چاله ذيل ديده را چه گونه از در ميان ببريم؟

بهترين كرم دور چشم
چاله ذيل ديده را چه گونه از در ميان ببريم؟
چاله پايين ديده يك كدام از مسائلي ميباشد كه‌اين روز‌ها اكثر خانم‌ها از آن گلايه دارا‌هستند و مدام در پي اين مساله ميباشند كه بدانند علل چاله پايين ديده چه مي‌باشد.
خانواده تندرست
۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
گودال تحت ديده يكي‌از مسائلي ميباشد كه‌اين روز‌ها اكثر خانم‌ها از آن گلايه دارا‌هستند و مدام در‌پي اين مساله ميباشند كه بدانند علل چاله تحت ديده چه مي‌باشد.
خانواده » سالم
۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵ ۰
كد خبر: ۵۳۸۲۰۱
لينك و پيوند كوتاه : parsine.com/002G0f

چاله ذيل ديده يك كدام از مسائلي ميباشد كه‌اين روز‌ها اكثر خانم‌ها از آن گلايه دارا هستند و مدام پيرو اين مساله مي باشند كه بدانند علل گودال ذيل ديده چه ميباشد. چاله پايين ديده علل مختلفي داراست كه از گزاره مهمترين آنها مي‌قدرت به گونه هاي حساسيت‌ها اشاره نمود. درين مقاله علل گوناگون گودال پايين ديده و نحوه‌هاي معالجه آن را بخوانيد.

اين ايام اشخاص بخش اعظمي به ويژه بانوان از گودال ذيل ديده خويش گلايه مي‌نمايند و دنبال اين مساله مي‌باشند كه بدانند علل گودال ذيل ديده چه مي باشد تا بتوانند در كاهش چاله و سياهي به دور ديده خويش همت كنند، پي بردن علل گودال پايين ديده به اشخاص امداد مي‌نمايد تا از عواملي كه سبب بروز اين مساله ميگردند پيشگيري نمايند.

فشار خون بالا، مستقل شدگي پرده شبكيه، ديابت، بيماري آب سياه و ايرادات تيروئيد مثل بيماري گرويو و پركاري غده تيروئيدهمگي از علت گودال ذيل ديده هستند. درصورتي كه كه هريك از ايرادات و بيماري هاي فوق را داشته باشيد، آنان بصيرت شمارا ذيل تاثير قرار مي‌دهند، به اين ترتيب قبلي از هر سيرتكامل معالجه زيبايي به ديده پزشك معالج رجوع‌نماييد.
از ساير علل چاله ذيل ديده مي شود به موردها ذيل اشاره نمود:

*آلرژي غذايي مخصوصا به توليدها لبني

*اختلالات كليوي

*مالش بيش تر از حد چشمها

*كاهش چربي حفظ كننده در ذيل ديده با ارتقاء سن

*اشتباهات قلبي عروقي

*خستگي مزمن

*جراحت ديدگي ناشي از خورشيد به پوست

*مصرف الكل و مواد مخدر

*نادر خوابي

از همه گيرترين علل شايان توجه گودال ذيل ديده ها مي شود به گونه هاي حساسيت ها اشاره نمود. حساسيت اشكال گوناگوني دارااست و از يك آلرژي بي آلايش به بوي گل گوجه خارجي و يا اين كه مدال شروع ميشود و حساسيت به پني سيلين، دود سيگار و هواي آلوده و كثيف و يا اين كه حتي به صورت مدير اداره ختم ميگردد. واضح ميباشد معالجه آن به كار گيري از يك آنتي هيستامين وجود ندارد و صرفا مي بايست از ماده آلرژي زا غربت جست.

دومي علت شايع چاله تحت ديده اختلالات خواب ميباشد. خيلي ها عقيده دارا هستند كه يك خواب۳ تا ۴ساعته طي شبانه روز جوابگوي نياز آن ها به خواب ميباشد البته در واقع اين طور وجود ندارد و اين اشخاص به خيال و خاطر داشتن نيروي جواني از ذخيره انرژي خويش براي سر كيف بودن به كارگيري مينمايند غافل از اينكه اين ذخيره انرژي تمام شدني وجود ندارد. كبودي تحت ديده ها ميتواند او‌لين نماد تمام شدن اين ذخيره محدود باشد. پس چنانچه رختخواب گرم و نرمي داريد حتما۷ تا ۹ساعت در شبانه روز را به خوابيدن روي آن اختصاص دهيد.


