده با روغن كرچك
به آرامي پوست به دور ديده خويش را با روغن كرچك ماساژ دهيد تا گردش خون را ارتقا دهد و سياهي به دور ديده شما معالجه شود.

عامل سياهي بدور ديده
سياه شدن ذيل و به دور ديده مي‌تواند يكي عارضه ها تحت باشد.

عامل ها موروثي؛نادر خوابي؛استرس؛سبك معاش غلط؛تغذيه نامناسب؛كمبود برخي ويتامين ها؛نادر خوني؛آلودگي هوا؛
همينطور ممكن ميباشد به جهت پاره گي مويرگ ها، به دور ديده ها سياه شوند.

در‌پي بخوانيد: 5 ماسك رخ براي از در ميان بردن سياهي به دور ديده و پايين ديده
كلام نهايي

براي معالجه سياهي به دور ديده ممكن ميباشد اين نحوه ها براي كليه مطلوب نباشد و در صورتي‌كه كم آبي مفرط يا اين كه اگزما پوستي داريد بعضي اين مواد التهاب آنان را اضافه مينمايند درين موردها صد رد صد مي بايست با كارشناس پوست مشورت كردن نمائيد.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

استعمال از كرم هاي نگهداري از بدور ديده

بهترين كرم دور چشم

در چه سني استعمال از كرم هاي نگهداري از بدور ديده توصيه ميشودزيبايي و داشتن پوستي بدون نقص يك كدام از مهم ترين مواقعي ميباشد كه ميتواند در صدر بردن اعتماد به‌نفس تاثير متعددي داشته باشد. از اين رو مشاهده مي‌گردد كه امروزه اكثري از اشخاص به خصوص خانم ها در پي طريق هايي مي باشند تا بتوانند تازگي پوست شان را در همگي سنين نگهداري نمايند كه در اينجا يكي‌از مهمترين اثاثيه آرايشي بهداشتي كه مي‌تواند به زيبايي شما ياري دهد كرم هاي حفظ از بدور ديده ميباشد چون اين كرم ها به طوري بوده كه به شما امداد مي‌كند تا پوست به دور ديده را در مدام مرطوب نگاه دارااست. با وجود اين كه پوست به دور ديده نازك ميباشد و نسبتاً ۱۰ برابر نازكتر از همگي قسمتهاي ديگر تن مي باشد و غدد چربي مقداري در آن موجود هست، پس به راحتي كم آب گرديده، اين كم آب شدن پوست ميتواند خيلي زود سبب به چروك شدن پوست حريم ديده شود. به اين ترتيب استعمال از كرم‌هاي منحصر به دور ديده مي‌تواند ياري دهد تا حريم ديده براي مدام مرطوب نگه داشته شود.
با وجود آلرژي بيشتراز حد حريم ديده طبيعتاً حفظ از اين حوزه‌ از ساير بخشهاي پوست آلرژي بيشتري داراست. علاوه بر اينكه نگهداري نكردن از پوست به دور ديده باعث به چين و چروك مي گردد، گهگاه نيز مشاهده مي‌گردد كه مايع ميان بافتي پايين پوست انباشته شده و باعث به پف دار شدن نواحي حريم ديده ميشود. همينطور تيرگي در حوالي ديده نيز امري ميباشد كه بسيار به چشم مي‌خورد. بايستي دقت داشته باشيد يك كدام از مهم‌ترين مزاياي به كارگيري از كرم هاي محافظت از بدور ديده پر‌نور كردن اين نواحي بوده كه مي‌تواند در زيبايي چهره شما تاثير متعددي داشته باشد و همينطور با وجود اينكه اين كرم ها مواد مفيد را بدور ديده مي‌رساند سبب ساز به از در بين رفتن چروك بدور ديده خواهد شد. كرم محافظت از به دور ديده با ديگر كرم هاي مرطوب كننده تفاوت ‌هاي متعددي داشته چون به جهت حساس بودن پوست در‌اين حيطه از مواد پرخاصيت با دوز ضعيف خيس مصرف شده ميباشد. همينطور اين كرم ها جذب بهتري داشته و به طور منحصربه‌فرد تحت عنوان رطوبت رسان پوست فرموله گرديده اند. يكي شايسته ترين اين كرم ها، كرم هاي سواي عطر و ضد آلرژي مي باشند چون كرم هايي كه بو متعددي دارا هستند ميتوانند مشكلاتي براي پوست حريم ديده شما به وجود آورند.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