برخي ديگر از عارضه ها سياهي و تيرگي به دور ديده عبارتند از:

عامل ها موروثي

حساسيت‌ها

بي خوابي

زياد خوابيدن

اگزما

استرس

كمبود آهن

ضربه يا اين كه جراحت‌هايي كه منجر كبودي ذيل ديده مي شوند

زاري كردن

سبك معاش: كشيدن سيگار و مصرف بيش تر از حد الكل قادر است موجب تيرگي و چاله ديده شود . همينطور اشخاصي كه بيش تر از حد قهوه مصرف مينمايند و اشخاصي كه كوكائين يا اين كه آمفتامين مصرف مي‌نمايند ممكن ميباشد نتوانند خواب كافي داشته باشند.

حبس شدن مايعات در تن

اختلالات رنگدانه‌هاي پوستي

بالا رفتن سن: با بالا رفتن سن، كمي از چربي و كلاژن حريم ديده‌ها از ميان ميروند. اي مورد يار با نازك شدن پوست، سبب ساز تيرگي و چاله پايين ديده ها ميشود.

ابتلا به بيماري مونونوكلئوز: اين بيماري سبب مي گردد ديده‌هاي مريض متورم و پف كرده شوند. قسمتي از اين نقص‌ به خيال و خاطر خستگي و ضعف متعددي ميباشد كه‌اين بيماران به خيال ابتا به مونونوكلئوز حس مي كنند و نصيب ديگري از آن، اين ميباشد كه‌اين بيماري منجر زرد رنگ شدن ديده‌ها و پوست حريم ديده‌ها مي شود.

سلوليت پري اوربيتال: اين بيماري در واقع نوعي عفونت باكتريايي پلك‌ها ميباشد. در‌صورتي‌كه كه‌اين بيماري به صحت با آنتي بيوتيك معالجه شود، جايي براي نگراني وجود ندارد.

نمك: وجود بيش تر از حد نمك در رژيم غذايي سبب احتباس آب در تن مي گردد و از پاراگراف در ذيل ديده‌ها نيز آب مازاد عده مي‌گردد.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

علل گودال يا اين كه تيرگي بدور ديده

بهترين كرم دور چشم


چاله و يا اين كه سياهي بدور ديده از عواملي ميباشد كه منجر كاهش زيبايي ديده گرديده و صورت را خسته و پير خيس نشان ميدهد. درين نوشته‌علمي به توضيح در خصوص علل و راههاي كاهش يا اين كه برطرف كردن آن خوا‌هيم پرداخت.

علل گودال يا اين كه تيرگي بدور ديده

عامل ها متعددي مي‌توانند منجر گودال يا اين كه سياهي به دور ديده شوند. بين اين كارداران مي شود به اشكال حساسيت ، دست اندركاران موروثي ، خشكي تن ، خستگي و معدود خوابي اشاره نمود.

چاله و سياهي به دور ديده در برخي مورد ها تماما موروثي بوده و قابليت و امكان از في مابين بردن آن كاملا نيست و صرفا مي قدرت آن را بهبود داده و يا اين كه با پيرايش پوشاند.البته در اضافه موردها اين عارضه عاملي فرنگي داشته و قابل برطرف كردن ميباشد. مهم‌ترين دليل بوجود آورنده سياهي و چاله بدور يا اين كه ذيل ديده نادر خوابي ميباشد. در حالتي كه كمتر از 8 ساعت در روز خواب شبانه داريد مطمئن باشيد تن شما استراحت كافي نداشته و اين خستگي به طور چاله و تيرگي پايين چشمها در رخ شما نمايان خواهد شد.
دست اندركاران آلرژيك هم ميتوانند سبب ساز سياهي و چاله ذيل ديده شوند.
از ساير عواملي كه منجر سياهي به دور چشمها ميگردد سينوزيت ميباشد.سينوزيت و سوز‌و‌سرما خوردگيهاي كهنه هم ميتوانند سبب ساز اين مورد شوند.
راههاي برطرف كردن سياهي و چاله بدور ديده

اولي موضوعي كه بايستي به آن دقت داست حذف ادله اصلي هست. مثلا در صورتيكه در گير نادر خوابي و يا اين كه سينوزيت ميباشيد مبادرت به معالجه آن فرماييد.