خطوط و چين و چروك هاي پوستي

بهترين كرم دور چشم

خطوط و چين و چروك هاي پوستي، هم بر اثر آفتاب و هم كاهش ساخت كلاژن پوست شما با ارتقا سن توليد ميگردند. كلاژن به مراقبت خواص ارتجاعي پوست امداد مينمايد. مطالعات پوستي نشان ميدهد كه ويتامين C ، پپتيدها و رتينول ساخت كلاژن را ارتقا ميدهند و سراميد و اسيد هيالورونيك كه مرطوب كننده هايي ميباشند كه از هدررفتن آب در پوست دوري مي نمايند و خواص ارتجاعي پوست را بهبود ميبخشند به مراحل ساخت كلاژن نيز امداد مي نمايند
ممكن ميباشد تصور كنيد كه همگي روند محافظت پوستي را مي‌دانيد ، بعضا از توليد ها را پيدا نموده ايد كه براي مدام گزينه عشق شما مي باشند و پوست شما بسيار خوب به لحاظ ميرسد. البته يك گام موجود است كه اكثر ما در آن ناكام هستيم اين ميباشد كه شما يك كرم دورچشم مطلوب نداريد و يا اين كه به راحتي فراموش مي‌كنيد كه از آن به كارگيري فرماييد ، بطور كلي واقعيت اين
ميباشد كه حيطه حريم ديده نياز به اعتنا بيشتري نسبت به بقيه بخش ها رخ داراست.پوست حريم ديده شما سريع خيس كهن سال مي‌شود!متاسفانه ، پوست حريم ديده شما سريعتر از ساير فيس شما كهن سال ميشود. بدين ترتيب حتي در شرايطي‌كه به پاك كردن مضاعف و ماسك زدن چندگانه اشراف داشته باشيد ، مي بايست حق تقدم را استعمال از كرم ديده در شب بگذاريد. همينطور چشمان شما دربين ۲۰ تا ۵۰ سالگي بيشترين اشتباهات پيري و چين و چروك را تجربه مي نمايد.
پوست حريم ديده ۴۰ درصد نازك خيس ميباشد و همينطور كمترين الاستيسيته رخ را دارااست و رطوبت خويش را نزديك به ۵۰٪ سريعتر از ساير چهره از دست ميدهد ، به اين ترتيب در واقع كم آب ترين ناحيه رخ شماست. با اين وجود ، پوست آن چنان لطيف ميباشد ، مانند بقيه بخش هاي رخ ، كم آبي روي سطح را نشان نمي دهد.آيا مي‌دانيد چشمان شما قادر است ۲۰ سال پيرتر از ساير چهره شما به لحاظ رسد؟ اين به جهت مشكلاتي مانند رينگ هاي تيره و پف حريم ديده ميباشد. رينگ هاي تيره به جهت نازك بودن پوست پايين ديده ساخت مي‌گردد ، در واقع نشان ميدهد كه پمپاژ خون در نزديكي چشمان شما تعادل ندارد و اضافه اين قضيه را تشديد مينمايد. شما مي‌توانيد با آبرساني (از درون و بيرون) اين نقص‌ را برطرف نمائيد و هم چنين به محصولي نياز داريد تا به پر‌نور خيس شدن حوزه‌ حريم ديده ياري دهد مانند كرم ها و ژل هاي پر‌نور كننده ي حريم ديده.
رينگ هاي تيره هم چنين مي توانند به عوارض ژنتيكي و جراحت هاي اشعه ي خورشيد و بالا رفتن سن باشد.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

ميخواهيد خستگي را از ديده‌ها بگيريد

از تاثير ابروها غافل نشويد

بهترين كرم دور چشم

داشتن ابروهاي پرپشت و خوش‌شرايط را دست كم نگيريد. در‌حالتي كه ميخواهيد جذابيت ديده‌هاي شما نمود بيشتري داشته باشد لازم ميباشد كه دقت بيشتري به ابروهاي‌تان داشته باشيد. به پرپشتي آن ها دقت كنيد. درصورتي كه ابروهاي كم‌پشتي داريد بهتر ميباشد از روغن نارگيل براي ماساژ آن ها استعمال كنيد. يكي، دو قطره روغن نارگيل كفايت مي‌كند تا هر شب آن را به آرامي روي تارهاي موي و ريشه‌ مو ابرو بماليد يا اين كه صبح ابروها را با روغن نارگيل ماساژ قابل انعطاف دهيد و ظهر آنان‌را با آب نصفه ولرم بشوييد و با يك برس چوبي كوچك به خير و خوبي برس بكشيد.

 


 

 


برس كشيدن هم يكي از رويه‌هايي ميباشد كه به پرورش بهتر ابروهاي شما كمك مي‌كند. پيشنهاد درمانگران طب سنتي اين ميباشد كه از برس چوبي هم براي كتف كردن موها و هم كتف كردن گيسو ابرو به كار گيري كنيد چرا كه برس‌هاي پلاستيكي موجب ساخت جريان الكتريسته ميشوند و اين خويش مي تواند عاملي براي ريزش موها باشد. طريق ديگر براي پرپشتي و خوش‌حالتي ابروها به كار گيري از يك قاشق‌چاي‌خوري زرده و سفيده تخم‌مرغ ميباشد. اين دو را خوب با هم تركيب كنيد و آن را روي ابروها بماليدو بعداز نيم‌ساعت آن را با آب نيم ولرم بشوييد و ابروها را برس بكشيد.

 


ميخواهيد خستگي را از ديده‌ها بگيريد

 


كمپرس تي‌بگ را مطلقا تجربه كنيد

در شرايطي كه زياد به تماشاي تلويزيون مي‌نشينيد، در حالتي كه به واسطه كارتان بازه زماني دوره متعددي از روز را مقابل مانيتور كامپيوتر مي گذرانيد، چنانچه زياد مطالعه مي‌كنيد يا اين كه در روزهاي آخري فصل تابستان تصميم داريد مجدد سراغ ميل بافتني برويد و يك شال يا اين كه پليور براي همسرتان ببافيد، مي بايست مراقب ديده‌هاي‌تان باشيد.