بعضي سفارش ها و راههاي از در بين بردن سياهي و چاله به دور ديده عبارت ميباشد از :

بيش تر آب بنوشيد:
نوشيدن كاقي آب نتنها منجر رفع گودال پايين ديده مي‌شود بلكه منجر تازگي پوست و موي نيز ميشود.

ماسك رب گوجه خارجي:
از تركيب دو قاشق طعام خوري رب گوجه خارجي ، مقدار پاره اي رنگ زرد چوبه و آبليمو ماسكي صحيح كرده و آن را در حوالي ديده خويش بگذاريد. مراقب باشيد كه‌اين ماسك وارد ديده شما نشود.

برش خيار:
با قرار دادن برش خيار جديد در حوالي ديده خويش ميتوانيد از شر چاله و سياهي بدور ديده خلاص گرديد.

به كارگيري از پد هاي گرم و سرد به طور پشت سرهم:
با استعمال از پد هاي گرم و سرد به طور متواتر مي‌توانيد سبب ساز ارتقا خون رساني به بافت هاي به دور ديده و در فيض كاهش تيركي و گودال به دور ديده گرديد.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

گوني چاي سرد براي رفع سياهي بدور ديده

بهترين كرم دور چشم

3. گوني چاي سرد براي رفع سياهي بدور ديده
يك طرز معمولي ديگر براي خلاص شدن از تيرگي به دور ديده، به كارگيري از چاي سرد ميباشد. يك گوني چاي را ترجيحا چاي بابونه يا اين كه چاي سبز در آب تر نماييد. آن را مدتي در يخچال فريزر و بعد از آن بر روي چشمان خويش قرار دهيد. از اين طريق به صورت آراسته به كار گيري نماييد تا بهبود قابل توجهي را ملاحظه كنيد.

4. روغن بادام به رفع سياهي بدور ديده امداد مي‌نمايد
روغن بادام دربردارنده ويتامين E ميباشد و اين ويتامين براي رفع تيرگي و سايه به دور ديده مفيد ميباشد. نحوه عمل بسيار آسوده ميباشد. صرفا روغن بادام را در نواحي تيره خويش بماليد و به آرامي ماساژ دهيد. اذن دهيد يك شب بر روي ديده ها باقي بماند و صبح روز سپس آن را بشوييد.

5. گوجه خارجي
گوجه خارجي يك طرز عالي براي از در بين بردن سياهي تحت ديده ميباشد، چون به صورت طبيعي سبب كاهش دايره هاي تيره حريم ديده مي‌شود و پوست را قابل انعطاف و لطيف مينمايد. كاري كه مي بايست انجام دهيد اين ميباشد كه يك قاشق چاي خوري آب گوجه خارجي را با يك قاشق چاي خوري آب ليمو ادغام فرماييد و آن را تحت چشمانتان قرار دهيد.

اذن دهيد تا حدود ۱۰ دقيقه باقي بماند و آن‌گاه آن را با آب بشوييد. دست‌كم دو توشه در روز اين معالجه را تكرار نماييد. همينطور مي‌توانيد به صورت روزمره آب گوجه خارجي را به هم پا آب ليمو و برگ نعناع به مراد رهايي از سياهي بدور ديده بنوشيد.

6. خيار آبرسان پوست و معالجه كننده خطاها پوستي
خيار مقادير متعددي آب داراست و به پوست آبرساني مي‌نمايد و نوعي مرطوب كننده و قابل انعطاف كننده طبيعي هم به حساب آورده مي شود. آبرساني به پوست منجر مي‌گردد رگ هاي خوني بهتر فعاليت كرده و پوست واضح به لحاظ رسد.

خيار بريده گرديده را به بازه زماني 30 دقيقه در يخچال فريزر بگذاريد و آنگاه بر روي چشمان خويش قرار دهيد. بعداز 10 دقيقه با آب سرد شست و شو دهيد. رينگ و تيرگي هاي حريم ديده بعداز مدتي كمرنگ مي‌شود و رفع خستگي چشمان خويش را شم خواهيد كرد.