 


شايد براي‌تان تعجب آور باشد درصورتي كه بدانيد خستگي ديده‌ و رسيدگي نكردن به آن يكي از دلايلي ميباشد كه به مرور دوره ميتواند موجب بروز چين و چروك در حوالي ديده شود و زيبايي چشمان‌تان را پايين تاثير خويش قرار دهد. سفارش ما براي شما كه در حين روز زياد از ديده‌هاي‌تان كار مي‌كشيد اين ميباشد كه در حين هفته دو يا اين كه سه توشه از كمپرس تي‌بگ يا اين كه چاي‌كيسه‌اي به كار گيري كنيد.

چاي طبيعي و غير‌صنعتي شايسته ترين گزينش ميباشد. بهتر ميباشد سراغ تي‌بگ چاي‌هاي گياهي مثل بابونه و چاي سبز برويد. باطن 2 نعلبكي كمي آب ولرم بريزيد. 2‌عدد چاي كيسه‌اي را داخل آن قرار دهيد تا آب را به خويش جذب كند. اذن دهيد تي‌بگ‌ها كاملا تر بخورد و گرماي آب زدوده شود. آن‌گاه دراز بكشيد و تي‌بگ‌ها را به بازه 15 تا 20 دقيقه روي ديده‌هاي‌تان قرار دهيد و تمركز كنيد.

 


 از سرخي ديده‌هاي‌تان بيزاريد


برچسب‌ها: ،

بازدید:

چگونگي به كار گيري از روغن نارگيل براي تقابل با چين و چروك ها:

بهترين كرم دور چشم

چگونگي به كار گيري از روغن نارگيل براي تقابل با چين و چروك ها:
1 - پوست پاك و شسته گرديده بهتر از پوست آغشته گرديده به مواد آرايش و پيرايش، روغني و يا اين كه آلوده و كثيف روغن نارگيل را جذب خواهد كرد. براين اساس در آغاز پوست خويش را به صحت منزه نموده و تمام آرايش و پيرايش خويش را با يك تميز كننده كيفيت خوب آرايشي منزه نماييد. بعد از يك تميز كننده ملايم به مراد تطهير استعمال فرماييد.
2 – بعد از تطهير، پوست خويش را با پاره اي آب سرد بشوييد. اكنون پوست شما فراهم ميباشد تا بلافاصله رطوبت ارائه گرديده به وسيله روغن نارگيل را جذب كند.
3 - دستهايتان را تماما پاك كرده و بشوييد زيرا قرار ميباشد با به كار گيري از انگشتانتان روغن را برروي پوستتان بماليد.
4 - هم اكنون كمي روغن دست نخورده را برداشته (مطمئن گرديد كه 100٪ خالص و مشتمل بر دست كم 40٪ اسيد لوريك ميباشد) و در كف دستتان قرار دهيد. با تمركز بر بخش ها چين و چروك. آنرا به سرتاسر پوستتان بماليد.
5 - با نوك انگشتانتان به آرامي و با حركات مداوم كوچك دايره اي روغن را روي پوست ماساژ دهيد. ماساژ را تا‌هنگاميكه روغن تماما جذب پوست شود ادامه دهيد.
6 - سفارش مي شود كه معالجه چين و چروك با روغن نارگيل را شب پيشين از رفتن به رختخواب انجام دهيد زيرا شما ميتوانيد در زمان شب به پوست آغشته گرديده به روغن نارگيل خويش اذن دهيد چهت نيل به حاصل بهتر به عمق سلول ها نفوذ نمايد.
7 - صبح روز آن‌گاه، براي خلاص شدن از روغن نارگيل مازاد، پوست خويش را با آب ولرم بشوييد. اين فعاليت ميزان كافي روغن به سلول هاي شما‌را مراقبت كرده و پوست شما‌را براي تمام روز هيدراته نگه خواهد داشت.
8 - آرام پوستتان را با يك حوله پاك كم آب و قابل انعطاف كم آب فرمائيد.
9 - و عاقبت مرطوب كننده عادي و يا اين كه كرم روز خويش را به سراسر پوست خويش بماليد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

چه طور كرم بدور ديده را استعمال نماييد

بهترين كرم دور چشم
چه طور كرم بدور ديده را استعمال نماييد

استعمال از كرم بدور ديده نيز تكنيك هاي خاصي دارااست شما بايستي اوليه از كناره داخلي ديده هايتان استارت فرماييد و آن گاه به سمت خارج جنبش نماييد يا اين كه اينكه از كناره بيروني ديده ها آغاز فرمائيد و به سمت درون بياييد تا به بيني برسيد. البته آيا مي بايست روي پلك هايتان نيز كرم بزنيد؟ خير لازم وجود ندارد، ولي چنانچه پافشاري داريد ضرري ندارد ولي بهتر ميباشد صرفا شب ها بزنيد زيرا زماني روي پلك ها كرم مي زنيد در زمان روز كرم با مواد آرايشي ادغام ميگردد و ممكن ميباشد وارد ديده شود و مشكلاتي را به وجود بياورد. اما بستگي به كرم مصرفي شما هم دارااست. برخي از كرم ها را نبايد به هيچ وجه روي پلك ها زد ولي روي برخي از كرم ها درج شده كه روي پلك ها نيزمي قدرت بهره مند شد.