7. ماسك موز صحيح فرماييد
موز براي معالجه لكه ها و تيرگي هاي پوستي بسيار اثرگذار ميباشد. 100 گرم موز دربردارنده مقادير متعددي اسيد فوليك، ويتامين هاي A ،C ،E ،K، سديم، پتاسيم، آهن، كلسيم، منيزيم و كاراتن ميباشد. همگي اين مواد براي پوست ضروري بوده و سبب ساز تازگي و جواني و شفافيت پوست مي‌شوند. به كار گيري از موز به طور ماسك روي پوست رخ و حريم ديده لكه و سياهي تحت ديده را به واحد سنجش متعددي كمرنگ مي نمايد.

8. اسفناج آب ژاور حقيقي و طبيعي
اسفناج دربردارنده آب ، پروتيين، نشاسه، آهن، سديم، پتاسيم و ويتامين هاي مجموعه B بوده و به خيال و خاطر وجود نشاسه و بقيه مواد جانور در آن خواص سپيد كنندگي داراست. به كارگيري از اسفناج ناپخته به طور ماسك روي فيس براي يك مقطع سبب سپيد شدن پوست و رفع تيرگي ها ميگردد.

9. به كار گيري از ليمو ترش
ويتامين C جان دار در ليمو ترش تيرگي ها را از ميان ميبرد. ليمو ترش سرشار از ويتامين C بوده و علاوه بر خواص ضد باكتري و ميكروب كشي آن خواص پر‌نور كنندگي هم داراست. ماساژ دادن ليمو ترش روي فيس لكه ها و تيرگي هاي پوست و به دور ديده را كاهش ميدهد.

 


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

معالجه چشمان خسته

معالجه چشمان خسته

بهترين كرم دور چشم

براي معالجه خستگي و پف آلود بودن ديده ها مي‌توانيد از يك سري راهكار مطلوب به كارگيري فرمائيد كه عبارتند از:

۱- گذشته از خواب از بالش مطلوب استعمال نماييد. روي شكم نخوابيد و راز خويش را در بالش فرو نبريد، چون هنگام خواب مايعات، حريم ديده ها توده و سبب پف كردن ديده ها مي‌گردد. در صورتي حين خواب سرتان را طوري روي بالش بگذاريد كه فراتر از سطح بدنتان قرار گيرد، مايعات در نزديكي ديده ها توده نميشود.

۲- براي رفع پف حريم ديده ها از كمپرس آب سرد و يخ به مقطع ۱۵ دقيقه به كارگيري فرمائيد. كمپرس آب سرد، پستان و پف چشمان را تا حدود متعددي برطرف مي‌نمايد، چون كمپرس يخ موجب انقباض و تنگ شدن رگ هاي خوني مي گردد و تورم را كاهش مي‌دهد. همينطور ميتوانيد پاره اي يخ را روي پارچه اي منزه بريزيد و پايين چشمان خويش قرار دهيد، درصورتي كه چشمانتان حساس ميباشد از ادغام آب و شير به كارگيري فرماييد، چون شير اثر مسكن و آهسته بخش داراست.

۳- يك قاشق غذاخوري منزه را پايين آب سرد بگيريد و آن را به بازه زماني يك دقيقه روي پف چشمان قرار دهيد.

۴- خياري را رينگ فرمائيد و روي ديده ها به طور كمپرس قرار دهيد.

۵- از مصرف مواد غذايي پرنمك خودداري كنيد.

۶- از اقتدار چاي غافل نشويد.

كمپرس چاي براي برطرف كردن پف چشمان بسيار موءثر ميباشد، چون تركيبات طبيعي مو جود در برگ چاي سبب ساز تحريك سيستم لنفاوي حريم ديده ها مي گردد و آنان‌را به جريان مي اندازد.

چاي انبان اي را با آب ولرم تركيب نمائيد و آن را به برهه زماني ۱۰ دقيقه در يخچال فريزر قرار دهيد تا خنك شود بعد از آن روي هركدام از چشمانتان يك چاي انبان اي قرار دهيد و به دوران ۲۰ دقيقه در موقعيت درازكش استراحت نماييد. اين كمپرس براي رفع خستگي ديده ها و پف پلك ها بسيار اثرگذار ميباشد.

اين گياهان براي رفع چين و چروك مفيدند

گشنيز يك كدام از گياهاني ميباشد كه ميتواند دربرطرف كردن چين و چروك تحت ديده اثرگذار باشد.
با موادي كه در تحت به آن ها اشاره شده‌است كرمي براي رفع چروك ذيل چشمان خويش تنظيم فرمائيد.

مواد لازم:

عسل: ۲ قاشق غذاخوري
تخم گشنيز: ۲ قاشق غذاخوري
روغن زيتون: ۱ قاشق چاي خوري
يه خرده آب

طريق تهيه و تنظيم:

تخم گشنيز را بكوبيد و درون آب بريزيد و روي حرارت قرار دهيد. وقتي كه آب جوش آمد، عسل و روغن زيتون را ادغام نمائيد و روي حرارت بخار قرار دهيد. كرم فراهم گرديده را در ظرفي دردار بريزيد. هر روز ۲ توشه از اين كرم را به تحت چشمان خويش بماليد و بعداز ۱۵ دقيقه آن را بشوييد.

ميتوانيد براي از در بين بردن چروك تحت چشمان از ماسك روغن زيتون نيز استعمال فرمائيد. براي تهيه و تنظيم اين ماسك به ۲ قاشق غذاخوري روغن زيتون و يكي سفيده تخم مرغ نياز داريد.

نحوه تنظيم:

سفيده تخم مرغ را خوب به هم بزنيد تا كف نمايد آنگاه روغن زيتون را به آن بيشتر و خوب آنان‌را با هم تركيب نمائيد. تركيب فراهم گرديده را به ذيل ديده ها بماليد و پس از ۲۰ دقيقه آن را با شير و پنبه به آرامي منزه فرماييد و ديده ها را با آب سرد بشوييد.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

دورچشم


بهترين كرم دور چشم


علت اين ميباشد كه پوست ‏حريم ديده ها در مقايسه با پوست بقيه بخش هاي چهره بسيار دقيق ميباشد.عوارض تشكيل چروك در نزديكي ديده مشتمل بر مورد ها ‏زير ميباشد: زخم هاي نور و روشنايي خورشيد، حركات مكرر ماهيچه ها چهره،مالش و لوچي(انحراف ديده).علاوه بر اين مورد ها، به كار گيري از مواد ‏آرايشي ذيل ديده . روي پلك ها نيز موجب كشيدگي پوست حريم ديده ها مي گردد. مثلا: براي يكنواخت شدن كرم پودر ‏مصرف شده در نزديكي ديده، پوست دقيق اين منطقه را به جهات متعدد مي كشاند. بعد از به كار گيري از مواد آرايشي ، تزكيه آنان ‏نيز از روي پوست مشقت بار و موجب تشكيل چين و چروك در نزديكي ديده ها ميشود. به خاطر داشته باشيد كه براي تزكيه مواد ‏آرايشي حريم ديده ها ، از منزه كننده آرايش و پيرايش منحصر به فرد ديده استعمال نمائيد كه مي شود به امداد آنان به سادگي باقي مانده هاي ‏آرايشي را منزه كرد. گذشته از هر چيز، بسيار پيشنهاد ميشود كه پيش از خواب آرايش و پيرايش روي فيس از پاراگراف ديده ها را تماما منزه فرماييد، ‏بعد استعمال از كرم به دور ديده را كه منجر مرطوب شدن اين منطقه دقيق و حساس مي‌گردد، در برنامه نگهداري از پوست خويش قرار ‏دهيد.‏انگيزه كليه كرم هاي به دور ديده، كاهش چين و چروك، پف و تيرگي بدور ديده ميباشد. تركيبات كرم هاي بدور ديده سبب ارتقاء ‏آبرساني و الاستيسيته پوست حريم ديده ها مي گردد. به علاوه ممكن ميباشد بعضا از آن ها دربردارنده آنتي اكسيدان هاي كار كشته باشند كه ‏اثر اين جور كرم ها را دوچندان مي‌كنند.‏تركيبات رايج مو جود در كرم هاي به دور ديده ممكن ميباشد دربرگيرنده مخواد زير باشد:‏ پلي فنول چاي سبز، رتين-آ، اسيد هيالورونيك، پپتيدها، ويتامين هاي ‏k،Cيا ‏E‏ و آرنيكا.‏اين دست اندركاران در گشوده تامين كلاژن والاستين پوست به دور ديده حقيقتا موءثر مي‌باشند. توليدها منحصر به فرد ديده، ركن اصلي يك برنامه ‏نگهداري از پوست و ضد پيري به شمار مي‌روند. با وجود مصرف اين مدل كرم ها، استعمال از عينك هاي ضد آفتاب و كلاه براي ‏نگهداري از آفتاب نيز ضروري ميباشد.‏ يك نحوه ديگر براي مراقبت تازگي و صافي پوست بدور ديده، شكاف سيگار ميباشد. كلا كشيدن سيگار بر عروق خوني تاثير مي‌گذارد و ‏منجر تشكيل چين خير فقط در حوالي ديده ها ، بلكه در اكثر موردها در مجموع تن ميشود. مصرف آبميوه هاي كافئين دار نيز مي ‏تواند سبب ساز كم آبي و بي آبي پوست شود. يك خواب شبانه خوب نيز قادر است بسيار اثر گذار واقع شود. يك خواب خوب شبانه خير فقط به ‏تجديد قواي شخص امداد ميكند، بلكه براي جواني و تازگي پوست تيز موءثر ميباشد. اكثر زمان ها گفته مي‌گردد كه كرم هاي به دور ديده ‏فقط به خير تركيباتشان مي‌باشند و اين گفته صحت دارد. براين اساس در تعيين كرم بدور ديده خويش غايت توجه را به كا ببريد تا ‏شايسته ترين كرم را در چنگ داشته باشيد.
.