براي پف ديده ها چه نمائيد

 بهترين كرم دور چشم

پف ديده ها ميتواند به جهت برخورد هاي حساسيتي يا اين كه توده شدن مواد مايع در ذيل آن باشد. گهگاه هم پف ديده ها به جهت سينوس ها يا اين كه سندرم هاي پيش از قاعدگي ميباشد. قبلي از آنكه براي پف ديده هاي تان از كرمي به كارگيري نمائيد مي بايست بدانيد مواد مرطوب كننده باطن اين كرم ها قادر است منجر پف اضافه تحت ديده ها شود.

كدام ضد چروك

زماني مي‌خواهيد استعمال از كرم هاي ضد چروك را ابتدا فرماييد بهتر ميباشد هم از كرم به دور ديده و هم كرم ضد چروك رخ به كارگيري فرمائيد. گهگاه شنيده مي‌شود كه مي‌گويند كرم پايين ديده از تمامي مهم خيس ميباشد اما اين به هيچ وجه درست وجود ندارد.

 

كرم بدور ديده هم از حيث تركيبات مثل كرم ضد چروك فيس ميباشد تنها به جهت ظرافت و حساسي پوست به دور ديده غلظت آن كمتر ميباشد. ولي بايستي ياداوري كنيم كه معمولا نمود چروك ها ذيل ديده زودتر حادثه مي افتد.

كرم هاي بوتاكس بهره اي ندارند

كرم هاي شبه بوتاكس از حدود 2 تا 3 سال پيش وارد بازار گرديده اند و سازندگان آن داعيه دارا هستند كه به جاي تزريق بوتاكس به خصوص در به دور ديده از اين كرم ها به كار گيري فرماييد. عامل آن ها اين ميباشد كه‌اين كرم ها در عضله نفوذ و آن را فلج مي‌كند ولي مي بايست بيان‌كنم كه تمام مستندات علمي اين كرم ها را رد مي‌كنند و هيچ مدركي مبني براينكه بتوان كرم موثري از بوتاكس داشت، نيست و به هيچ وجه نمي اقتدار چنين كرمي توليد البته زيرا به برهه زماني خيلي پاره اي در طول مصرف عضله را منقبض و بي شم مي نمايد شخص گمان ميبرد كه تاثير دارااست و مقداري چروك هايش تحليل رفته در حالتي‌كه كه پس از 2 ساعت كليه چيز مثل نخستين مي‌گردد و چروك ها برمي گردند. كرم هاي شبه بوتاكس ابدا علمي نيستند و تنها تبليغاتي اند.

 


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

سالم ديده

بهترين كرم دور چشم
ماشيني شدن معاش روزانه باعث اشتباهات جسمي متعددي شده‌است. به كارگيري زياد از كامپيوتر و بقيه امكانات الكترونيك در دفتر كار و خانه تاثيرات مخربي بر كاركرد درست تن و ديده ها داراست. درين نوشته‌ي‌علمي سعي مي‌كنيم كه راهكارهايي را ارائه دهيم تا چشمان سلامت تري داشته باشيم.

تندرست ديده: پس از هر ۲۰ دقيقه عمل، بيست ثانيه به چشمان خويش استراحت دهيد
نشستن پاي كامپيوتر (يا اين كه هر ورقه ديجيتال ديگري) به ديده شما صدمه مي‌زند البته ميتواند سبب خستگي شما شود.

براين اساس كارايي فرماييد در زمان فعاليت ضابطه ۲۰/۲۰/۲۰ را دنبال نماييد: يعني هر ۲۰ دقيقه دستكم ۲۰ فوت (حدود ۶ متر) دورتر را براي بازه زماني دستكم ۲۰ ثانيه نگاه فرماييد.

همينطور، كاغذ اكران خويش طوري قرار دهيد كه ۲۵ اينچ (حدود ۶۰ سانت) دورتر از ديده و هم راستاي آن باشد.

سالم ديده: عملكرد نماييد در فروغ شديد آفتاب از عينك آفتابي مطلوب استعمال فرماييد
اشعه ماوراء بنفش مي‌تواند به چشمان شما هم مثل پوست شما صدمه بزند. اثرات اين اشعه بر ديده قادر است سبب ساز بروز مشكلاتي از قبيل آب مرواريد، خطاها قرنيه و حتي سرطان پلك را توليد نمايند.

براين اساس هر دوره كه خارج ميباشيد – حتي‌د‌ر روزهاي ابري – از عينك آفتابي مطلوب به كار گيري فرماييد.

عينك آفتابي مطلوب ميباشد كه ۹۹ تا ۱۰۰ درصد از اشعه هاي UV-A و UV-B را بگيرد.

سالم ديده: چنانچه عمل شما ممكن ميباشد به چشمانتان صدمه بزند از عينك هاي نگهدارنده استعمال فرماييد
وقتي كه يك پروژه كاري ممكن ميباشد بقاياي به ديده شما صدمه بزند حتمااز عينك هاي ايمني استعمال فرماييد. عينك نگهدارنده معمولا ميتواند ۹۰٪ از زخم هاي احتمالي ديده را كم كند. شيشه هاي اين عينك ها مي بايست از پلاستيك پلي كربنات ساخته شوند كه ۱۰ برابر مقاومت بيشتري نسبت به بقيه مواد ميباشد.

علاوه بر اطراف هاي كاري، در بعضي از ورزش هايي كه ممكن ميباشد به ديده زخم وارد نمايند مانند بيس پر و بال، ورزش راكت، لاكراس، بسكتبال و غيره نيز بهتر ميباشد از عينك هاي مطلوب استعمال شود.

سالم ديده: غذاهاي تندستي استعمال نماييد كه براي چشمان شما اثر گذار باشد
غذاهايي كه به گردش خون ياري مينمايند، براي قلب، ديده ها و بصيرت شما نيز مطلوب ميباشد. مواد غذايي سلامت مانند قارچ مركبات، صيفي جات برگ سبز تيره و دانه هاي بدون نقص را در برنامه غذايي خويش بگنجانيد.

غذاهاي بي نياز از روي مانند لوبيا، نخود خارجي، بادام زميني، صدف، گوشت قرمز رنگ و گوشت قرمز‌رنگ و مرغ قادر است به ديده در قبال زخم نور و روشنايي خورشيد ياري دهد.

هويج نيز به جهت داشتن ويتامين A براي ديده بسيار موءثر ميباشد. ويتامين A براي بصيرت مهم ميباشد.

بقيه مواد مفيد اثر گذار براي ديده ها عبارتند از: بتا كاروتن (كه در اكثري از ميوه ها و صيفي جات زرد رنگ يا اين كه نارنجي رنگ يافت مي‌شود) و لوتئين و زاكسنتين (كه در صيفيجات برگ و توليدها رنگي يافت ميشود).

سالم ديده: اشتباهات چشمي را دور از شوخي بگيريد
در‌صورتي‌كه چشمان شما آزرده و در گير خارش و يا اين كه قرمزي گرديده باشد، آن‌ها را با كمپرس هاي سرد، آنتي هيستامين ها يا اين كه قطره هاي مطلوب متانت دهيد.

در صورتي شم كنيدجسمي فرنگي در ديده شما موجود هست آن را نخست با آب پاك شستشو دهيد. در‌صورتي‌كه علائم همچنان ادامه داشته باشد، يا اين كه در صورتيكه درد ديده، ترشحات، تورم، آلرژي به نور و روشنايي يا اين كه هرگونه علائم غير معمولي ديگري داريد، مطلقا به پزشك معالج مراجعه نماييد.

تندرست ديده: لنزها را پيشين از به كار گيري منزه نماييد
چنانچه از لنز طبابت يا اين كه رنگي مطلوب به كار گيري ميكنيد مسلما پيشين از به كار گيري آن را با مايع مطلوب منزه كرده و در جاي قابل قبولي مراقبت نماييد. لنزها در شرايطي‌كه از كيفيت خير و خوبي برخوردار نباشند و يا اين كه حالت محافظت خير و خوبي نداشته باشند ميتوانند مبداء آلودگي براي ديده ها باشند و باعث خطاها مختلفي از پاراگراف عفونت ديده، جراحت قرنيه و غيره شوند.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

يادگرفتن شيوه تنظيم ماسك زغال خانگي + ماسك سياه چهره

بهترين كرم دور چشم
يادگرفتن شيوه تنظيم ماسك زغال خانگي + ماسك سياه چهره

دانه هاي راز سياه روي بيني و پوست يك كدام از متداول ترين مشكلاتي ميباشد كه اكثر مردم با آن راز و عمل دارا‌هستند.
دانه هاي راز سياه روي بيني و پوست يك كدام از شايع ترين مشكلاتي ميباشد كه اكثر مردم با آن راز و فعاليت دارا هستند. ماسك زغال يكي محصولاتي بود كه سوله راي براي پاك سازي پوست آن را روانه ي بازار كردند. اين ماسك بر طبق اين كه زغال فعال خواص پاك سازي و واضح كنندگي پوست را داراست، اين مال را ارائه داده اند. ولي خب همان طور كه مي‌دانيد توليدات كارگاه اي مورخ انقضا داشته و براي به عبارتي برهه زماني محدود انقضاي از مواد حفظ كننده به كارگيري مي‌نمايند.
ما در بخش سالم و زيبايي پوست نمكستان به شما فراگيري مي دهيم كه به چه شكل با كمترين هزينه ماسك زغال خانگي را مهيا فرماييد. در واقع شما هر موقع با اعتنا به پاره اي كه نياز داريد اين ماسك را مي توانيد مهيا نمائيد. با ما يار و همدم باشيد :

براي تهيه و تنظيم ي اين ماسك سياه شما به زغال فعال (كربن اكتيو)، پودر ژلاتين و آب ولرم مي باشد. ايتدا دو قاشق زغال فعال و ۴ قاشق پودر ژلاتين را با هم ادغام نمائيد، اكنون نادر خشك ولرم را ريخته و هم بزنيد، آنقدر بريزيد تا مواد به يك غلظت معمول رسد. يك برس پهن برداريد و مواد را به ضخامت نيم سانت روي پوستتان بماليد. ۲۰ دقيقه درانتظار بمانيد تا مواد بدون نقص كم آب شود. بعداز اينكه ماسك روي پوستتان بي نقص كم آب شد، ماسك را بكنيد مشاهده مي كنيد كه ماسك مجموعاَ از روي پوستتان در ميايد.