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

رازهايي براي داشتن ديده هايي جالب و گيرا

بهترين كرم دور چشم


اهميت ديده‌ها براي داشتن ظاهري مرتب و خوشگل بر هيچ كس پوشيده وجود ندارد.درين نوشته‌ي‌علمي به شما رازهايي براي داشتن ديده هايي قشنگ و ديدني معرفي مي‌كنيم

رازهايي براي داشتن ديده هايي جالب و گيرا
گهگاه پيش مي آيد كه به صورت ناگهاني به يك ضيافت دعوت مي شويد. كل روز راز فعاليت بوديد و خستگي روحي و جسمي بر شما غلبه كرده. اين قضيه علاوه بر آنكه بر پوست‌ شما اثر ميگذارد و موجب تيرگي آن مي‌گردد، زيبايي ديده‌هاي‌تان را هم زير تاثير قرار مي دهد.
براي آنكه بتوانيد در بازه وقتي كوتاه بر خستگي‌تان غلبه و تيرگي و سياهي بدور ديده‌ها را رفع فرمائيد، ميتوانيد از چاي گوني‌اي به كارگيري نماييد. در شرايطي‌كه چاي انبان‌اي دردسترس نداريد يك دست نخي و منزه را برداريد و پاره اي چاي كم آب باطن آن بريزيد و آن را با آب نصفه ولرم تر فرماييد و اذن دهيد خنك شود. آن گاه چاي گوني‌اي يا اين كه دستمال دربردارنده چاي را روي ديده‌هاي‌تان قرار دهيد و اذن دهيد به مقطع يك‌سري دقيقه روي ديده‌هاي‌تان باقي بماند.
اين شيوه به شما امداد مي‌نمايد كه در كمتر از نيم ساعت خستگي و تيرگي را از پوست‌ها و عضله ها ديده‌هاي‌تان بدور نماييد و با ظاهري مرتب در ضيافت حاضر گرديد.