هم اكنون مي‌توانيد دانه هاي راز سياه و كثيفي هاي پوستتان را روي ماسك برداشته گرديده مشاهده كنيد. بعداز اينكه ماسك سياه را برداشتيد با به كار گيري از يك پد و يك تونر پوستتان را پاك فرماييد. چرا‌كه تونر پوستتان را تسكين بخشيده و منافذ پوستتان را خواهد بست.

اعتنا نمائيد كه چنانچه پوست حساسي داريد كه جوش زده و يا اين كه ملتهب مي‌شود، از اين ماسك زغال روي بيني و جاهايي كه جوش راز سياه دارااست استعمال كنيد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

براي ديده هاي سبز

بهترين كرم دور چشم
براي ديده هاي سبز و يا اين كه فندقي از سايه و خط ديده هاي خانواده بنفش به كارگيري فرمائيد.

 

رنگ قهوه اي متداول را كنار بگذاريد

در اصل چشمان پر‌نور در تبليغات روزنامه ها، قشنگ به حيث مي رسند ولي به حقيقت آن‌ها چه‌طور از رنگ ها در پيرايش ديده به كار گيري مي‌كنند؟ ادغام آن ها با شرايط معمولي كه اكنون داريد، گام بزرگي ميباشد. از يك رنگ پر‌نور تحت عنوان مبنا اصلي روي پلك استعمال فرمائيد و يك رنگ خالص در فرورفتگي بالاي پلك بگذاريد. براي خارج رفتن در شب به جاي خط ديده قهوه اي يا اين كه مشكي يك خط رنگي بكشيد.

 

روي چشمهاي خويش تاكيد نمائيد

بيش از رنگ طبيعي ديده خودتان به كارگيري نمائيد. براي ديده هاي سبز و يا اين كه فندقي از سايه و خط ديده هاي خانواده بنفش به كار گيري نماييد. سايه طبيعي ديده هاي سبز را پر رنگ ميكند. آبي‌رنگ تيره و ساير آبي رنگ ها ديده هاي آبي رنگ را پر‌نور خيس مينمايد. خانم هايي با ديده هاي قهوه اي ميتوانند از رنگ هاي خاكستري و خنثي مثل قرمز رنگ و قهوه اي به كار گيري نمايند كه حقيقتا ديده هاي قهوه اي را جلا ميبخشد.

 

بايستي از كرم ديده جدا استعمال فرمائيد

كرم هاي ديده صرفا براي پوست نازك و حساس به دور ديده درست شده اند. آن‌ها به احتمال زياد كمتر از كرم‌هاي دست و فيس براي ديده آزار دهنده مي‌باشند. از كرم هاي به دور ديده فارغ از عطر به كار گيري فرماييد چون عطر و اسانس مي‌تواند ديده را اذيت نمايد و سبب ساز پستان و يا اين كه حتي عكس العمل هاي آلرژيك شود.

 

نكته :

كرم بدور ديده خويش را در يخچال فريزر نگه داريد. خنكي آن ميتواند پف كردگي بدور ديده را كم كند.

 

يبگشسنبكسيبمك، ديده هاي براق!

ديده هاي براق به معناي تن درستي و زيبايي ميباشد. ولي گه گاه ما به امداد كوچكي نياز داريم. قطره هاي ضد قرمزي ديده تاثير متعددي بر اين قضيه دارا هستند ولي اضافه از سه روز از آن‌ها به كارگيري نكنيد زيرا ميتوانند قرمزي ديده را اضافه نمايند. درون ديده خويش را خودكار سپيد بكشيد تا آنها‌را براق خيس جلوه بدهد. در شب ميتوانيد از خودكار سياه براي تاثير شبيه به كارگيري نماييد. كرم پودرهايي كه اساس زرد رنگ دارا هستند و يا اين كه پوشاننده هاي بدور ديده براي پوشاندن قرمزي پوست به دور ديده مطلوب ميباشند.

 

متخصص پوشش!

هيچ كس نمي گويد كه سياهي بدور ديده را دوست داراست. براي محو كردن كبودي بدور ديده اوليه از تمامي بايستي آن را مرطوب كرد. آن گاه مي بايست يك كرم نخستين پيشين از آنكه پوشاننده بدور ديده ( كانسلر) را به كارگيري فرمائيد بزنيد. مراقب باشيد كه زياده روي نكنيد. استعمال بيشتراز حد از كانسلر اعتنا را اضافه به آن حيطه جلب مي‌كند. درصورتي كه سياهي به دور ديده بيش تر از حد ميباشد بايستي از سايه دودي استعمال فرمائيد تا اعتنا را از حيطه ذيل ديده گم راه نمايد.

 

روي دايره تيره، روشنايي بتابانيد

چاله تحت ديده علت هاي مختلفي مثل لكوپيس، پستان و يا اين كه تلف كردن چربي و اما معدود خوابي دارااست. استراحت فرمائيد. رتينول، مواد پر‌نور كننده، قرص هاي شيميايي و ليزر هم ميتوانند ياري نمايند.

 

پستان را از دربين ببريد

ديده هاي شما پف دارا‌هستند؟ همگي ما با اين ايراد روبه رو بوده ايم. براي خلاصي از شر آب طولاني تر از كرم هاي كافئين دار به كار گيري نماييد. كمپرس سرد هم مي‌تواند اثر گذار باشد. ماسك چاي، قهوه، الكل و نمك هم مي‌تواند به شما ياري دهد.

 

ديده بندي با خطاي روئت كرد !

در شرايطي كه ديده هاي شما گود مي‌باشند و پلك هاي باريكي داريد فرورفتگي ديده را پر‌نور خيس نماييد و با تاكيد خيلي بيشتري خط ديده بكشيد. از رنگ هاي كه خيلي تيره ميباشند خودداري كنيد. براي ديده هاي در حدود هم كناره ها را پر‌نور فرمائيد و از سايه هاي سياه در كناره ديده بپرهيزيد. مسافت ديده ها را بوسيله سايه پر‌نور طولاني تر نمائيد.

 

در هر سني كه مي باشيد از توناليته پر‌نور به سمت تيره استعمال فرمائيد.

رنگ خالص و درخشش سن و سال ندارد. اين سايه ديده هاي شما‌را پر‌نور خيس مينمايد و به پيرايش ديده شما بافت ميدهد. فقط به حافظه داشته باشيد پيشين از سايه زدن پلك هاي خويش را مرطوب نماييد. و از سايه هايي كه بيش تر از حد متاليك مي باشند خودداري كنيد.

 

با خط خنده معاش نمائيد

اعتنا فرماييد كه شما با ديده هايتان هم مي‌خنديد. سالها خنديدن بدور ديده هاي شما خط ساخت مي‌نمايد. كرم‌هايي كه دارنده رتونيل و هيالورونيك اسيد مي‌باشند چروك هاي به دور ديده را از در ميان مي‌برند. بوتاكس و ... هم ميتواند اين چروك ها را كم كند. ليزر و پركننده هاي تزريقي هم به شما امداد مي‌نمايد كه هر چروكي را نابود نمائيد.

 

پيرايش با دوام ديده

لايه لايه زدن سايه و خط ديده آن‌ها‌را با دوام خيس مي‌نمايد. براي ماندگاري طولاني تر از يك كرم مبنا روي پلك چشمتان استعمال نمائيد. آنگاه ديده را توسط يك پودر ملايم بپوشانيد. سايه بزنيد، رنگ ها را ادغام فرمائيد و آن‌گاه مجدد روي آن پودر بزنيد.

 

راهكارهايي براي پوست هاي ضعيف

از كرم‌هايي با آنتي اكسيدان، رتينول و پپتيد به كارگيري نمائيد. آن‌ها ميتوانند از ضعيف شدن پوست دوري نمايند. ليزر هم قادر است درصورتي كه كه قصد به فعاليت جراحي نداريد به شما ياري دهد ولي جراحي و برداشتن پوست مازاد پلك نيز چاره قابل قبولي براي پوست هاي ضعيف و وا رفته ميباشد.

 

هنگامي كه مجبور مي باشيد عينك بزنيد

خانم هايي كه عينك ميزنند ترفند هاي مقداري براي آرايش و پيرايش ديده در مشت دارا‌هستند. رنگ هاي وسط و غليظ ديده‌ها را پر‌نور و سرحال نشان مي‌دهند. پيرايش سنگين ديده هاي شما‌را در سايه اي از رنگ هاي تيره مخفي مي‌كند. زيرا عينك شما مثل يك سايه بان فعاليت مي‌كند و بازدارنده از تابيدن فروغ و روشنايي خنثي به ديده شما ميگردد. از رنگ هاي تيره به شدت پرهيز كنيد بخصوص در صورتيكه عينك مطالعه به ديده مي زنيد هيچ وقت اين عمل را نكنيد زيرا ديده هاي شما‌را گود و توخالي جلوه مي‌دهد.

 

زيبايي ابرو

ابروي خويش را توسط كتف كوچك منحصر به فرد ابرو و يا اين كه يك برس كتف فرماييد. براين اساس ميتوانيد محوطه اي را كه نياز به فعاليت شدن دارااست معلوم فرماييد. از يك خودكار و يا اين كه پودر براي نقاشي كردن محوطه خالي به كارگيري فرمائيد. آن گاه مجدد از برس خويش براي كشيدن رنگ به درون ابرو به كارگيري نمائيد. شما هيچوقت دوست نداريد ابروهايتان افتاده به لحاظ برسند پس فعاليت را توسط ژل ابرو به انتها ببريد تا رنگ ها اثبات شوند و در جاي خويش قرار گيرند. بدين شيوه مثل اسپري گيسو براي ابرو نگاه نماييد.

 

مژه ها را به صورت مطلوب فر فرماييد

هر چقدر سن بالا مي رود مژه ها بي وضعيت خيس مي گردند. براي اينكه ديده هايتان بازتر شود و مژه ها براي فر مژه آمادگي بيشتري داشته باشند از فرمژه به كارگيري نمائيد. مژه هاي تصنعي ديده هاي شمارا تغيير‌و تحول متعددي مي دهند البته لزوما هم تصنعي به لحاظ نمي‌رسند. مطمئن گرديد كه مژه را درقيقا در جاي منحصر به خويش گذارده ايد تا مانعي براي خط ديده نباشند. از مقدار مقداري چسب به كار گيري فرماييد و قبلي از چسباندن مژه حوصله فرماييد تا چسب يه خرده كم آب شود و خودش را بگيرد.