بيش تر بدانيد : آرايش و پيرايش ديده : براي ميهماني هاي شب ديده هاي تان را اينگونه آرايش و پيرايش فرمائيد


ارتقا زيبايي ديده با روغن بادام
قطعا ميدانيد كه زيبايي و آراستگي ديده‌ها صرفا با پيرايش آن‌ها قابليت‌‌پذير وجود ندارد. تقويت عضله ها و ماهيچه‌هاي حريم ديده، خونرساني و آب رساني مطلوب به پوست اين حوزه‌ و برطرف كردن كبودي پايين ديده نيز ازجمله مهمترين فاكتورهايي ميباشد كه ميتواند زيبايي ديده‌ها را تضمين نمايد حتي در شرايطي‌كه شما از اسباب آرايشي و بهداشتي به كارگيري نكرده‌ايد. براي اين خواسته مي توانيد از لوسيون خانگي روغن بادام و آبليمو به كارگيري نماييد. به كار گيري از اين لوسيون و ماساژ ماهيچه‌ها حريم ديده موجب تقويت اين عضله ها گرديده و ديده را شاداب‌خيس و برنا‌خيس نشان مي دهد، ضمن آنكه ماساژ روغن بادام به بهبود جريان گردش خون و بهبود تيرگي‌هاي ذيل ديده امداد ميكند. براي به كارگيري از اين روغن كافي ميباشد ۲ قاشق غذاخوري روغن بادام را با ۶ قطره آبليمو تركيب نماييد و ماهيچه ها به دور ديده‌تان را ماساژ دهيد.


ورژن ايده‌آل براي ابروها
كسي نمي‌تواند منكر تاثير ابروها در ارتقا زيبايي ديده‌ها شود. داشتن ابرويي پرپشت، تروتميز و خوش‌وضعيت ميتواند به راحتي جلوه يك ديده عادي را تعدادي برابر نمايد، براين اساس نبايد از ابروها غافل شد و از كنار آنان بي‌تفاوت سپري شد چراكه يك ابروي معدود‌پشت و بي‌شرايط به راحتي مي تواند كليه زحمات شما‌را از دربين پيروز شود. براي داشتن ابروهاي پرپشت به روغن بادام تلخ احتياج داريد. مي بايست با امداد يك كتف ابرو روغن بادام را به تارها و ريشه گيسو ابرو برسانيد. براي اين مراد بايستي ابروها را با مقدار اندكي روغن بادام تلخ آغشته فرماييد و با امداد كتف ابرو به آرامي ابروها را به سمت بالا شرايط دهيد. توجه داشته باشيد كه به كار گيري بيش ‌از اندازه از روغن بادام قادر است موجب ريزش ابروها شود چراكه روغن اضافي ميتواند منافذ پوستي را مالامال نمايد و به ريشه ابرو زخم برساند و موجب ريزش ابرو شود، به اين ترتيب مي بايست به مقدار معدود و تنها تا اندازه‌اي كه ساقه و ريشه موي اندكي چرب شود از روغن بادام تلخ استفاده نمود.


طولاني تر بدانيد : هاشور ابرو چه مي‌باشد و براي مالامال كردن ابرو مطلوب ميباشد؟


مديتيشن و گلاب‌درماني چه تاثيري بر زيبايي داراست؟
براي آنكه هر سيرتكامل چين و چروك را از حريم چهره‌تان بدور نماييد مستلزم ارتقا ادب دروني مي باشيد چرا‌كه اضطراب، استرس، ناراحتي و حزن كليه مي توانند موجب بروز تغييراتي در رخ و ظواهر شوند. دقت فرماييد كه هنگامي خبر هولناك يا اين كه حزن‌انگيزي را به شخصي ميگوييم پيش از هر چيز با درهم فشرده شدن عضله ها چهره وي مواجهه مي‌شويم. اخم‌ها در هم كشيده، ديده‌ها عده و كلاً ماهيچه‌ها چهره در گير گرفتگي و اسپاسم‌هايي ميشود كه همه آنان در بروز چين و چروك بسيار موثرند. عضله ها و پوست منطقه ديده نيز ‌ از اين موضوع مستثني نيستند و چه بسا بيشترين چين و چروك را به خويش جذب مي نمايند. براي پيشگيري از اين مورد كافي ميباشد دراز بكشيد و براي يكسري لحظه تمامي چيز را فراموش فرماييد. تلاش فرمائيد تمركز كرده و عضله‌ها تن‌تان را راحت نمائيد. در‌اين مرحله از شخصي بخواهيد كه بعداز راحت كردن شما دستمال نخي تميزي را كه با اسپري كردن گلاب آن را مرطوب كرده روي فيس‌تان بيندازد. تكرار اين تكنيك هر شب مي تواند تاثير چشمگيري در معالجه چين و چروك ديده‌ها داشته باشد.


بيش تر بدانيد : مديتيشن چه مي‌باشد؟ چه‌گونه در منزل مديتيشن كنيم؟

 


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

دور چشم

بهترين كرم دور چشم
كرم ضد چروك به دور ديده اين مهم را براي شما آماده ميكند كه قشنگ خيس از مدام در آينه خويش را مشاهده كنيد. در حالتي‌كه مي‌خواهيد هيچ وقت گرد پيري را بر روي رخ خويش ملاحظه كنيد و جواني و شادابي را مدام با خويش به ياروهمدم داشته باشيد بايستي از پوست خويش نگهداري فرمائيد. شايد با خويش بگويد چه راهكارهاي براي اين مهم سفارش داريم. بايستي به شما بيان‌كنم هزينه كردن و خريد كرم هاي ضد چروك بدور ديده براي زيبايي و سالم پوست شما يك كدام از ارزان ترين راهكارهاي پيشنهادي ما ميباشد. در شرايطي كه شما از سن معدود با استعمال از كرم هاي ضد چروك زيبايي چشمان خويش را نگهداري فرمائيد فارغ از شك وترديد در سنين بالا نيازي به كار هاي مالامال هزينه و رمز سام آور نخواهيد داشت. معمولي ترين كاري كه شما ميتوانيد براي زيبايي و تندرست پوست خويش مد حيث داشته باشيد فايده گيري از كرم هاي ميباشد كه براي نگهداري از پوست شما در حيث گرفته شده‌است. در نوشته‌علمي پيش رو سعي در آن داريم تا شايسته ترين برند كرم ضد چروك بدور ديده توانا را به شما ملازمان مستمر معرفي كنيم. تا با يك گزينش صحيح و ايده ال به سالمي و زيبايي خويش دست پيدا فرمائيد. در شرايطي‌كه مي‌خواهيد گوناگون خيس از هر عصر ديگري در توده محاوره اي صميمانه خويش بدرخشيد به شما سفارش ميكنيم با ما يار و همدم باشيد.

گونه هاي كرم ضد چروك به دور ديده
كرم ضد چروك بدور ديده خويش را ميتوانيد مبتني بر سن، كالا و مدل پوست خويش به كار گيري فرمائيد. شايسته ترين سن پيشنهادي براي آغاز كرم ضد چروك بدور ديده سن بيست و پنج به بالا ميباشد. وقتي كه شما برنا مي‌باشيد خواه ناخواه پوست شما كلاژن سازي انجام ميدهد و پوست شما به همين دليلي روشن و خوشگل به چشم مي خورد؛ البته بعداز طي گذر دوره و بالا رفتن سن اين پرسه با وقفه و در سنين خيلي بالا به صورت كل اين دستور متوقف ميشود. از همين رو با به كارگيري از كرم هاي ضد چروك بدور ديده شما ميتوانيد بدين پرسه درماني براي بهبودي چروك هاي بدور ديده خويش امداد فرماييد. كرم هاي به دور ديده را با دو موقعيت معمولي و حاذق ميتوانيد تهيه و تنظيم فرماييد. كرم هاي معمولي را به طور روزمره از سنين معدود استارت نماييد تا نيازي به كرم هاي ضد چروك به دور ديده كار كشته نداشته باشيد؛ ولي در حالتي‌كه به هر دليلي اين مهم را به دست آلزامير سپرده بوديد ابداً نگران نباشيد. با استعمال از كرم هاي ضد چروك به دور ديده كار كشته كه براي شما در لحاظ گرفته شده‌است مي‌توانيد در بازه دوره بسيار كوتاهي به فيض دلخواه خويش دست پيدا نمائيد. از سوي ديگر براي كساني كه پوست چربي دارا‌هستند ژل هاي مد لحاظ قرار داده شده‌است كه شما ميتوانيد با در اختيار گرفتن چربي پوست خويش به استعمال از آن بپردازيد. به جهت اينكه غده هاي چربي حريم ديده بسيار كمتر از ديگر قسمت هاي ديگر تن ميباشد پوست حريم ديده شما حساس خيس ميباشد و سريع خيس نيز چروك مي‌شود.

 

 


برچسب‌ها: بهترين كرم دور چشم،

بازدید:

[ ۱ ]