 

مژه هاي بلند و پرپشت

شما ميتوانيد به سادگي مژه هاي بلند خيس و پرتر و چشمان جالب تري داشته باشيد. سرم هاي متعددي براي لبريز كردن مژه وجود دارا هستند. هم چنين سرم هاي اف-دي-اي هم وجود دارا هستند كه با ورژن دكتر تجويز ميشوند و تندرست و موثر مي باشند.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

رفع چروك به دور ديده

بهترين كرم دور چشم
رفع چروك به دور ديده و محو شدن اثرات نا مطلوب پيري و استرس از روي پوست فيس را با نحوه مخلوط مواد طبيعي مي اقتدار يكي‌از ورژن هاي ارزان بها زيبايي پوست معرفي كرد.
شايسته ترين تركيبات و ورژن هاي خانگي ضد چروك به دور ديده
چنانچه پوست بي آبي داشته باشيم ، خيلي زود در نزديكي ديده هايمان چين و چروك ساخت مي ‎شود و اين چين و چروك ها در هواي سرد و كم آب فصل‌زمستان پر رنگ خيس به لحاظ مي‎ رسند.

به همين عامل براي پيشگيري از ساخت اين چين و چروك ها لازم ميباشد كه از سن 25 يا اين كه 30 سالگي به بعد از آن، از ماسك هاي دربردارنده مواد مرطوب كننده مانند آووكادو ، آلوئه ورا و روغن زيتون براي حريم ديده هايمان به كارگيري كنيم.

همينطور قابل ذكر ميباشد كه با ارتقا سن، چروك هاي پنجه كلاغي در كناره هاي فرنگي ديده ساخت مي‎شوند و ماسك هاي بدور ديده سبب از دربين رفتن اين چروك هاي پنجه كلاغي نمي ‎شوند ولي به بهبود ظواهر آنان امداد فراواني مي‎ نمايند. درين سيرتكامل ماسك ها از موادي طبيعي مانند روغن هاي طبيعي، عسل و جينسينگ امداد مي ‎گيريم.

به كار گيري از اين ماسك ها همينطور منجر پيشگيري از توليد لك بر روي پوست فيس و خودداري از توليد سايه هاي تيره در پوست حريم ديده مي‎ شود.


از در ميان بردن سياهي و تيرگي بدور ديده با گلاب
گلاب خاصيت فوق‌ العاده‌اي براي پوست دارااست. پوست را برنا كرده و ديده‌هاي خسته را آهسته مي كند. گلاب بخاطر خاصيت قابضي كه داراست براي محكم كردن پوست هم اثرگذار ميباشد.براي اين خواسته، يك تكه پنبه را چندين دقيقه در گلاب تر نمائيد، بعد از آن آن را روي پلك‌هايتان كه بسته‌ايد قرار دهيد. بگذاريد ۱۵۵ دقيقه بماند، آن‌گاه شستشو دهيد. اينكار را دو توشه در روز به مقطع يك‌سري هفته تكرار فرمائيد.

 

درماني براي پف ديده‌ها با روغن زيتون
معمولي‌ترين كار براي از بين بردن پف ديده‌ها به كار گيري از كرم گشنيز و روغن زيتون ميباشد. براي تهيه اين ماسك كافي ميباشد يك قاشق غذاخوري گشنيز را خوب كوبيده و له كرده آن را با يك قاشق غذاخوري عسل تركيب كنيد و نصف قاشق غذاخوري روغن زيتون به آن بيفزاييد تا كرمي يك‌دست تهيه شود. اين تركيب را روي حرارت اندك بگذاريد و آن را خوب هم بزنيد تا يكنواخت شود. بعداز سرد شدن اين روغن آن را زير ديده‌هاي تان بماليد و اذن دهيد به بازه زماني ۱۵ تا ۲۰ دقيقه زير ديده‌هاي‌تان باقي بماند.

 

نكات مهم براي از في مابين بردن سياهي و تيرگي به دور ديده
– به اندازه كافي بخوابيد و استراحت نمائيد.
– از ماليدن ديده‌هايتان دوري كنيد چون سبب ميشود رگ‌هاي خوني گشادتر شوند و درنتيجه رينگ‌هاي تحت ديده تيره‌خيس به حيث برسند.
– قبلي از خواب آرايش و پيرايش را از روي صورتتان منزه فرماييد چون ممكن ميباشد به ديده‌هايتان جراحت بزند.
– كمتر در معرض آفتاب قرار گيريد.
– در زمان روز به مقدار زياد آب بنوشيد تا از اختلال احتباس آب در امان بمانيد.
– براي پرهيز از پف كردن پايين ديده بخاطر انباشته شدن مايعات پايين ديده، موقع خواب دو بالش طولاني تر ذيل سرتان قرار دهيد.
– به رژيم‌غذايي‌تان اعتنا فرماييد و از موادغذايي سرشار از ويتامين A، C و E استعمال نمائيد.
– سيگار نكشيد و مصرف الكل و كافئين خويش را محدود فرماييد. سيگار سلول‌هاي پوستي را تخريب مي‌گنجه و الكل و كافئين موجب نادر‌آب شدن تن ميشوند كه‌اين هم پوست حساس و دقيق ذيل ديده‌ها را ضعيف مينمايد.

 

 

 

 

 


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ]